Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zastanawiam się nad Aleksandrem ,ale jakoś mam wątpliwości jestem w 21 tyg ciąży i prawdopodobnie będzie byczek-zodiak .Czy któraś z Was sugeruję się dobraniem imienia pasującego do znaku zodiaku ? Czy to ma jakieś większe znaczenie ? ponoć tak !...może Gabriel pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi lekarz jak po usg w 13 tygodniu powiedzial ze pewnie chłopiec ale nie jest pewien na 100%
to mój mąż zwariował na tym punkcie ze syn i nie mówi zadnego innego imienia tylko ze chciałby zeby miał na imie Dominik ja nie dokonca jestem przekonana bardziej mi sie podoba Bartek
chyba ze ten nasz synus spłata nam figla i bedzie dziewczynka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
codo imion to początkowo chciałam z mężem aby córeczka miała na imię Martynka...ale teraz sie zastanawiam czy oby na 100%...w sumie mam jeszcze czas ale już bym chciała zwracać sie po imieniu do córeczki nawet jeżeli ona jest jeszcze w brzuszku... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc ja też tak mam, chciałabym już mówić do brzuszka po imieniu 🙂 ja mówię do małej Nadunia, mój mąż Nikolka i nie możemy ustalić ostatecznej wersji. A czasami przychodzą nam do głowy jeszcze inne pomysły na imię dla małej i teraz mój brzuszek ma kilka imion 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my do mojej niuni mówimy Paulinka, imię wymyślone spontanicznie przez mojego męża, mi się spodobało i już chyba tak zostanie. No chyba że okaże się że w moim brzuszku wcale nie siedzi dziewczynka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NA USG RACZEJ NIE POTRZEBUJESZ SKIEROWANIA...PRZYNAJMNIEJ TAK MI SIĘ WYDAJE...WYKONUJE GO LEKARZ KTÓRY PROWADZI CIĄŻE ...I JAK JESTEM JUZ DRUGI RAZ W CIĄŻY TO RACZEJ NIE SŁYSZAŁAM O USG POŁÓWKOWYM PO PRZEDSTAWIENIU SKIEROWANIA...MOŻE JA COŚ ŹLE ROZUMUJĘ ALE TROSZKE MNIE TO DZIWI... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My do brzuszka caly czas mowimy Julia albo Julka 🙂Zwlaszcza jak urzadza sobie harce 😜 Tu w UK jest tak,ze ma sie tylko 2 usg przez cala ciaze i na oba trzeba miec skierowanie.Z ta roznica,ze tu nie trzeba po nie isc do lekarza,tylko poczta je wysylaja.Z reszta tu ciaze prowadzi polozna,lekarza w ogole sie nie widuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc mam pytanie do ciebie, kupiłaś już może wózek?, kiedyś pisałyśmy o wózkach
pamiętam że podobała ci się ten co mi COLETTO AUSTIN 3, boja dalej się nie umiem zdecydować i myślałam ze coś mi powiesz o tym wózeczku jak go oczywiście kupiłaś 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
capslocc mam pytanie do ciebie, kupiłaś już może wózek?, kiedyś pisałyśmy o wózkach
pamiętam że podobała ci się ten co mi COLETTO AUSTIN 3, boja dalej się nie umiem zdecydować i myślałam ze coś mi powiesz o tym wózeczku jak go oczywiście kupiłaś 🙂 🙂


no i nie kupiłam nadal nie moge podjąć decyzji ale biorę pod uwage tylko dwa coletto austin 3 i x-lander...oba czerwone ...x-landera widziałam w realu...i moje dwie znajome maja taki więc wiem że jest rewelacyjny ale coletto austin3 podoba mi sie wizualnie bardziej więc cały czas się zastanawiam który ostatecznie...oczywiście używany bo na nowy nie ma co kasy wydawać ...wiem z doświadczenia po pierwszym moim malcu...na 100% wózek musi mieć duże pompowane koła...godnolę ...spacerówkę i fotelik w zestawie...niby mam czas ale zastanawiam sie czy jak tak wszystko poodkładam na później to czy oby potem nie będzie tego za dużo do kupienia...ubranka juz zbieram...część mam ...części typowej dla chłopca (po moim synku)muszę sie pozbyć a w zamian kupić coś dla córci...a ty podjęłaś już decyzję co do wózka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny widze, ze poruszylyscie temat wozkow. Piszecie, ze kola piankowe nie sa dobre..Mozecie mi powiedziec dlaczego? Ja wlasnie dzisiaj jade zamowic wozek, ktory od bardzo mi sie podoba i jest sprawdzony przez moja rodzine..I zwrocilam uwage jakie sa kola i jest napisane, ze piankowe..Wozek jest z firmy Inglesina, w sumie maja bardzo dobra opinie. Kosztuje 3000tys. to chyba musi byc dobry?
Dajcie znac, bo nie wiem co robic teraz..Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...