Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny ja juz po wizycie sobotniej i chyba bedzie kolejna baba 🙂 Co prawda lekarka nie daje 100% pewnosci bo sama mówi ze dzidzia tylko na chwile sie pokazała a i sprzet ma nie najnowszy ale mówi ze żadnego ogonka tam nie było 🙂 jutro ide do innego lekarza a mąz nadal liczy ze moze jej cos wyrosnie hihiih Ja tez chciałam synka ale nie robi mi to żadnej różnicy byle było zdrowe a tak na razię raczej jest 🙂 Poza tym dla dziewczynek są chyba duzo ładniesze ciuszki hihiih Co do tych twardniejących brzuszków to ja tez od paru dni wieczorami tak mam i gdy sie położę to nie bardzo mi pomaga ale lekarka powiedziała tez ze to nic takiego trzeba wtedy odpocząć. W sobote byłam na urodzinkach i ok godz 23.30 chyba poczułam pierwsze kopniaczki, pomimo tego ze wczesniej nie czułam żądnbych rochów a moze nie wiedziałam po prostu ze to są ruchy 🙂 ale etraz to były raczej kopniaczki mniej więcej na wysokosci pępka jakby mnie ktos delikatnie szturchał od środka, cos takiego macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to gratuluję, ja mam tak,że mnie łaskocze bzruch i musze się podrapać, a czasami takie uczucie delikatnego kłócia jakby prąd popieścił, a czasami mocniej czuć jak się przewraca albo zmienia pozycję, niekiedy nawet trochę to boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 mi jeszcze nic nie lecie 🙂 ale tak mnie czasami swędzą piersi a dokładnie sutki że rozdrapałabym je
Tynka super uczucie 🤪, ja od kilku dni czuje pukanie z wnętrza brzusia, mój mąż szaleje bo też chce poczuć, ale jak na razie musi poczekać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie gratuluje pierwszych kopniaczków ja tez je miałamw sobote ale od tamtego czasu więcej arzy chyba nie czułam, wczoraj wieczorem ejdynie jakby sie chyba przekręcio czyc cos takiego ale znaim sie zorientowałam było juz po wsyztskim. Mój mąz tez ciagle mnie głaszcze po brzuchu i czeka az go kopnie hihiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie strasze cie malo ktora kobieta ma idealnie jednakowe piersi ja juz przed ciaza lewa mialam mniejsza i zawsze sie zastanawialam dlaczego lewa miseczka mi zawsze odstaje dopoki pani w sklepie z bielizna nie uświadomila mi mojego mankamentu 😁 nie jest ona ogronmna bo ja tego nie zauwazyłam głowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
nie strasze cie malo ktora kobieta ma idealnie jednakowe piersi ja juz przed ciaza lewa mialam mniejsza i zawsze sie zastanawialam dlaczego lewa miseczka mi zawsze odstaje dopoki pani w sklepie z bielizna nie uświadomila mi mojego mankamentu 😁 nie jest ona ogronmna bo ja tego nie zauwazyłam głowa do gory 🙂

prawda jest taka że to nie tylko o pierś chodzi prawa strona jest inna od lewej tylko u niektórych nie widać tego gołym okiem albo nie zwracały zbytnio na to uwagi bo to czasami minimalne zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mogę zapytać czy było to tzw usg połówkowe??????BO ja mam za dwa tyg akurat w 20 tym tyg ciąży i gin mówił że to będzie najważniejsze bo wykluczające albo potwierdzające ewentualne wady...........i gratuluję dziewczynki ja też dowiem się na następnej wizycie o ile wiadomo coś tam mały pokaże, mi to obojętne a ponieważ musiałam jakoś zwracać się do dziecka wygodniej było mi nazywać GO- NIM i teraz sercem jestem jakoś bliżej przy chłopcu ale jest mi to obojętne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
A jeśli mogę zapytać czy było to tzw usg połówkowe??????BO ja mam za dwa tyg akurat w 20 tym tyg ciąży i gin mówił że to będzie najważniejsze bo wykluczające albo potwierdzające ewentualne wady...........i gratuluję dziewczynki ja też dowiem się na następnej wizycie o ile wiadomo coś tam mały pokaże, mi to obojętne a ponieważ musiałam jakoś zwracać się do dziecka wygodniej było mi nazywać GO- NIM i teraz sercem jestem jakoś bliżej przy chłopcu ale jest mi to obojętne.

Dokładniej mówiac ja byłam na badanaich prenatalnych bo mam obciązenie wqiec i w 12 i w 20 tygodniu poszłam poniewaz nfz mi refundował takie badania wiec skorzystałam 🙂 Mierza wtedy wszystko nie tylko wymairy ale przede wsyztskim czy dobrze sie poszczególne narządy rozwijają , czy dobrze krew przepływa itd nie wiem czy te połówkowe na tym polegaja bo słyszałm tylko ze takie się czasem robi. Ale wiem na pewno ze do tego typu badan jakie ja miałam robione na pewno potrzebny jest dobry sprzet ale przede wsyztskim wykwalifikowani specjalisc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAŻDY LEKARZ MA OBOWIĄZEK WYKONAĆ TAKIE SZCZEGÓŁOWE BADANIE DZIDZIUSIA W BRZUSZKU PO MIĘDZY 17-23 TYGODNIEM CIĄŻY STĄD NAZWA USG POŁÓWKOWE BO TO DOKŁADNIE POŁOWA CIĄŻY...WAŻNE BO WYKLUCZA WADY ROZWOJOWE ...I TO NIE JEST NASZA DOBRA WOLA CZY CHCEMY CZY NIE TAKIE BADANIE JEST OBOWIĄZKIEM LEKARZA...JA MIAŁAM MIEĆ JE NA OSTATNIEJ WIZYCIE JEDNAK LEKARZ PRZEŁOŻYŁ JE NA KOLEJNĄ WIZYTĘ 6GRUDNIA...POCZEKAMY I ZOBACZYMY ... 😉TRZEBA BYĆ ZAWSZE DOBREJ MYŚLI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...