Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
nosidełko przetestowane skoczyłyśmy na zakupy do biedronki
jest bardzo fajnie tylko jeszcze mam nawyk trzymania jej rękoma bo tak dziwnie mieć dziecko przy sobie bez użycia rąk 😁


mam ten sam nawyk w chuscie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
dziewczyny piotrek konczy o 17 to jeszcze nie wrocił z pracy i jego siostra przed chwila mi napisala ze pojechal do rodziców do blonia i tam zostanie


No i dobrze 🙂 może przemyśli swoje zachowanie. A ja wróciłam z zakupów kupiłam od razu za jednym zamachem kilka opakowań Bebilona, pampersów itd. mała w wózku albo cicho siedziała albo spała, ale jak wróciłam do domu to dała mi popalić, wciągała usta przez pół drogi i cmokała wyglądała na głodną to zaczęłam robić mleko, daje jej.. a ona co?? wypluwa, dławi się, gryzie smoczek i ani kropki nie ruszyła i tak ciągle pobawiłam się z nią tak z 10min i co jakiś czas próbowałam dawać a ona nie chciała 🙃 wylałam 90ml do zlewu i postanowiłam, że nie dostanie za karę, to zaczęła krzyczeć z głodu, zrobiłam jej obiadek kilka łyżek, to jadła, ale i też wypluwała, dalej krzyczała to tym razem dałam jej soczku 😁 60ml piła, nawet się nie krzywiła.. no i tak sobie chwilę cicho leży i zaraz znowu wrzeszczy 😁 no myślałam, że szału dostanę zrobiłam znowu 90ml mleka i tym razem zmuszana (na początku krzyczała jak miała pić) to wszystko wypiła., jak zjadła to sobie leżała chwilę i NAGLE mocno odchyliła głowę i zrobiła mostek taki porządny. No i teraz jak staję za nią (za jej głową) to ona ciągle go robi. Zwariowała,. A z pleców na brzuch nie obróciła się ani razu 😜 za to niedługo będzie się poruszać, coraz wyżej dupę unosi jak prostuje nogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie? Jak idę z moim przez miasto z wózkiem i on kieruje to on mi zawsze każe iść od strony ulicy, albo jak stoimy na przejściu to ja mam iść pierwsza 😁 bo on ma schizy, że coś się małej stanie i jak coś to najpierw mi... 😁 ej no super podejście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam w piatek na duzych zakupach tez wykupialam w aptece 7 puszek mleka mam 2 paczki pampersów dada i jedna paczke orginalnych i dla seba tez mam paczke pampersów.kazalam kupic tez soczkow deserkow i obiadków dla kacpra i dla siebie do jedzenia kupilam i mam go gdzies teraz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
ja bylam w piatek na duzych zakupach tez wykupialam w aptece 7 puszek mleka mam 2 paczki pampersów dada i jedna paczke orginalnych i dla seba tez mam paczke pampersów.kazalam kupic tez soczkow deserkow i obiadków dla kacpra i dla siebie do jedzenia kupilam i mam go gdzies teraz 😜


Haha! I tak trzymać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Lecę prasować stosy jej ubranek. Kolo masz krechę, że Ciebie nie ma 😎

jestem ;p byłam na spacerze 😜 wtedy tak nagle zniknęłam bo mi prąd zabrali więc wyszłam z Małą na spacer i niedawno wróciłyśmy 😉 byłam u mamy też chwilę i oglądać mieszkanie (pół domu) ale nie znam ceny ale myślę że koło 200 tys bo tam jest coś koło 180m2 ale jest wszystko do remontu więc zrezygnujemy bo na dodatek to jest blisko rzeki i często są tam powodzie więc domek jest zalewany 😞 a zresztą i tak nas by stać nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc laski
my juz w domku, wczoraj wrocilismy, a jeszcze wczoraj na Komunii bylismy

Niestety nie nadrobilam wszystkiego, tylko dzisiejszy dzionek

Asiu podziwiam Cie, jestes twarda kobietką, ale skoro juz go nie kochasz i sie z nim meczysz to masz racje. Ja czasami w zlosci tez mowie , ze moze sie pakowac ale wcale tak nie mysle i tego nie chce, juz tak mam , jestem strasznym nerwusem.

My mielismy dzis szczepienie, malutka plakala strasznie 😞
wazy 6760 🙂

Pisalam wam przed swietami ze mnie grypa żołądkowa dorwala i wiecie co, przez tyudzien schudlam 4 kg , nie moglam nic jesc, ciagle bylo mi niedobrze i teraz wygladam jak patyczek, spodnie mi z tylka spadają a wczesniej nie moglam sie dopiąć. Chudme szybko a prztytyc mi bardzo ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂

kurcze byłąm w biedronce zapomniałam o bodziakach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂

a fajne te bodziaki? długi czy krótki rękaw? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
youmit napisał(a):
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂

a fajne te bodziaki? długi czy krótki rękaw? 😜

fajne 🙂 krótki rękaw rożne wzory, bawełniane poddające się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
kolo177 napisał(a):
youmit napisał(a):
Kupiłam dziś małemu maść na ząbkowanie i nurofen truskawkowy 🙂 a on dziś paluchów nie pchał do buzi za często 😁
Darek dzisiaj zamiałczał małemu jak kotek a ten buzia w podkówkę i łezki w oczach 🤪nie możemy mu tak robić bo płacze bidulek.
Kupiłam mu też bodziaki w biedronie 🙂

a fajne te bodziaki? długi czy krótki rękaw? 😜

fajne 🙂 krótki rękaw rożne wzory, bawełniane poddające się

to muszę się jutro do biedronki przejść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny moja Gabi od jakiegos czasu bardzo często puszcza bączki i to bardzo smierdzace 🙂 nie wiem czy to normalne, bo zapomnialam dzis zapytac lekarki 🥴
Kupke robi czasami co 6 dni czasami co 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...