Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 631
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny orientujcie się jak to wygląda ze strony prawnej. Wiem że na 100% będę maiła cc. Czy mój mąż może wziąć chorobowe na opiekę nade mną i dzieckiem po naszym wyjściu ze szpitala? Jeśli tak to na jak długo i ile wówczas jest płatne?
z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauritta ja nie wiem na jakiej to zasadzie jest... więc nie pomogę...
Dziewczyny ale mnie ta wiadomość od Edi zaskoczyła... czuję się tak jakbym sama urodziła 🙂 Niesamowicie się cieszę... Już mamy Julcię i Marcelinkę.... SUPPER!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjalenko ja tez sie niesamowicie ucieszylam jak dostalam tego smsa w nocy.Chcialam napisac wam wczesniej,ale nasze slonko dzis nam czadu dalo.To teraz twoja kolej kochana 🙂Ja sie smialam do Edi,ze jej wykrakalam,bo wieczorem jej pisalam,ze moglaby w koncu juz urodzic 🙂No i ze skoro jej czop wyszedl to moze cos sie niedlugo zacznie 😁 😁 Luaritto niestety nie pomoge ci,bo tutaj sa inne zasady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia nawet nie wiesz jak bym chciała, ale moja malutka nie chce 😞 A już wszystko na nią czeka... Dziewczyny trzeba edi założyć wątek oddzielny żebyśmy mogły gratulować - ja to chyba nie bardzo wiem gdzie go założyć... JAk któraś z Was się orientuje gdzie to sie zakłada to może założyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia czytałam Twój opis porodu - dzielna z Ciebie kobietka 🙂 A Twoja Julcia to rzeczywiście szybko rośnie jak ma już taką wagę i wzrost super!
Tak sobie myślę, że EDI miała chyba szybki poród bo od wiadomości że odeszły jej wody do wiadomości że urodziła to minęło kilka godzin... Biedna tyle się w ciąży męczyła to chociaż prawdopodobnie poród miała szybki...
Ciekawe jak nasza Capslocc - czy ona też już rozpakowana i czy wie że nasza edi już ma Marcysię... Swoją drogą ja chyba nigdy nie urodzę...........BUUUUUU 😞
MoonCIa ale masz super brzucho... Lauritta Ty też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...