Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
Witam Was dziewczyny. Jestem w 21 tyg i sie przeziebilam 😞 boje sie, ze to moze zaszkodzic dziecku. Jak mysliscie? Ja czuje ruchy od klilku dni tak mocno - a od 2 tyg mialam tak jakby motylki w brzuchu- super uczucie 🙂 Nie wiem czy zwracalyscie na to uwage, ale zauwazylam, ze jak pisze smsa na komorce to dzidzia wtedy kopie na calego- juz duzo razy tak mialam 🙂 pozdrawiam Was przyszle mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć dziewczyny, ja zaczynam 21 tydzień, czuję już mojego bąbelka ale zazwyczaj nocami mnie budzi. Urządza sobie wtedy niezłą zabawę w moim brzuszku. Wieczorami gdy leżę w łóżku moja mała mnie terroryzuje i kopie, domaga się bym położyła na nią rękę. No i rzeczywiście kopie do skutku, aż położę rękę w miejscu w którym kopie. Ja oczywiście interpretuję to jako celowe działanie ale pewnie w to miejsce znajdzie się tysiąc innych teorii.

🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Mnie też stuknęło "oczko" 🙂 troszkę się przeziębiłam niestety. Pawełka czuję codziennie, daje znać, że jest i że nie można o nim zapomnieć ani na chwilę.
Ostatnio troszkę dokucza mi bezsenność, w pracy mi się oczy zamykają coraz częściej. Ale z tego, co zdążyłam się zorientować, to dość częsta przypadłość w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly, do kiedy zamierzasz pracować? (o ile nie pracujesz w domu) Ja też chodzę do pracy, świetnie sie czuje, co jest źle odbierane przez moje koleżanki, czuję sie jak intruz już.... Cały czas słyszę co ja tu jeszcze robię, na moim miejscu to ich by dawno nie było, itd itp.... JUż mam dość, bo gdybym popierdzieliła i poszła na zwolnienie, to miałyby temat w stylu że specjalnie, że korzystam..... I tak źle i tak nie dobrze ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Planowałam do końca marca, ale teraz sobie myślę, że może raczej do końca lutego. Też czuję się dobrze, ale coraz mniej mi się po prostu chce. Co prawda moi znajomi w pracy bardzo fajnie podchodzą do sprawy, ale moi szefowie już niekoniecznie. Jakoś ostatnio coraz częściej myślę o tym L4, ale obawiam się, czy w domu nie oszaleję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jeśli któraś z Was jest z Wawy lub okolic i będzie jej smutno i nudno siedzieć samej w domu, polecam się. Nawet nie mam z kim kurcze na spacer wyjść. W sumie teraz dość mroźno, ale miło by było pogawędzić na żywo co którą boli i o czym myśli :-). Swoją drogą ciekawe która z nas prześle pierwsza zdjęcie swojego maleństwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...