Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
honorata kup teraz dady i zobacz czy beda pasowac na nia poki go nie ma a pozniej pokaz mu ze sa dobre ja tak zrobilam i przekonal sie do dady 🙂
moja mama jest jakas chora wczoraj piotrek wrócil do domu i pytal sie mamy czy cos jem bo nawet chleb swiezy nie byl kupiony i w lodówce duzo rzeczy jak bym nie jadla i ta dzisiaj pojechala do miasta nakupowala mi owocow warzyw soków i slodyczy3 reklamówki przywiozla.dobrze miec mame przy sobie 🙂

o tym właśnie pomyślałam została mi 1/3 paczki i pójdę i kupię
a co do prowiantu to mam to samo ciągle dzwonią i pytają czy zrobić mi zakupy albo czy zjadłam obiad
rany przecież mam ręce to sobie robie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też wróciłam, nie da się wysiedzieć, nie chciałam żeby mała się tam ugotowała, a w domu jest chłodno 🙂 wypiła 60ml soku rozwodnionego i teraz ma szała, ona codziennie po kilka razy gada "mama" tak wyraźnie haha no po prostu słodkie i jak krzyczy też woła mama 😁 😁 😁 mój też niektórym rzeczom jest przeciwny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, czemu kobieta, która rodzi dziecko jest nazywaną "mamą" bo dziecko samoistnie te słowa wypowiada, też mi coś 😁 Wesa a później dziecko te słowa zapomina?? i uczy się na nowo mówić mama świadomie?? czy jak to jest? bo teraz to wiem, że to tylko sylaby i nic nie znaczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
widziałam wczoraj te body w biedronce i chciałam dla Marcela kupić ale już tych największych rozmiarów nie było 😞


Ja nawet nie patrzyłam czy są. Lepiej kupować w Pepco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
widziałam wczoraj te body w biedronce i chciałam dla Marcela kupić ale już tych największych rozmiarów nie było 😞


Ja nawet nie patrzyłam czy są. Lepiej kupować w Pepco.

do pepco też się muszę przejść kupić jakieś spodenki i koszulki dla niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
widziałam wczoraj te body w biedronce i chciałam dla Marcela kupić ale już tych największych rozmiarów nie było 😞


Ja nawet nie patrzyłam czy są. Lepiej kupować w Pepco.

do pepco też się muszę przejść kupić jakieś spodenki i koszulki dla niego


Kurcze a mieli tam super promocje na body i śpiochy i inne ubranka, teraz też mają, ale dla większych dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
widziałam wczoraj te body w biedronce i chciałam dla Marcela kupić ale już tych największych rozmiarów nie było 😞 w sumie dobrze że nie bylo bo teraz tylko koszulka i spodenki i tak lata 🙂
ja jednak kupiłam za małe. są takie na styk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
widziałam wczoraj te body w biedronce i chciałam dla Marcela kupić ale już tych największych rozmiarów nie było 😞 w sumie dobrze że nie bylo bo teraz tylko koszulka i spodenki i tak lata 🙂
ja jednak kupiłam za małe. są takie na styk

a na ile kupiłaś(jaki rozmiar?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj musze sie wybrac po kasze dla kacperka i moze jeszcze beda te body to kupie.
Własnie wstawilam 5 automat nie wyrobie niedlugo na proszek 😜 dobrze ze szybko schnie bo cieplo bo nie mialambym gdzie wieszac 😜
Dziewczyny jakiego plynu uzywacie do czyszczenia blatów w kuchni ja ostatnio w biedronce zobaczylam bryze z cilitem bang-iem i kupilam i super jest i teraz go bede kupowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja dzisiaj musze sie wybrac po kasze dla kacperka i moze jeszcze bede te body.
Własnie wstawilam automat nie wyrobie niedlugo na proszek 😜 dobrze ze szybko schnie bo cieplo bo nie maialambym gdzie wieszac 😜
Dziewczyny jakiego plynu uzywacie do czyszczenia blatów w kuchni ja ostatnio w biedronce zobaczylam bryze z cilitem bang-iem i kupilam i super jest i teraz go bede kupowac

ja mam ciemne blaty wiec mokra ściereczka z ajaxem alb plynem do mycia naczyń wystarcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój chłop to jest biedny, pracuje na budowie autostrady i biuro ma w kontenerach, tam dopiero jest jak w piekarniku albo zamkniętym samochodzie 🤪 ktoś lekko nie pomyślał nad organizacją ludziom pracy...i skup się tu nad cyframi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
mój chłop to jest biedny, pracuje na budowie autostrady i biuro ma w kontenerach, tam dopiero jest jak w piekarniku albo zamkniętym samochodzie 🤪 ktoś lekko nie pomyślał nad organizacją ludziom pracy...i skup się tu nad cyframi 😮

marze o pracy przy budowie autostrady serio
ja jestem drogowcem ale wiem ze jeśli nie bede miała doświadczenia wieloletniego
to te chłopy mnie nie będą słuchać jako kierownika budowy
nie dość ze kobieta, do tego młoda to jeszcze prosto po studiach - puki co nie mam szans na szacunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
mój chłop to jest biedny, pracuje na budowie autostrady i biuro ma w kontenerach, tam dopiero jest jak w piekarniku albo zamkniętym samochodzie 🤪 ktoś lekko nie pomyślał nad organizacją ludziom pracy...i skup się tu nad cyframi 😮

marze o pracy przy budowie autostrady serio
ja jestem drogowcem ale wiem ze jeśli nie bede miała doświadczenia wieloletniego
to te chłopy mnie nie będą słuchać jako kierownika budowy
nie dość ze kobieta, do tego młoda to jeszcze prosto po studiach - puki co nie mam szans na szacunek

a co z pracą w szkole? namyśliłaś się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
mój chłop to jest biedny, pracuje na budowie autostrady i biuro ma w kontenerach, tam dopiero jest jak w piekarniku albo zamkniętym samochodzie 🤪 ktoś lekko nie pomyślał nad organizacją ludziom pracy...i skup się tu nad cyframi 😮

marze o pracy przy budowie autostrady serio
ja jestem drogowcem ale wiem ze jeśli nie bede miała doświadczenia wieloletniego
to te chłopy mnie nie będą słuchać jako kierownika budowy
nie dość ze kobieta, do tego młoda to jeszcze prosto po studiach - puki co nie mam szans na szacunek

mój jest od roboty papierkowej i jest kierownikiem działu ekonomicznego i specjalistą ds. kontrolingu, ale lubi swoją pracę...
a dokładnie po jakich jesteś studiach? Pewnie z tytułem inż? Ja zawsze chciałam studiować architekturę to było moje marzenie...ale kiedyś było inaczej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
mój chłop to jest biedny, pracuje na budowie autostrady i biuro ma w kontenerach, tam dopiero jest jak w piekarniku albo zamkniętym samochodzie 🤪 ktoś lekko nie pomyślał nad organizacją ludziom pracy...i skup się tu nad cyframi 😮

marze o pracy przy budowie autostrady serio
ja jestem drogowcem ale wiem ze jeśli nie bede miała doświadczenia wieloletniego
to te chłopy mnie nie będą słuchać jako kierownika budowy
nie dość ze kobieta, do tego młoda to jeszcze prosto po studiach - puki co nie mam szans na szacunek

a co z pracą w szkole? namyśliłaś się?

za wiele nie miałam do myślenia okazało sie że oni szukają po kierunku drogi i mosty ale kolejowe 🥴
a ja miałam przedmioty kołowe czyli samochodowe bardziej
koleje omawialiśmy bardzo ogólnie nie czułabym sie na siłach zeby uczyc o nich przez 3 lata na pięciu przedmiotach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
mój chłop to jest biedny, pracuje na budowie autostrady i biuro ma w kontenerach, tam dopiero jest jak w piekarniku albo zamkniętym samochodzie 🤪 ktoś lekko nie pomyślał nad organizacją ludziom pracy...i skup się tu nad cyframi 😮

marze o pracy przy budowie autostrady serio
ja jestem drogowcem ale wiem ze jeśli nie bede miała doświadczenia wieloletniego
to te chłopy mnie nie będą słuchać jako kierownika budowy
nie dość ze kobieta, do tego młoda to jeszcze prosto po studiach - puki co nie mam szans na szacunek

mój jest od roboty papierkowej i jest kierownikiem działu ekonomicznego i specjalistą ds. kontrolingu, ale lubi swoją pracę...
a dokładnie po jakich jesteś studiach? Pewnie z tytułem inż? Ja zawsze chciałam studiować architekturę to było moje marzenie...ale kiedyś było inaczej 🤢

jestem po studiach o kierunku budownictwo a specjalność drogi ulice lotniska
też interesowałam sie kilka lat temu architekturą ale studia były za drogie jak dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
ja jestem po resocjalizacji

ja za to mam posrane za przeproszeniem, jestem mgr archeologii architektury haha, skończyłam podyplomowe komputeryzacja archiwów i biurowości a rok później rachunkowość i zarządzanie finansami, a pracuję w księgowości...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
ja jestem po resocjalizacji

ja za to mam posrane za przeproszeniem, jestem mgr archeologii architektury haha, skończyłam podyplomowe komputeryzacja archiwów i biurowości a rok później rachunkowość i zarządzanie finansami, a pracuję w księgowości...ehhh

rzeczywiście mix niezły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...