Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja też jestem chwilowo bo muszę iść coś przekąsić bo dziś kiepsko się czuję i tylko kilo mandarynek mi dziś weszło
a ja jestem szatynką pokolorowaną na rudo i mimo że brzucha prawie nie ma to pręga z dnia na dzień robi się coraz bardziej widoczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pręga już jest to znaczy że na pewno będzie bardzo wyraźna- całe szczęście później znika
ja nic nie gotuje bo nie opłaca mi się dla siebie samej czekam aż mamusia przyniesie mi coś z pracy bo ma taką możliwość wiec z gotowaniem mam spokój w weekendy z kolei ona gotuje więc ja niebawem się tak odzwyczaję że nawet ziemniaków nie będę umiała ugotować!!!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze masz 🙂 Ja niestety gotuję codziennie, no chyba że mam jakaś zupkę to co drugi dzień.. Moja mamunia mieszka 500 km ode mnie, jedyną ulgę jaką mam to niedzielne obiadki u teściów, wtedy mam "wolne" - najgorsze jest to że ja na tej swojej diecie to nie wszystko mogę zjeść, np dzisiaj pewnie będę miała ślinotok na widok placków ale cóż, zdrowie ważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
ooo ja tez bym zjadła tych placków...ale dopiero robilam pierogi...nie chce mi sie juz nic robic odpuszcze sobie do jutra...pierwszy dzien dopiero w domu a pochłonęłam juz tyle jedzenia ze do kwietnia bede jak słoń 😆

A gdzie byłaś jeśli mogę zapytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie placki były w sobotę i tak strasznie się cieszyłam i miałam ślinotok na ich widok a później zjadłam tylko 1 w ogóle ostatnio zauważyłam że jem malutko boję się problemów sprzed ciąży kiedy to miałam zaburzenia "łaknienia" a najgorsze jest to że nie potrafię się zmusić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam ze tak późno ale musiałam się nacieszyć moim malenstwem 🙂
Po uzg okazalo sie że bede miała upragnioną dziewczynke ktora jest zdrowiutka wazy około 350 . Lekarz mi dał 100 % gwarancje nawet mam zdjecie warg sromowych 😁 i oczywiscie plytke z wizyty Jak dzis patrzylam na ta moja niunke zastanawialam sie jak taki maly czlowieczek moze zyc w brzuszku 😁 A mój facet jak na niego patrzylam jak sie cieszy oczy mu sie tak swiecily ze zdumienia ze takie male malenstwo sie kryje w brzuszku 😁 Tak więc dołączam do szczęśliwych posiadaczek Dziewczynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem...Troszkę mi się zeszło ☺️
Lekarz badał i badał i badał i badał no i wszystko jest dobrze 🙂 Co do płci to będę szczęśliwą mamusią chłopczyka 😁 tak na 80 procent.Dzidziuś jest zdrowy i rozkręcony
🙃 Mamusi wyniki też są oki więc wszystko super 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka ja Ci gratuluję córeczki 🙂 ach te sukieneczki, bluzeczki, spódniczki no teraz to możesz zacząć szaleć z zakupami 🙃
Mi się troszkę zeszło bo musiałam za wszystkimi w domu się nagadać.
Na kiedy masz zaplanowaną kolejną wizytę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizyte teraz u swojego gin 15/12 ale to tylko pewnie tetna poslucha i zobaczy wyniki badan usg nie bedzie robila 🙂 A ten co mi dzisiaj robil powiedzial ze kolejne badania odnosnie rozwoju moge zrobic ale to w 34 tc bo wczesniej nie mam sensu Teraz najwazniejsze jest kontrolowanie wynikow badan i tetna dzidziusia 🙂
Z zakupami pewnie poczekam do stycznia ale chyba jakis drobiask symboliczny kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny swietnie ze juz wszystko wiadomo 🙂 A Tobie Dorotka to w szczegolnosci gratuluje bo tak strasznie chcialas miec ta corcie 🙂 A ja myslalam ze jak Beata wroci to znow oznajmi ze dziewczynka.. same baby by byly 🙂 No ale to dobrze jakas rownowaga musi byc 😜 Teraz czekacie na moja wizyte, ale to jeszcze cale dwa tygodnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...