Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wizytę za tydzień we wtorek i nie chce do niego dzwonić bo on jest strasznie zabiegany i ma dyżury w szpitalu i powiedział że mam dzwonic tylko w nagłych sytuacjach może jakoś wytrzymam ale myślę sobie że sprzęt wygląda na dosyć nowoczesny i lekarz też jest niezłym specjalistą więc wmawiam sobie że taka mozliwość nagrania płyty istnieje, chociaz dla mnie wystarczyło by nawet 2d oby było na płycie bo mój mężulek jak zwykle nie może ze mna być i sam powiedział że chciałby zobaczyć na płytce w domu ale nie wiem, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WItam w 26 tygodniu 🙂 Czas szybko leci 🙂
Ja dopiero niedawno wstalam..Do godziny 5 nie moglam zasnac. Lekarz przepisal mi teraz fenetol i czuje sie po nim fatalnie.Serce bije jak oszalale, drza mi rece i mam drgawki..Dletego tez nie moglam zasnac. Ale lekarz mnie uprzedzal, ze tak moze byc wiec sie nie stresuje.
Ostatnio tez zauwazylam, ze mam ochote na rozne rzeczy, za ktorymi wczesniej nie przepadalam, np zajadam sie mandarynkami,grejfrutami oraz robie sobie pyszne soki owocowe takie jak u Grycana. Mniam.
A co do zakupow to narazie mam kolyske, ciuszki no i 2 wielkie worki pampersow (dostajemy je za darmo). W tym miesiacu maz chce kupic mebelki do pokoju i wozek, bo potrzebne mu sa koszty do firmy na listopad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja mam juz z glowy katar ale kaszel mi jeszcze zostal 😞
Dzis ide do ginka na badania i mam nadzieje ze z malutkim wszystko oki. Pewnie dostane skierowanie na badania wiec jak narazie winiki mialam oki a jakie sa teraz to sie okaze. My do konca grudnia chcemy skonczyc zakupy i zostawic sobie tylko dokupywanie ciuszkow po nowy roku. Mamy dylemat ciagle z lozeczkiem ale w przyszlym tyg tak i tak ktores zamowimy.
Pozdro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja_P napisał(a):
WItam w 26 tygodniu 🙂 Czas szybko leci 🙂
Ja dopiero niedawno wstalam..Do godziny 5 nie moglam zasnac. Lekarz przepisal mi teraz fenetol i czuje sie po nim fatalnie.Serce bije jak oszalale, drza mi rece i mam drgawki..Dletego tez nie moglam zasnac. Ale lekarz mnie uprzedzal, ze tak moze byc wiec sie nie stresuje.
Ostatnio tez zauwazylam, ze mam ochote na rozne rzeczy, za ktorymi wczesniej nie przepadalam, np zajadam sie mandarynkami,grejfrutami oraz robie sobie pyszne soki owocowe takie jak u Grycana. Mniam.
A co do zakupow to narazie mam kolyske, ciuszki no i 2 wielkie worki pampersow (dostajemy je za darmo). W tym miesiacu maz chce kupic mebelki do pokoju i wozek, bo potrzebne mu sa koszty do firmy na listopad.


co do fenoterolu to biorę już 2 opakowanie. Drżenie rąk i kołatanie serca powinny ustać do tygodnia. Dla mnie pierwszy tydzień był okropny, myślałam że serce po prostu wyskoczy mi z klatki piersiowej. Ale czego się nie robi dla naszych maluszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Hej dziewczyny czy zwróciłyście uwage na jakim sprzęcie wasi lekarze robią usg????MÓJ ma ALOKA ale nie wiem jaki model, chodzi o to że ja zastanawiam się czy istnieje możliwość nagrania badania usg na płytę DVD tylko nie wiem czy na jego sprzęcie jest to możliwe



Da się nagrać, Ja mam taka płytkę. Super sprawa, już cała rodzinka widziała Pawełka, nawet mam nagrane jak ziewa i siusiaka ;-) Polecam to. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kateee6 napisał(a):
Hej mamusie 🙂 Mam pytanko miala ktoras z was anemie? Ja mam i biore zelazo.Jakie witaminy bierzecie?


Ja biorę Elevit, w nim wszystko jest, oprócz tego biorę Jodit i Euthyrox, ale to dla tego, że mam niedoczynność tarczycy ;-) Ale ginekolog, kazała mi jeść zielone warzywa i wołowinę, bo w ciąży zawsze trzeba dużo żelaza. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Kateee6 napisał(a):
Hej mamusie 🙂 Mam pytanko miala ktoras z was anemie? Ja mam i biore zelazo.Jakie witaminy bierzecie?


Ja biorę Elevit, w nim wszystko jest, oprócz tego biorę Jodit i Euthyrox, ale to dla tego, że mam niedoczynność tarczycy ;-) Ale ginekolog, kazała mi jeść zielone warzywa i wołowinę, bo w ciąży zawsze trzeba dużo żelaza. Pozdrawiam

i dużo buraków w każdej postaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czytam kilka takich stronek. Dam wam linki jakbyscie nie znaly..
http://polki.pl/ciaza_tydzien.html?page=rodzina_ciaza_rozwoj_artykul&cmn_id=10001314
http://www.babyboom.pl/ciaza/kalendarz_ciazy_hit.html
http://www.ciazowy.pl/kalendarz,tydzien-26.html
no i na edziecko tez to jest super napisane jak wspominala Edyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja wskakuje tutaj 🙂 Nie moge uwierzyc, że ten czas tak mi szybko mija, dopiero co się dowiedziałam ze jestem w ciazy a tu już trzeba zacząc mysleć o jej koncu 🙂
Co do witamin to biore takie dla ciężarnych i jem dużo owoców i warzyw... My w tym lub w nastepnym tygodniu już chcemy zakupić wszystko, żeby tylko póżniej zajmowac sie takimi małymi zakupkami jak pampersy, kosmetyki itp...
Z tygodnia na tydzien jest mi coraz ciężej i szybciej sie męcze. Już nawet zaczełam chodzic jak kaczuch 🙂 Brzuch jest coraz wiekszy i jak tak dalej pojdzie to przerośnie mnie trzy-krotnie 😉
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się coś źle czuje, myślałam, że tylko wczoraj tak chciało mi się spać, ale dzisiaj jest to samo,a do tego wymiotowałam. Mam nadzieje, że nie łapie mnie jakaś choroba :/ choć przy tej pogodzie wszystko możliwe.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
ja się coś źle czuje, myślałam, że tylko wczoraj tak chciało mi się spać, ale dzisiaj jest to samo,a do tego wymiotowałam. Mam nadzieje, że nie łapie mnie jakaś choroba :/ choć przy tej pogodzie wszystko możliwe.. :/


Może coś zjadłaś i Ci zaszkodziło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki!

Tuska8 na kłopoty trawienne rewelacyjnie działa pokrzywa 🙂

A u mnie nie najlepiej, odebrałam wyniki i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że pojawiło się białko oraz leukocyty w moczu, w sumie małe ilości, ale wystraszyłam się, bo jeszcze tak nie miałam. Przesunęłam wizytę na jutro, ale nie wiem skąd to białko, fakt, że często latam do kibelka, oddaje małe ilości siusiu ,tylko narazie nic mnie nie boli a wiem co to znaczy zapalenie pęcherza, nie chcę tego przechodzić 😞 czy miałyście już coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę tylko witaminy dla kobiet w ciąży (falvit mama), no i kwas foliowy (folik), ale w sumie nic więcej lekarz nie kazał mi brać. Ja bym na Twoim miejscu kupiła i brała, jeśli lekarz Ci to przepisał.
Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez biore tylko witaminki dla cieżarnych i kwas foliowy.
Dziś zauwazyłam, że znacznie szybciej sie męcze np przy sprzataniu i ubieraniu 🙂 Brzuszek coraz cięższy się robi 😁 Ciesze sie i też troszke martwie jak bede funkcjonowac za np miesiac 🙂 Hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...