Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zajrzałam właśnie do ośrodka który należał do zakładu pracy mojego taty
ale później go sprywatyzowali
http://www.portus.com.pl/osrodek_portus_wczasy_miedzywodzie.html
mieliśmy tam organizowane 2 razy w roku rodzinne wakacje w czerwcu i i sierpniu za pół darmo jeszcze kilka lat temu
było super bo to takie całkiem nowe domki nawet fajnie wyposażone w lesie,ok 300 m od plaży
a teraz ceny że mało z krzesła nie spadłam za 6 dni ponad 1600 za osobę 😮 😮
przecież to prawie 300zł za dobę 😮
to już w hotelach kilku gwiazdkowych z basenem można za to nieźle wypocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kolo jak to sobie nie poradzisz?? 🤪 no co Ty mówisz.. przecież masz rodzinę obok.. będziesz mogła do nich chodzić 🙂 ja bym się bardziej bała zdrady haha ja mam fisia na tym pkt,. chłop daleko to nie ma żadnej kontroli 😉 ja bym sobie dała radę bez mojego.. i tak wszystko robię sama. Nakupowałam małej kilka ciuszków potem wstawię fotki i się pochwalę hehe chociaż szału nie ma 😉 i wszyscy mnie się o wszystko pytali jedna kobita przychodziła do mnie z każdą rzeczą, którą znalazła i się pytała czy będzie dobre 😁 😁 potem druga zaczęła pytać także nieźle. A skąd ja mam wiedzieć jak mam dziecko dopiero od 4mieś. hihi.. a mnie się pytała czy będzie pasować na 2letnie dziecko 🤪 i czy mi się podoba.. no cyrk..

Dziewczyny powinnyście a raczej musicie kupić kremy z filtrem 30 albo 50. Bambino ma tylko 4 😮 bo promienie uv opalają nawet w cieniu itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zarabiania to mój podobnie ma 2,5-3tyś. tyle, że mamy kredyt, duże rachunki zawsze zimą to wtedy nie jest fajnie, za to latem jest już lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo jak to sobie nie poradzisz?? 🤪 no co Ty mówisz.. przecież masz rodzinę obok.. będziesz mogła do nich chodzić 🙂 ja bym się bardziej bała zdrady haha ja mam fisia na tym pkt,. chłop daleko to nie ma żadnej kontroli 😉 ja bym sobie dała radę bez mojego.. i tak wszystko robię sama. Nakupowałam małej kilka ciuszków potem wstawię fotki i się pochwalę hehe chociaż szału nie ma 😉 i wszyscy mnie się o wszystko pytali jedna kobita przychodziła do mnie z każdą rzeczą, którą znalazła i się pytała czy będzie dobre 😁 😁 potem druga zaczęła pytać także nieźle. A skąd ja mam wiedzieć jak mam dziecko dopiero od 4mieś. hihi.. a mnie się pytała czy będzie pasować na 2letnie dziecko 🤪 i czy mi się podoba.. no cyrk..

Dziewczyny powinnyście a raczej musicie kupić kremy z filtrem 30 albo 50. Bambino ma tylko 4 😮 bo promienie uv opalają nawet w cieniu itd.

no właśnie wiem i musze kupić z filtrem 😉 a ja sie o zdrade nie boje 😉 chociaz po rozejściu sie z moim bylym dowiedziałam sie ze jak poszedł sam na impreze do kolegi bo ja byłam chora to moja olezanka robiła mu w toalecie za przeproszeniem laske 😮
jak Adam pojechał na tydzien do niemiec na szkolenie to gadalismy ze sobą przez telefon duzo i nam kolosalne rachunki przyszły ;p tydzien czasu go nie było a ja nie mogłam wytrzymac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Ja dzisiaj ubieram Judycie opaskę na uszka albo taką bawełnianą chusteczkę na głowę bo jest gorąco że można na basen iść 😜


Moja zrobiła wreszcie kupę (ostatnia była przedwczoraj) wykąpałam ją od razu i niedługo idziemy na dwór. Kolo ja mam w sumie duże mieszkanie na dole, ale cały czas w remoncie, nawet 2 łożka nie mamy do salonu tylko same fotele haha to byście musieli spać na podłodze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Ja dzisiaj ubieram Judycie opaskę na uszka albo taką bawełnianą chusteczkę na głowę bo jest gorąco że można na basen iść 😜


Ja też mam taką opasko-chustkę, brzydka, ale od biedy może być hahah! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak jak Madzia mówiła, że mała przestanie wyć to znajdzie sobie coś innego i znalazła 😮 od dzisiaj WYTYKA język 🙃 nie mogę teraz będzie przez kolejny tydzień to robić haha jak to śmiesznie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Ja dzisiaj ubieram Judycie opaskę na uszka albo taką bawełnianą chusteczkę na głowę bo jest gorąco że można na basen iść 😜


Moja zrobiła wreszcie kupę (ostatnia była przedwczoraj) wykąpałam ją od razu i niedługo idziemy na dwór. Kolo ja mam w sumie duże mieszkanie na dole, ale cały czas w remoncie, nawet 2 łożka nie mamy do salonu tylko same fotele haha to byście musieli spać na podłodze 😁 😁 😁

ja mogę spać na podłodze 😜
ale w sumie bym się bała bo przecież Ty pedofilem możesz być hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Aha tak jak Madzia mówiła, że mała przestanie wyć to znajdzie sobie coś innego i znalazła 😮 od dzisiaj WYTYKA język 🙃 nie mogę teraz będzie przez kolejny tydzień to robić haha jak to śmiesznie wygląda.

to masz przynajmniej zabawowo 😜 Judyta pierdzi buzią od dłuższego czasu i cała przy tym ośliniona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na basen nie idę, bo tam jest chlorowana woda i dużo ludzi się w niej kąpie i zapalenie pęcherza albo grzybica gotowa dla takiego małego dziecka, szczególnie dziewczynki mają krótką cewkę moczową. Mała leży na dworze, ja trochę posprzątam i idę się opalać, zjadła znowu kilka łyżeczek obiadku i nie smakuje jej 😁 jadła i wykrzywiała buzię, nie pluła dużo, ale coś jej nie pasuje 😉 no, ale musi jeść inne rzeczy a nie tylko słodkie. Dobra ja lecę, trzymać się lachonki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja na basen nie idę, bo tam jest chlorowana woda i dużo ludzi się w niej kąpie i zapalenie pęcherza albo grzybica gotowa dla takiego małego dziecka, szczególnie dziewczynki mają krótką cewkę moczową. Mała leży na dworze, ja trochę posprzątam i idę się opalać, zjadła znowu kilka łyżeczek obiadku i nie smakuje jej 😁 jadła i wykrzywiała buzię, nie pluła dużo, ale coś jej nie pasuje 😉 no, ale musi jeść inne rzeczy a nie tylko słodkie. Dobra ja lecę, trzymać się lachonki 😘

no właśnie też się boję o jakość wody
ale tak fajnie wyglądają maluchy w wodzie razem z mamusiami
mąż chyba by mnie zabił jakby się dowiedział
jest przeciwnikiem kąpieli z takimi małymi dziećmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje ja też chciałam przejść na Dadę to mi powiedział że nas jeszcze stać na Pampersa 😠
dobrze że chociaż nie protestuje jak mówię że będę Anastazję karmić słoiczkami, bo zrozumiał że te dania są robione ze 100razy lepszej jakości produktów niż są dostępne np na rynku czy w sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wróciłyśmy ze spaceru, ale parówa...zjarałam się na klacie, chyba będzie piekło wieczorem, mimo że opalam się na brązowo 🤪 fajnie bo do chrzcin się opalę i może nie wyjdę jak zombie na zdjęciach 😉 tylko jak ubrałam sukienke dziś to lekko nogami świeciłam, je będzie ciężko opalić 🙃 dziś przyszły moje literki z napisem MAJA a wczoraj zaproszenia na chrzest, jestem zadowolona. Jeszcze czekam na bolerko i wczoraj licytowałam kilka ubranek 🙂 lubię czekać na przesyłki, tzn. jestem zawsze ciekawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
honorata kup teraz dady i zobacz czy beda pasowac na nia poki go nie ma a pozniej pokaz mu ze sa dobre ja tak zrobilam i przekonal sie do dady 🙂
moja mama jest jakas chora wczoraj piotrek wrócil do domu i pytal sie mamy czy cos jem bo nawet chleb swiezy nie byl kupiony i w lodówce duzo rzeczy jak bym nie jadla i ta dzisiaj pojechala do miasta nakupowala mi owocow warzyw soków i slodyczy3 reklamówki przywiozla.dobrze miec mame przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...