Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Powód picia alkoholika: pije bo lubi. są problemy rózne, ale mozna je w inny sposób rozwiązywac. Moja siostra jest alkoholiczka, sama sie do tego nie przyzna, ale juz nawet pije pokryjomu, przez to jest sama a ma juz 37 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nusiak ja nie wiem co tej lasce odbija, no mleko jest drogie nie ma co się oszukiwać 😁 ale nie palę i nie piję to nie będę na niej szczędzić 🙂 jak skończy pół roku to może się przerzucę na Nestle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Asiu trzymam za was kciuki, kto wie może można zakochać się 2 raz. Miejmy nadzieję, że chłop weźmie się w garść 🙂
moja pierdoła jeszcze śpi 🤪 rozwaliła się w poprzek łóżka i zadowolona z rękoma u góry hehe lubię jak tak śpi 🙂
a ja piję kozie mleko...nooo trochę inaczej smakuje, ale lubi co się ma i można 😜
też pójdę dziś do Biedronki to zobaczę te body. A ja dzis licytuję 4 rzeczy które kończą się o tej samej godz....nie wiem jak to zrobię, a tak mi się podobają 🙃

jest taka strona snajper zakładasz konto logujesz się i ustawiasz tzw strzały czyli linki do tych aukcji z allegro i ustawiasz max kwotę jaką chcesz za przedmiot dać
snajper sam np 3 sek przed końcem aukcji zalicytuje

ooo dzięki 🙂 coś o tym rzeczywiście słyszałam, ale zaponiałam 🙂 muszę mojemu powiedzieć...
ooo to widzę, że nie tylko moja taką histerię odstawiła mi w wózku hehe, kamień z serca bo aż boję się dziś z nią wyjść, bo już cyckiem między blokami nie będę machać 🤪

miałam dokładnie to samo
poszliśmy do parku obudziła się już na samym wejściu i cały czas płakała to siadałam co 5 minut na ławkę i próbowałam ją karmić ale nie o to jej chodziło
i w sumie nie wiem o co
najważniejsze że jej to przeszło teraz lubi spacerować po parkach i miejscach gdzie są drzewa robi taką dziwną minkę jak przygląda się zielnym listkom 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
witam mamki 🙂 super pogoda na dworze, Patryczek śpi na podwórku a Marcel lata i się bawi a matka bierze się za sprzątanie.
super pogoda a jam w domu, maja juz nie goraczkuje ale boje sie z nia wyjsc

pewnie, lepiej nie ryzykować 😉 u nas też ślicznie 😉 muszę się trochę z Królewną pobawić żeby była zmęczona jak będziemy na spacerze i żeby spała bo inaczej będą histerie 😞 w ogóle nie chce w wózku siedzieć 😞

miałam to samo 2 tygodnie temu jak tylko sie obudziła w wózku wrzeszczała ile się tylko da aż jej na ręce nie wziełam to była masakra na jednej ręce dziecko a w drugiej wózek z zakupami ale po kilku dniach na szczęście jej przeszło i teraz jest spokojna

Mój też nie chce w wózku leżeć 😞se wychowałam nosidło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Powód picia alkoholika: pije bo lubi. są problemy rózne, ale mozna je w inny sposób rozwiązywac. Moja siostra jest alkoholiczka, sama sie do tego nie przyzna, ale juz nawet pije pokryjomu, przez to jest sama a ma juz 37 lat.


Tylko, że niekiedy takiemu alkoholikowi trzeba pomóc oczywiście jeśli chce się leczyć 🙂 najpierw musi dosięgnąć dna, potem chodzić na AA (a żona powinna razem z mężem) bo to terapia dla całej rodziny a nie tylko jednej osoby.. rodzina jest współuzależniona. Tylko ile kobiet byłoby w stanie pójść na takie zajęcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂


Ale moja jest chuda 😁 to może ma długi tułów, że nosi takie rozmiary to by się zgadzało ahah a krótkie pytki 😉 To co ma na zdj to roz. 80, ale ta firma zaniża rozmiarówki to niech będzie 74, a to już jest na długość na styk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂

ja ubieram 56, 62, 68 i 74 hahaha różne firmy i różne rozmiary 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
DZIEWCZYNY JUZ WAS NIE ZADRECZAM SWOIMI PROBLEMAMI ODEZWE SIE KIEDYS PAPA

wcale nie zadręczasz daj spokój z kimś trzeba pogadać i się wyżalić a przecież od tego mamy to forum 🙂
ja też zbieram argumenty na wykład dla mojego
bądź dzielna BUZIAK DLA CIEBIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂

ja ubieram 56, 62, 68 i 74 hahaha różne firmy i różne rozmiary 😜

w sumie racja jak Anastazja nosiła 62 to miała jednego bodziaka 74 i był mniejszy niz te 62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂

ja ubieram 56, 62, 68 i 74 hahaha różne firmy i różne rozmiary 😜

w sumie racja jak Anastazja nosiła 62 to miała jednego bodziaka 74 i był mniejszy niz te 62

nom hehe jak kupuje ciuszki to nie patrze na rozmiary tylko wizualnie kupuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂

ja ubieram 56, 62, 68 i 74 hahaha różne firmy i różne rozmiary 😜

w sumie racja jak Anastazja nosiła 62 to miała jednego bodziaka 74 i był mniejszy niz te 62

Mój niektóre bluzy 62 nosi, a niektóre 74 🙂 z rozmiarami różnie. Ale te bodziaki z biedrony rozmiarowo wychodzą tak jak piszą, a nawet są ciut większe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂

ja ubieram 56, 62, 68 i 74 hahaha różne firmy i różne rozmiary 😜


56 ? 😮 😮 😮 😮 😮 hahhaahhaahhaahah! Dobreee! Nie no ja już się nabrałam za wiele razy na rozmiarówki bez mierzenia i nie kupuję mam pełno rzeczy 3-6mieś. na oko "duże" ubieram jej a tu kutwa za małe, stóp nie może rozprostować i facetka co to sprzedawała się dziwiła, bo to duży rozmiar był pfff! więc teraz to w ogóle nie patrzę na rozmiary tylko na długość 🙂 najlepsza długość body zamkniętego dla niej to min. 42-43cm itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aśka głowa do góry, my z chęcią posluchamy i wesprzemy 🙂
ja mojej zakładam 68 i powoli zaczęłam 74, ale niektóre sweterki czy spodnie są jeszcze dobre z 62
Honorata ja to samo miałam mojej też o cyca nie chodziło haha i nie wiem o co w sumie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy wy uważacie że to konieczność zdrabniać imiona
ja tego strasznie nie lubię i już mi się ciśnienie podnosi jak słyszę Anastazka, Nastusia i tym podobne wrrr
przecież Anastazja to ładne imię po co je zdrabniać czy coś jej sie stanie jak się bedzie wołać na nią Anastazja?
ja sama sie wkurzałam jak mnie ktoś zdrabniał jeszcze Honoratka idzie wytrzymać ale jak słyszałam od teściowej Honorka lub Honorcia to bym jej normalnie w łeb pacła 😠
nawet w loginie mnie prześladuje zdrobnienie bo to przecież pisałam wam ze mąż mi profil założył bez mojej wiedzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mojej już od dawna nie kupuję 68. Nie wiem to ja kupuję chyba dziwne rozmiarówki,. bo moja nawet nowe nosi 74,80 i ponad 80 i są takie "normalne".

ja dopiero zaczynam ubierać 68 tak od 2 tygodni a mam jeszcze bluzy i kurtki 62 co są na nią dobre 🙂

ja ubieram 56, 62, 68 i 74 hahaha różne firmy i różne rozmiary 😜


56 ? 😮 😮 😮 😮 😮 hahhaahhaahhaahah! Dobreee! Nie no ja już się nabrałam za wiele razy na rozmiarówki bez mierzenia i nie kupuję mam pełno rzeczy 3-6mieś. na oko "duże" ubieram jej a tu kutwa za małe, stóp nie może rozprostować i facetka co to sprzedawała się dziwiła, bo to duży rozmiar był pfff! więc teraz to w ogóle nie patrzę na rozmiary tylko na długość 🙂 najlepsza długość body zamkniętego dla niej to min. 42-43cm itp.

ostatnio kupiłam bodziaka 56 i dopiero w domu zobaczyłam ze to taki rozmiar 😜 i jest taki delikatnie luźny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny czy wy uważacie że to konieczność zdrabniać imiona
ja tego strasznie nie lubię i już mi się ciśnienie podnosi jak słyszę Anastazka, Nastusia i tym podobne wrrr
przecież Anastazja to ładne imię po co je zdrabniać czy coś jej sie stanie jak się bedzie wołać na nią Anastazja?
ja sama sie wkurzałam jak mnie ktoś zdrabniał jeszcze Honoratka idzie wytrzymać ale jak słyszałam od teściowej Honorka lub Honorcia to bym jej normalnie w łeb pacła 😠
nawet w loginie mnie prześladuje zdrobnienie bo to przecież pisałam wam ze mąż mi profil założył bez mojej wiedzy 😁

hahaha... mi nie przeszkadzają zdrobnienia ale faktycznie niektóre imiona lepiej brzmią niezdrobnione tak jak właśnie Anastazja 😉 ja na Judyte różnie mówie 😉 ale Adam nigdy do mnie nie powiedział aga czy coś takiego 😉 zawsze Agnieszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
dziewczyny czy wy uważacie że to konieczność zdrabniać imiona
ja tego strasznie nie lubię i już mi się ciśnienie podnosi jak słyszę Anastazka, Nastusia i tym podobne wrrr
przecież Anastazja to ładne imię po co je zdrabniać czy coś jej sie stanie jak się bedzie wołać na nią Anastazja?
ja sama sie wkurzałam jak mnie ktoś zdrabniał jeszcze Honoratka idzie wytrzymać ale jak słyszałam od teściowej Honorka lub Honorcia to bym jej normalnie w łeb pacła 😠
nawet w loginie mnie prześladuje zdrobnienie bo to przecież pisałam wam ze mąż mi profil założył bez mojej wiedzy 😁


Moje imię zdrabniała nauczycielka od matematyki no myślałam, że się spalę ze wstydu, a każdy się z tego śmiał i jak ktoś jej kiedyś pow. że nie ma mojego imienia zdrabniać to ona powiedziała, że tak się jej podoba i tak będzie mówić 🙃 ale wg mnie niektóre imiona fajnie zdrabniać "Lena-Lenka" , Magda/Magdalena - Madzia itd. mi się podoba gorzej z Laurą będzie 😉 Laura-Laurunia-Lara-Laruś aż język sobie można połamać czytając to hahah!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to u mnie w rodzinie wszyscy się podniecają małą i rodzinka z Wawy zaprasza babcię do siebie i chcą żeby przyjechała z małą 😁 😁 😁 oni mają aptekę to może bym skorzystała na tańszym kupnie mleka hihi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...