Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ta nie zwracam tzn może bardziej nie przejmuję się tym
a tak jak już kiedyś pisałam wiadomo że dla nas katolików to trochę nie po kolei ale ja zawsze chciałam aby na moim ślubie było moje dzieciątko i jak wszystko będzie dobrze to gdzieś na wakacjach wyprawiamy chrzciny i ślub w 1 no chyba że nasz ksiądz będzie miał focha bo on też potrafi ale jakby co znajdziemy innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też mamy kościelny, ale uważam że cywilny jest równie ważny, Nie przejmujcie się głupim gadaniem, starsi ludzie zupełnie inaczej podchodzą do tego i nie potrafią zrozumieć że młodzi już nie biegają tak do kościoła jak oni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tu nie chodzi o kwestię wiary, bo akurat my chcemy wziąć kościelny, tylko tak się poukładało w życiu, że kupowaliśmy mieszkanie i na "gwałt" potrzebny był nam ślub. A że nie spodziewaliśmy się że uda się tak szybko zmajstrować potomka to mamy tylko cywilny i ot cała historia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie podobnie cywilny dlatego że on wtedy wyjeżdżał daleko i bardziej ja potrzebowałam tego papierka do kościelnego też trzeba dojrzeć dlatego chciałam poczekać aż wróci, i teraz powoli wszystko idzie zgodnie z "moim" planem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to czas najwyzszy, dzisiaj to az zaszlam do sklepu i zakupilam pierwsze swiateczne dekoracyjki 😁 uwielbiam swieta i wszystkie te pierdoly ktore mi o nich przypominaja i tworza nastroj 😆 I od razu widzialam piekne maluskie spioszki, body ale KURCZZZEEE cos nie umialam tego kupic .. jakas dziwna blokada we mnie nastapila, jakos mi bylo jeszcze tak nie swojo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to bym musiala w ciazy chodzic chyba jak slon za pierwszym razem zeby sie do tej mysli przyzwyczaic 🙂 NIby wszystko wiem, czekam i rozumiem, ale jakos tak jakbym poprostu miala caly czas w tej ciazy chodzic ale ze nie zakonczy sie ona powolaniem nowego zycia ktore juz ze mna zostanie na zawsze.. nie ogarniam troche tego jeszzce 🤢 a niby czulam ze jestem gotowa, dzisiaj to wiem ze tylko mi sie wydawalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oby 🙂 Ja tak lubie popadac ze skrajosci w skrajnosc, raz dzieci uwielbiam i mam ogromny instykt a raz doprowadzaja mnie to tak szewskiej pasji ze wrecz mnie odrzucaja.. i nie wiem jak ja sobie z tym dam rade jak bede musiala z takim dzieckiem spedzac wszystkie dni w moim zyciu praktycznie 🙂 Ale wierze mocno ze jak je zobacze to bedzie cudnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
No to czas najwyzszy, dzisiaj to az zaszlam do sklepu i zakupilam pierwsze swiateczne dekoracyjki 😁 uwielbiam swieta i wszystkie te pierdoly ktore mi o nich przypominaja i tworza nastroj 😆 I od razu widzialam piekne maluskie spioszki, body ale KURCZZZEEE cos nie umialam tego kupic .. jakas dziwna blokada we mnie nastapila, jakos mi bylo jeszcze tak nie swojo

Spokojnie, jeszcze trochę i nie będziesz mogła się oprzeć, żeby czegoś nie kupić swojej małej kruszynce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Wiem wiem.. moze jednak jest za wczesnie, jakos nie widac tego brzucha tzn niby troche widac ale jakos tak nikt jeszcze u nas powaznie o zakupach nie mysli wiec moze dlatego jakos tak sie dziwnie poczulam 🙂

Najtrudniejszy pierwszy krok... potem już pójdzie 😁 Żebyś tylko nadążała z kasą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No narazie mimo wszystko nie moge sobie pozwolic na zadne powazne zakupy nawet w sumie na niepowazne tez nie 🙂 Bo najmniejsze nawet pieniadze pochlania nam narazie remont, ale juz od nowego roku zaczynam myslec o tym powaznie 🙂 Wszystko sie pokonczy i bede mogla pomyslec o moim dzidziusiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj no pewnie ze nie 🙂 Juz w Deichmanie widzialam przepiekne malenkie skarpetki zapakowane w cudne pudeleczko w krztalcie serduszka ale musze poczekac na 16 grudnia az sie dowiem plci, bo byly tylko rozowe i niebieskei i wtedy sobie zrobie taki PIEKNY PREZENT 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak.. ja wlasnie tez wiem ile to wsazystko kosztuje.. oczywiscie zaplacilismy o wiele wiecej niz sie spodziewalismy ale to tak zawsze jest, wiec po kieszeni niezle nam dalo.Dlatego swieta bedziemy miec biedne 🙂 Ale co tam, spedzamy je jakzwykle najpierw u tesciowej a potem jedziemy do mojej babci z moja mama mezem i bratem. Wiec czekam tylko na nowy rok oby wtedy juz sie unormowalo wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...