Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja mam Nivea na każdą pogodę i jest fajny, taki wodnisty i dobrze się wchłania...chyba że o innym mówicie...

mi chodzi o taki na lato z filtrami 30UV
jest okropny bardzo gęsty jakby z pudrem nie wchłania się tylko właśnie zostawia białą maskę jak podkład do twarzy
Anastazja uwielbiała kremikowanie na zimę bo ma łaskotki i śmieje się jak ją po buzi miziam
a teraz się tylko denerwuje bo trzeba trzeć i trzeć ten krem

Judyta też lubi kremowanie buźki 😉
a jeśli chodzi o wanienkę z wodą to u mnie nie ma z tym problemu bo Adam wyciąga z wanny 😉 i On kąpie Małą 😉 ja Ją tylko rozbieram a po kąpieli oliwkuję i ubieram 😉

my robimy tak że w całości kąpie albo jedno albo drugie z nas ale już sprząta po kąpieli zawsze mąż
no ale teraz jak go nie ma to już mi plecy odpadają a co dopiero gdybym dźwigała wanienkę z wodą


My tak mieliśmy z Karolkiem. A właściwie częściej mył go mąż. Teraz jakoś się tak porobiło, że 'podzieliliśmy się' dziećmi 🙂 Ja kąpię Tosiaka a Kuba Karola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Moje maleństwo też teraz odsypia.
Mam z Nią ostatnio duży problem 😞 Zaczęła mi ssać dużego paluszka 😞 Zakładałam Jej niedrapki ale to nic nie dawało, bo sobie ściągała. Teraz prawie cały czas jest w skarpetce 🙂 Do spania też musiałam Jej założyć no i wściekła, bo nie mogła się dostać do paluszka i co chwila w nocy musiałam wstawać żeby dać Jej dydka... Kurcze, nie bardzo wiem co mam zrobić żeby Ja od tego odwieść 😞

oj myślę że to nie będzie łatwe zadanie... Judyta ciągnie całą piąstkę więc nawet jak ma niedrapki to ciągnie przez rękawiczki a i palca też Jej się zdarza ciągnąć i to obojętne którego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Moje maleństwo też teraz odsypia.
Mam z Nią ostatnio duży problem 😞 Zaczęła mi ssać dużego paluszka 😞 Zakładałam Jej niedrapki ale to nic nie dawało, bo sobie ściągała. Teraz prawie cały czas jest w skarpetce 🙂 Do spania też musiałam Jej założyć no i wściekła, bo nie mogła się dostać do paluszka i co chwila w nocy musiałam wstawać żeby dać Jej dydka... Kurcze, nie bardzo wiem co mam zrobić żeby Ja od tego odwieść 😞

ja też się tego bałam bo Anastazja nawet smoczka nie dostaje
ale mówiłam że jak zacznie kciuka ssać to dam jej smoczek
tylko co jak nie będzie chciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o krem to ja uzywam od poczatku bambino, on jest uniwersalny, na zimno i na slonce. Jak malej wyskoczyly jakies krostki to smarowalam nim i znikały, takze podoba mi sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
kolo ja slyszalam ze zeby to na chorobę, ale ja w to nie wierze, snily mi sie kilka razy i naszczescie nikt nie chorowal

mam nadzieję że wszystko będzie ok, mam chorego wujka w Niemczech i mój tato teraz u Niego jest i go pilnuje bo ciocia musi pracować (wujek już od kilku dobrych lat boryka się z rakiem) i boję się że może teraz umrzeć a ja nawet nie będę miała jak na pogrzeb pojechać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
jesli chodzi o krem to ja uzywam od poczatku bambino, on jest uniwersalny, na zimno i na slonce. Jak malej wyskoczyly jakies krostki to smarowalam nim i znikały, takze podoba mi sie 🙂

ja też smaruję bambino ale chciałam coś z wiekszym faktorem bo Judyta już mi się opaliła i boję się że mi się spiecze chociaz robię co mogę żeby tylko nie była na słońce wystawiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Moje maleństwo też teraz odsypia.
Mam z Nią ostatnio duży problem 😞 Zaczęła mi ssać dużego paluszka 😞 Zakładałam Jej niedrapki ale to nic nie dawało, bo sobie ściągała. Teraz prawie cały czas jest w skarpetce 🙂 Do spania też musiałam Jej założyć no i wściekła, bo nie mogła się dostać do paluszka i co chwila w nocy musiałam wstawać żeby dać Jej dydka... Kurcze, nie bardzo wiem co mam zrobić żeby Ja od tego odwieść 😞

ja też się tego bałam bo Anastazja nawet smoczka nie dostaje
ale mówiłam że jak zacznie kciuka ssać to dam jej smoczek
tylko co jak nie będzie chciała


To nie jest takie proste, niestety... Moja jak się uprze(i jest bez skarpety) to zawsze znajdzie sposób żeby się smoka pozbyć i tak patrząc w oczy z premedytacją wystawia kciuka i wkłada go do buzi 😞 Na początku myślałam, że to takie normalne, bo przecież teraz nasze robaczki są na takim etapie, że rączki są najsmaczniejsze, ale teraz się zaczynam martwić 😞 Tym bardziej, że moja siostra ciągała palucha przez bardzo długi czas a teraz nosi ten okropny aparat na zębach, bo zębiska krzywe jak jasna ch...a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja niedawno wstalam ide zjesc sniadanie posprzatam i na podwórko 🙂
Honorata piotrek ma wujka w gdyni wiec jezdzimy tam do niego ma kilometr do morza tylko i wszystkoza darmo tylko jedzenie musimy kupowac.A jak bylismy na podrózy poslubnej to bylismy w karwii tez tam super jest i mieszkalismy w wiili baltyckiej tez w miare ceny i super tam jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Moje maleństwo też teraz odsypia.
Mam z Nią ostatnio duży problem 😞 Zaczęła mi ssać dużego paluszka 😞 Zakładałam Jej niedrapki ale to nic nie dawało, bo sobie ściągała. Teraz prawie cały czas jest w skarpetce 🙂 Do spania też musiałam Jej założyć no i wściekła, bo nie mogła się dostać do paluszka i co chwila w nocy musiałam wstawać żeby dać Jej dydka... Kurcze, nie bardzo wiem co mam zrobić żeby Ja od tego odwieść 😞

ja też się tego bałam bo Anastazja nawet smoczka nie dostaje
ale mówiłam że jak zacznie kciuka ssać to dam jej smoczek
tylko co jak nie będzie chciała


To nie jest takie proste, niestety... Moja jak się uprze(i jest bez skarpety) to zawsze znajdzie sposób żeby się smoka pozbyć i tak patrząc w oczy z premedytacją wystawia kciuka i wkłada go do buzi 😞 Na początku myślałam, że to takie normalne, bo przecież teraz nasze robaczki są na takim etapie, że rączki są najsmaczniejsze, ale teraz się zaczynam martwić 😞 Tym bardziej, że moja siostra ciągała palucha przez bardzo długi czas a teraz nosi ten okropny aparat na zębach, bo zębiska krzywe jak jasna ch...a

moja też ssie kciuka...nawet jak jej się nudzi czy jak zasypia, w nocy mlaszcze na cały pokój że nie idzie spać, wtedy biorę ją na cyca żeby przestała. Też zakładam jej skarpetę, ale strasznie się wkurza 😮 że nie ma dostępu, może jakieś smarowidła są w aptece na tą przypadłość? Za tydz. idę na szczepienie to się dowiem od pediatry...Bo smoczka moja nie chce, ma odruch wymiotny i pluje nim na metr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej ja niedawno wstalam ide zjesc sniadanie posprzatam i na podwórko 🙂
Honorata piotrek ma wujka w gdyni wiec jezdzimy tam do niego ma kilometr do morza tylko i wszystkoza darmo tylko jedzenie musimy kupowac.A jak bylismy na podrózy poslubnej to bylismy w karwii tez tam super jest i mieszkalismy w wiili baltyckiej tez w miare ceny i super tam jest

a jak tam jest z plażą? ładna jest? i może czyste? nigdy tam nie byłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo a moze niech adam jedzie do niemiec na pare miesiecy i jak mu sie tam uda to was sciagnie? my tak zrobilismy. jacek wyjechal do angli a po kilku miesiacach przyjechalam ja 🙂

promyczek ja ostatmnio cos takiego do wanny zobaczylam to myslalam ze ze smiechu umre 🙂 nie myslalam ze to sie do czegos nadaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
kolo a moze niech adam jedzie do niemiec na pare miesiecy i jak mu sie tam uda to was sciagnie? my tak zrobilismy. jacek wyjechal do angli a po kilku miesiacach przyjechalam ja 🙂

promyczek ja ostatmnio cos takiego do wanny zobaczylam to myslalam ze ze smiechu umre 🙂 nie myslalam ze to sie do czegos nadaje 😜

nawet wysyłałaś nam link 😁 a ja sobie nie poradzę bez Adama sama a poza tym to my wynajmujemy tu mieszkanie do września tylko i nie wiemy co dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Kamilko niestety nie wiem na jakich one mieszkają osiedlach. jedna nazywa się martyna fiedorowicz a druga ewelina Wojciechowska, wyszła za mąż za Marcina on jest z torunia mam je na NK to możesz zobaczyć

a to muszę luknąć, bo z nazwiska nic mi nie mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...