Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak dzidzia nie spi to włączasz latarke i delikatnie przesuwasz po skurze i dziecko wodzi wzrokiem za światłem,
dzisiaj jestem sama i mam latarke na wszelki wypadek i postanowiłam wypróbowac, ale cisza...
zobaczę jutro może się wystraszyła co to jest pierwszy raz,
a sluch to mozna sprawdzić np przez dzwięk telefonu, gwałtowną glośną muzykę, moja nie lubi, bo czesto ze znajomymi bawilismy się w karaoke i wtedy miałam odbite żebra i wypatroszony żoładek jej nogami, bo chciala się schować za moimi plecami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przez ta moja przypuklinę mam ją praktycznie pod samą skórą i normalnie cały jej obrys jak jest ułożona na brzuchu mi znać...kto mnie nie zobaczy to w szoku że tak może być...zastanawiam sie tylko czy przez to nic jej nie bedzie ...niby lekarz mówi że nie ale ja i tak myślę ...uważam jak mogę aby sie tylko w brzuszek nie szturchnąć aby nic się jej nie stało...rany dziewczyny jak ja bym chciała aby juz była po za brzuszkiem ... 😞...ale poczekam juz niebawem się spotkamy po drugiej stronie brzuszka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra, ale jestes dobrą żoną ja w życiu bym nie wstała, on mi zawsze robi w niedzielę, chyba, że tak jak dzisiaj gdzieś jedzie to mu zrobiłam, ale wstawaliśmy o 9 więc przeżyłam,
mamy juz Walentynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wózka to ja kupiłam używany sama gondolkę ...fotelik mam po moim synku dokładnie ten sam model a spacerówki nie chciałam bo ma w domu dwie jedna hauck a drugą chicco rewelacyjna wprost więc tylko gondolka była mi potrzebna
http://allegro.pl/wozek-gleboki-x-lander-model-2008-gratisy-i1449516959.html

nawet nie sądziłam że go wygram no i los sam podjął za mnie decyzje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/implast-bolder-sd-3w1-stan-idealny-i1460146287.html szczerze to byłam najbardziej zainteresowana tym wózeczkiem... ale moja mama wybiła mi go z głowy bo po co mi trzecia spacerówka lub drugi fotelik...poszukałam reszty do tego co już mam no i padło na ten model więc będzie x-lander...w podejmowaniu decyzji nigdy nie byłam mocna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli mam być szczera to x-laner jest ładniejszy ja też miałam go w opcji jak szukałam, ten drugi jak dla mnie trochę za kosmiczny więc uważam, że nie masz czego żalowac zresztą kolor tez bardzo fajny, ja miałam w opcji x-landera malinowy róż był boski, ale wtedy nie znałam plci no i mam wielką chatę więc może sobie na strychu poczekac na drugie więc musiał być uniwersalny kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego coraz więcej sklepów "pada", bo nawet jak kogoś stać to uważam, że to strata pieniędzy kupowac nowy zwłaszca firmowy za kilka tysięcy;
każdy ma prawo wyboru ja wole używany firmowy niż nowy nie znanej firmy i nie ze względów snobistycznych, ale jakości, jeżeli coś ma posłużyc dłużej i sie sprawdzic, przetestowałam to juz wielokrotnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi ja tez mieszkam w domu jednorodzinnym prócz tego trzy garaże a i tak wszędzie już ciasno...przez zabawki mojego męża i synka...jeden napaleniec hobbysta wykrywacza metali i wszystkiego co stare lub z z tzw wykopków a drugi maniak zabawek ogrodowych..jak traktorki...skuterki..baseniki...domki...spychacze...niby ma dwa lata a niejdno przedszkole takiego wyposażenia nie ma co mój syn...no ale jedyny wnuczek mojego taty więc ma co tylko chce... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do marek to ja też jestem uprzedzona ..tylko dobre i znane ...może być używane ale liczy sie firma...ubranka dla dzieci tez mam tylko w sumie dwóch firm...next i h&m...no czasami zary lub reserved ...bo lubie jak po upraniu nawet wielokrotnym ubranko nadal wygląda super...poza tym zawsze sama mogę go dobrze sprzedać jak już nie będzie potrzebne...wózek ja miałam na uwadze tylko taki który wiem z opini setki osób że jest ok no i x-lander na 100% do takich nalezy...dobra uciekam ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Święta racja dziewczyny, robię tak samo - nie ma jak firmówki - szkoda tylko że niektóre renomowane firmy zaczęły produkować rzeczy o słabszej jakości (np.ZARA) i co z tego że kosztuje mniej jak po kilku praniach robi się szmatowate a z kurtki wychodzą pierza, albo bluza cottonfielda, niby 300 zł a obłażą od niej wszystkie ciuchy i jest kupa roboty przy każdym praniu z koszulkami które miały z nią styczność a ją musze prać oddzielnie.... dramat

A co do wózka to świetnie wybrałaś Capslocc.
Ja zrobiłam podobnie, wybrałam markę i model, znalazłam na allegro bez fotelika (bo ten mam od koleżanki maxi cosi) i za śliczny wózeczek gondola+spacerówka zapłaciłam 600 zł - a wygląda jak nowy, który w Świecie Dziecka proponowali nam nam za 3600, co lepsza mój mąż już go zamówił na szczęście zdążyliśmy odwołać zamówienie i zwrócili nam elegancko zaliczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziś była słabsza noc, co prawda wstałam tylko 2 razy, na siku i wziąc leki (co 5h) ale brzuch mnie męczy strasznie, ciągnie, jest mega spięty i coś mnie uciska, nie wiem co, na miejsce tuż pod cyckami, ciężko sie ułozyć żeby przestało, ciężko sie oddycha, juz nie wspomna o przerzuceniu sie na drugi bok i zmianie pozycji.

Oglądałyście Hitcha? Uśmiałam sie po pachy 🙂

Co prawda nie obchodzimy (w akcie buntu dzień po obchodzimy wymyślone święto Maciejki i to zawsze jest wieczór we dwoje 🙂 ale zyczę wszystkim zakochanym Mamusiom

ROMANTYCZNYCH WALENTYEK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...