Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szczerze powiem że bardzo lubię piwo i przed ciążą potrafiłam z Adamem się położyć, włączyć sobie film i pić piwo... i jestem pewna że jak przestanę karmić to też jak gdzieś wyjdę czy będę miała ochotę to piwa się i w domu napiję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
agnieszka jak by nie lubil to by nie pil napewno.

tak ale chodzi mi tu o to że nie musi... i nie ma takiej akcji że jak zaczyna pić to musi się upić bo potrafi wypić dwa kieliszki na imprezie i powiedzieć stop... i można go namawiać i to nic nie da
mój tak samo ostatnio na weselu ja sama powiedziałam ze wypije z nim pierwszy raz od 100 lat hehe co wyszło piłam kieliszka na 3 razy i tylko do 24 a pózniej mi sie juz nie chciałao , nawet mi sie w głowie nie zakreciło i piotr tak samo mówił ze nie bardzo ma ochote pic i mówił zeby mu nie polewac. za to mój brat nadrabiał wszystkich;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
agnieszka jak by nie lubil to by nie pil napewno.

tak ale chodzi mi tu o to że nie musi... i nie ma takiej akcji że jak zaczyna pić to musi się upić bo potrafi wypić dwa kieliszki na imprezie i powiedzieć stop... i można go namawiać i to nic nie da
mój tak samo ostatnio na weselu ja sama powiedziałam ze wypije z nim pierwszy raz od 100 lat hehe co wyszło piłam kieliszka na 3 razy i tylko do 24 a pózniej mi sie juz nie chciałao , nawet mi sie w głowie nie zakreciło i piotr tak samo mówił ze nie bardzo ma ochote pic i mówił zeby mu nie polewac. za to mój brat nadrabiał wszystkich;/

ja kiedyś potrafiłam wyjść z imprezy bardziej pijana od Adama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
mam nadzieje ze dzis przyslą wózek nie moge sie go doczekac. 🙂


Jaki wózek??


kupiłam taki podwójny
http://allegro.pl/hauck-tandem-6-przednie-kolka-skretne-i1594251068.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poznałam TAKIEGO ADAMA i TAKIEGO MAM więc nie mogę narzekac 😉 kocham Go takiego jaki jest i nie wymagam od Niego zmian... 😉 nie jestem w takiej sytuacji że jak Go poznawałam to był złoty, nic przede mną nie ukrywał i w takim się zakochałam 😉 zawsze lubił wypić piwko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja to samo bym powiedziala o swoim 🙂

więc to by było dziwne że kiedyś nam to nie przeszkadzało a teraz przeszkadza 😉 ja się cieszę że się nie upija a jeśli już to że nie jest agresywny 😉 mój tato np jest bardzo agresywny po alkoholu... kiedyś udeżył mocno moją mamę z pięści w głowę i od tamtego czasu nie są już razem... a wcześniej też już robił głupie akcje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
moj seba juz dawno nie jezdzi w wozku a twoja maja jeszcze jezdzi?
maja tak juz rzadko w wózku jezdzi ale jak ja chce isc z nimi do miasta to nie puszcze jej samej zeby szła koło wózka bo sie o nią boję. i musiałam zawsze mame prosić ona brała jeden wózek drugi ja i szłysmy a teraz sama z nimi bede wszedzie łazić . super sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa co TO ZA WÓZEK??

aleś Ty niecierpliwa 🤪
nie bedzie go dzis, własnie napisała e maila ze dopiero dzis odbierze go kurier. to moze jutro bedzie.

bidulka 😜 to jutro się będziesz nam dopiero chwalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
moj seba juz dawno nie jezdzi w wozku a twoja maja jeszcze jezdzi?
maja tak juz rzadko w wózku jezdzi ale jak ja chce isc z nimi do miasta to nie puszcze jej samej zeby szła koło wózka bo sie o nią boję. i musiałam zawsze mame prosić ona brała jeden wózek drugi ja i szłysmy a teraz sama z nimi bede wszedzie łazić . super sprawa 🙂

bardzo przydatny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...