Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Musicie od rana zaczynać z tekstem o dentyście? Brrrrrrr! Na samą myśl mi niedobrze.. Kiedyś też się muszę do niego wybrać, mała kopie, a pogoda jakaś kijowa.. deszcz od rana pada, nie wiem czy marzył po cichu, ale ważne, że się cieszy 😁 że to mi okazuje.. jak on to stwierdził cieszy się, bo to jego pierwsze dziecko. I dobrze! 🙂 Pomyłam naczynia i nie wiem co ze sobą zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue nic tylko sie cieszyc ze jest taki czuly i mysli o was caly czas 😉 A to ze faceci maja swira na punkcie dziewczynek to tez prawda 😜
Ja nawet widze po mojej siostrze 😉 Moja siostrzenica jest oczkiem w glowie mojego szwagra ale moj siostrzeniec to mojej siostry zupelnie! 😆
Moj maluszek znow mnie tu podkopuje 😉 najadl sie to teraz daje o sobie znac 🙂
A ty jak nie masz co robic to mozesz do mnie zajechac, juz ja bym ci cos znalazla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria Twoja malusia jakby leżała na brzuszku z rączkami pod buźką, słodko 🙂
ja mam w pracy zarąbanie, hehe a to dlatego że mój mąż przyjechał i przekazuje mi i koleżance obowiązki (chociaż wiadomo że ja za długo już nie pobędę, ale słucham bo szefostwo tak chciało), 3 lata tu pracuję i nic nowego nie dostałam a teraz jak wiadomo że pójdę na zwolnienie to im się przypomniało 😮 że niby podwyżkę dostanę......mmmhhhmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski my wstepnie mamy takie jak dawid ksawery lub roksana jessica kupilam juz wozeczek dla dzidzi teraz bedzie mial konrad spacerowke bo wszytskie mi sie popsuły a potem maluszek 😁 o taki http://allegro.pl/show_item.php?item=1200632889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziekuje potem bede jak sie wszystko ładnie sprawdzi 😁 strasznie sie ciesze ze taki sie trafił nie stac by było mnie na nowke z pierwszym to inaczej konrad mial wszytsko nowe a teraz musze jeszcze kupic łozeczko i tak dalej mysle na bank oplacało sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój w deszczu poszedł mi specjalnie po frytki 🙂 mój miziolek kochany, zapowiedział, że po ciąży też taki będzie 🙃 chyba go nagram i będę potem mu to puszczać, przeglądam całe stosy informatorów ciążowych i reklamówek, a potem płytkę jak przewijać i myć malucha 🙂 dużo tego.. ale codziennie po kilka dam radę 😁 Lecę wcinać frytasy i oglądać tv, buziaki kochane ;* Imienia na razie nie wybrałam, nic mi się nie podoba, ale w tych reklamówkach napisali, że imię powinno się wybrać pod nazwisko żeby pasowało 🙂 cenna uwaga!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...