Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAM
CO DO TYCH KÓŁ TO JA PRZY PIERWSZYM MOIM DZIECKU KUPIŁAM WÓZEK CHICCO Z PIANKOWYMI KOŁAMI I FAKTYCZNIE SIE NIE SPRAWDZIŁY...MALUCHEM TRZĘSŁO JAK DIABLI...W COKOLWIEK WJECHAŁAM NIE TAK -A DZIECKO JUŻ ODCZUŁO DLATEGO SPRZEDAŁAM TEN WÓZEK PO JAKIŚ 5MC I KUPIŁAM(SAMĄ SPACERÓWKĘ) NA DUŻYCH POMPOWANYCH KOŁACH ...TERAZ ŻADEN KRAWĘŻNIK,NIERÓWNY CHODNIK ...PARK, ŚNIEG CZY BŁOTKO NIE JEST NAM STRASZNE...I DLATEGO WIEM Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA ŻE KOŁA POMPOWANE SĄ NAJLEPSZE!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inglesina piękne wózki ale niestety jak dla mnie za drogie...chociaż na ten model bym się skusiła nawet za 1200zł ale jakby koła były pompowane
http://allegro.pl/inglesina-zippy-czarny-i1319244420.html

no i nawet Pani na tej aukcji podkreśliła że był używany na asfaltowych drogach...i sprawował sie ok...i tu prawda bo w parku czy w śniegu po prostu makabra...sprawdziłam na własnym przykładzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my zamowilismy ten i wczoraj w koncu do nas dotarl 😁Zakochalam sie w nim od pierwszego wejrzenia 🙂Ale wczoraj byla radocha,zanim udalo nam sie go rozpracowac 🙂A wozek jest taki,jaki chcialam,maly,lekki i zwrotny 🙂
http://www.silvercross.co.uk/rouge-travel-system-special-offer/rouge-3d-travel-system-offer/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A my zamowilismy ten i wczoraj w koncu do nas dotarl 😁Zakochalam sie w nim od pierwszego wejrzenia 🙂Ale wczoraj byla radocha,zanim udalo nam sie go rozpracowac 🙂A wozek jest taki,jaki chcialam,maly,lekki i zwrotny 🙂
http://www.silvercross.co.uk/rouge-travel-system-special-offer/rouge-3d-travel-system-offer/

no wózeczek naprawdę ładniutki... 😜...mam nadzieje że się sprawdzi...i będzie służył jak należy przez lata... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajce dziewczyny apropo wózków to włansie wczoraj miałam urlop i wybrałam się z przyjaciółką poogladac do sklepu. Ja miałam upatrzyny w necie tez x-lander ale model Xq i wczesniej espiro model GTX i implast model ecoline. Przeraziłam sie totalknie dlatego ze trafiłam do sklepu gdzie mieli modele raczej starsze...ale espiro akurat ten co chciałam i jakos nie bardzo mi sie nim jezdziło wyglada oki ale jakos nie ejst juz do niego przekonana. Z kolei x-landera mieli jakiegos starszego i była to totlana porazka , a co do implat-a to nie mieli żadnego 😞 Za to wczesniej nie ogladany przeze mnie wózek z firmy brevi wpadł mi tam w oko bo był zgrabny, dobrze sie go prowadziło i cena nie była zła tylko musze na necie poogladac jeszcze kolorystyke tych wózeczków no i konecznie chciałabym gdzie w sklepie poogladac tego implasta...Powiem wam szczrzerze ze nie sądziłam ze to bedzie taki trudny wybór 🙂 A co do imion....mnie podoba się Martynka ale mojemu męzowi nie bardzo i cały czas trwa wojna na słowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj ja mam już pełno ciuszków, bo dostałam paczki od znajomych po dzieciach.
Dzieci tak nie niszcza ubranek, wiec sa w bardzo dobrym stanie ;p
przynajmniej juz coś mam, ale i tak musze zakupić pare nowych ciuszków jak się będzie chodzić do lekarza itd. ; ]

a jak się czujecie w tym tyg. ? ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniafam JA SWOJEJ CÓRECZCE TEZCHCE DAĆ NA IMIĘ MARTYNKA 😜 ALE BIORE JESZCZE POD UWAGĘ IZABELLA ALE RACZEJ ZOSTANIE MARTYNKA ...TO IMIE WYBRALIŚMY Z MĘŻEM JAKO PIERWSZE I CHYBA TAK ZOSTANIE...POZA TYM WY DAJECIE JEDNO IMIE CZY MOŻE DWA ...JA JUZ POSTANOWIŁAM ŻE MOJEJ CÓRECZCE DAM DWA IMIONA TO DRUGIE PO PRABABCI KTÓREJ BARDZO DUŻO ZAWDZIĘCZAM...WIĘC CHYBA BĘDZIE MARTYNKA NA PIERWSZE A NA DRUGIE SABINKA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my juz w zasadzie wszystko mamy 🙂Zostalo nam dokupienie kilku kosmetykow dla malej i rozlozenie kolyski 🙂Ciuszki juz w szafie leza poprasowane,wozek tez jus stoi i tylko na malenstwo trzeba jeszcze 4 miesiace poczekac 😁 No ale i tak non stop jakies skarby dla niej dokupuje 😁Wczoraj kupilam jej takie male,rozowe trampki 🙂Boskie 🙂A co tam,ze to juz chyba z 10 para bucikow 😜 To moja pierwsza upragniona i wyczekiwana dzidzia i zwariowalismy na jej punkcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez niby uważam ze jest jeszcze sporo czasu ale bedąc tu na forum jakos mi tak żal ze wszystkie cos kupują i jak byłam ostatnio w sklepie to kupiłam sliczną czapeczke i body 🙂 Jakos tak mi milej czekac na malutką jak popatrze na te słodkie rzeczy....Poza tym małam zaczyna cora to częsciej buszowac w brzuszku, dziennie czje jakies ruchy i kopniaczki i nawet mój mąz zaczyn coraz to częsciej przytulac sie do niego, masować i zaczyna wariowac te zpo mału 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dla mojego maluszka kupiłam już fotelik samochodowy ,łóżeczko kosz wiklinowy na kółkach i sporo ciuszków a co do wózka to się wstrzymam do końca ciąży ze względu na to ,że jeszcze czas i idą święta to się skupię na prezentach dla najbliższych pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja podobnie jak większość jeszcze nic nie kupuje chodz wilkom mam ochote patrzac na ciuszki 😁 ale to jest spowodowane pewnie tym ze jeszcze sporo czasu a po drugie nie znam jeszcze płci niestety 😞 mam nadzieje ze 1 grudnia na połówkowym dowiem sie wkoncu co nosze w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...