Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 dwa tygodnie szybko zlecą wiem to po sobie 🙂 tez niedawno byly 2 tygodnie rzeczywiscie dziewczynka byla przezemnie upragniona ale najwazniejsze ze sa zdrowe nasze dzieciatka 😁
alexia dzieki 😁
beatak ja mam zrobic na 15/12 obciążenie glukoza morfologie i mocz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja glukozę mam dopiero po Nowym Roku razem z pozostałymi badaniami dziewczyny chyba pójdę spać kiepsko się dziś czuję, nie dość że nic nie jadłam, to jeszcze głowa mnie boli i ciągle ryczę nie wiem dlaczego
a myślałam ze obejrzę sobie dziś finał "tap madl" (top model) ale chyba nie dam rady
jak dotąd nie narzekałam na ciążę ale chyba dla mnie zaczynają się jakieś ciemne jej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to milej nocki zyczymy i wypoczywaj kochana wypoczywaj. Ja niestety nie moge obejrzec finalu chociaz bardzo bym chciala 😞 Poodlaczali mi telewizor i nie mam mozliwosci obejrzenia 😞 Ale ja uciekam cokolwiek obejrzec na necie bo mam zapas jedzenie i plynow wiec czas na relaks 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też coraz gorzej się czuję, od jutra zaczynam terapię czosnkową 🤢
A wiecie jaki dumny był mój mężuś, on od początku chciał synka, no i teraz miał okazję go zobaczyć, dzidzia nawet machała rączką więc on stwierdził że to do tatusia 😎
Ech super sprawa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my od poczatku oboje chcielismy dziewczynke ale po pewnym czasie stwierdzil ze wszyscy nasi znajomi maja dziewczynke wiec fajnie by bylo miec synka ale jak dzisiaj patrzyl na usg to pierwszy raz go takiego widzialam taki byl przepelniony zachwytem 😁 pewnie wiecie o co chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry śniegowe księżniczki 🙂 U mnie za oknem tylko biel, tak pada, że świata nie widać. Dobrze, że w domku cieplutko 🙂 Zaraz sobie zrobię gorącego kakao na pobudzenie 😉
Matylda mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i uśmiech się dzisiaj pojawi na Twojej twarzy.
Beata - a jak Ty dzisiaj? Już lepiej gardło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry słoneczka
u mnie noc była tragiczna w ogóle nie spałam przez tą zamieć, chwilami miałam wrażenie że mi się dom wali ale na szczęście ocalał a śniegu nie ma tak dużo bo wywiało ten świeży, trochę więcej było przy wjeździe na podwórko ale powolutku go opanowałam
ja ciągle nie mam apetytu, jak zajrzałam do lodówki to mnie ztelepało więc dzinek zaczęłam od słabej kawusi
piesek szaleje w świeżym śniegu więc mam trochę spokoju i o dziwo mimo że nie mam apetytu i pogoda nie zbyt optymistyczna to ja dziś w lepszym humorze i głowa nie boli więc posprzątam całe pięterko, zrobię pranie i w końcu zajmę się pisaniem pracy magisterskiej bo ostatni termin mam do końca lutego i musze to zrobić bo 5 lat nauki pójdzie w las
LENKA wierci się od rana później pewnie zaśnie żeby około 18.00z znowu zacząć
a i mężulek mnie dziś pocieszył że w przyszłym tygodniu będzie przyjeżdżał co drugi dzień, mimo że tylko na nocleg to i tak się cieszę
co by tu jeszcze???? aaaaaa mam ochotę na zakupy, fryzjera kosmetyczkę itp. ale jeszcze w tym tyg sobie odpuszcze zacznę od następnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ugotuj sobie jakiejś zupki kobieto, w taką pogodę to wskazane zjeść coś rozgrzewającego. Trzeba się zmusić do jedzenia, wiem że to trudne bo też przerabiałam ten temat, ale teraz musisz dbać o siebie bardziej niż zwykle. Nie ma że boli. Fajnie, że będziesz miała mężusia przy sobie, całkiem inaczej człowiekowi na duszy jak ktoś śpi obok... Pozdrawiamy ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia kochana kiedy ja nie potrafię sie zmusić do jedzenia ja wiem że teraz powinnam bo to nie tylko o mnie chodzi ale nic nie poradzę tak mam,
coś tam lekarz wspominał o dodatkowych witaminach na mdłości i brak apetytu ale zapomniałam co to było musze zadzwonić bo tak dłużej się nie da ja mogłabym cały dzień nie jeść na prawdę już kiedyś się to zdarzało ale wtedy byłam odpowiedzialna tylko za siebie a zupa każda powoduje od razu odruch wymiotny
ej wiecie co przyszedł do mnie taki menelek, nieszkodliwy biedak w życiu mu się nie ułożyło i za wartość jednego piwa będzie mi odśnieżał podwórko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, bo rózgę wezmę i zleje po gołym tyłku, ja też miałam mdłości, ba wymiotowałam kilkanaście razy dziennie, ale trzeba się zmusić. Nawet jeśli to co zjesz oddasz to coś zawsze pozostanie. Uwierz mi znam Twój ból, ja miałam czopki na zatrzymanie wymiotów 🙂 A co do tego pana co ma Ci odśnieżać, to kurcze strach mu płacić w ten mróz, żeby się nie napił wyskokowych napojów bo jeszcze gdzieś zamarznie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale śmiga tą łopatą a herbaty mu nie zrobię bo nawet nie zdążę tak się uwija on tu u sąsiada w sklepie narabia jest takim "parobkiem" tam o niego dbają obiadki itp. tu przyszedł dorobić na "lewo" ale wiedzę że przynajmniej się nie obija i ja jestem spokojniejsza, mimo że lubię odśnieżać to wiem że teraz to jest już mniej dla nas bezpieczne, już nie chodzi o to zimno tylko o ciężar tego śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...