Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam moje drogie 🙂 Mam do Was pytanie, czy macie jakiekolwiek problemy ze sluzowka ?? Bo nie wiem czy moj problem mam laczyc z ciaza. Od dluzszgo juz czasu mam w nocy zatkana jedna dziurke i wiecznie leci mi z niej krew. Dlatego ze jest strasznie wysuszona wszystko mi tam zasycha i zbieraja sie zaschniete skrzepy.. strasznie mnie to denerwuje juz bo utrudnia oddychanien i nie wiem co tak naprawde to powoduje 😞 Czy mialyscie podobne problemy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1
Pocieszę Cię bo ja też się z tym męczę od dłuższego czasu. Mam zapchany nos, ciągle muszę go wydmuchiwać a na chusteczkach są ślady krwi. Podobno to normalne - niektórzy tak mają w ciąży - tak mnie uspokajał mój gin, więc i Ty się nie martw - Nasze uroki ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo normalne ja tak mam od dwóch tygodni
zwiększa się tętno ciśnienie a co za tym idzie przepływ krwi więc w jakiś małych ilościach musimy się jej pozbyć bo naczynia krwionosne w nosie są najciensze więc nie wytrzumują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś mi cytowanie nie wyszło tak zmieniłam jeszcze wa jakąs fotkę brzucha trzasnę ale musze się doprowadzic do porzadku
jadę na chwilkę po babcię ale u mnie kurzy normalnie zamieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to stwierdził mój ginekolog - krew co miesiąc z nas nie spływa więc gdzieś musi mieć ujście 😉 To całkiem normalne, a jeśli mogę doradzić to zakupcie sobie nawilżacz powietrza, później i tak się przyda jak urodzi się maleństwo. Poza tym w zimie, kiedy działa centralne ogrzewanie i śluzówki wysuszają się dodatkowo to chyba idealne rozwiązanie. 🙂 Można kupić już całkiem niedrogie, widziałam nawet takie poniżej 100 zł. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a ja nie wiem jak tu sie w swoim profilu dodaje te wszystkie inne zdjecia.. 😞 Nie umiem tego robic, ale ja jak sobie pykne w koncu jakas fotke mojego brzucha(bo jeszcze zadnego nie zrobilam bedac w ciazy 🙂 to tez Wam wrzuce w miejsce mojego zdjecia 😁 O wlasnie moj maly sie odezwal, a juz sie martwilam bo do tej pory nie fatygowal sie by sie ze mna przywitac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze wlasnie. Ja sie troche martwie i musze pogadac o tym z moim lekarzem przy wizycie bo do tej pory przytylam tylko 1 kg. Co tydzien w poniedzialek sie waze i waga ni drgnie.. Nie wiem czy to dobrze zeby do piatego miesiaca przytyc tylko 1 kg.. No zobaczymy. Wy wszystkie piszecie ze macie juz troche wiecej do przodu. Martwie sie czy to nie spowoduje jakis problemow. Nie znam sie na tym i nie wiem czy moje obawy nie sa smieszne no ale troche mnie to niepokoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślę, że na razie nie ma się czym martwić, skoro dzidzia rozwija się prawidłowo. Ciesz się, że tylko tyle przytyłaś, będziesz miała mniej do zrzucenia. Podejrzewam, że nadrobisz w 7-9 miesiącu 😉 Ja sobie sprawdzam kalkulatorem wagi w ciąży czy wszystko ok - no i jestem w górnej granicy normy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Kurcze wlasnie. Ja sie troche martwie i musze pogadac o tym z moim lekarzem przy wizycie bo do tej pory przytylam tylko 1 kg. Co tydzien w poniedzialek sie waze i waga ni drgnie.. Nie wiem czy to dobrze zeby do piatego miesiaca przytyc tylko 1 kg.. No zobaczymy. Wy wszystkie piszecie ze macie juz troche wiecej do przodu. Martwie sie czy to nie spowoduje jakis problemow. Nie znam sie na tym i nie wiem czy moje obawy nie sa smieszne no ale troche mnie to niepokoi

Wydaje mi sie, ze nie masz sie co martwic z ta waga..Ja w 21 tygodniu mialam 2 kg na plusie i tez nie bylo nic widac.. Dopiero od 6 miesiaca brzuszek zaczal sie pokazywac..Mysle, ze to sprawa genow....np moja mama miala bardzo malutki brzuszek ze mna do konca ciazy. Ciesz sie, ze nie tyjesz, pozniej nie bedziesz miala co zrzucac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez jestem tego zdania ze powinnas sie cieszyc ze tylko tyle przytylas 🙂 I wydaje mi sie rowniez ze po 6 tygodniu moze u ciebie sie to ruszyc Znam dziewczyny ktore przez cala ciaze przytyly 8 kg wiec nie powinnas sie martwic masz jeszcze czas a jakby bylo cos nie tak to napewno lekarz by ci powiedzial 🙂 u mnie bylo tak ze w pierwszych tygodniach bardzo duzo przytylam a teraz przybieram niecaly kg na miesiac wiec jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...