Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasjalenko jestes w 39tyg i 2 dniu ciazy hihihi 😁 😁 A co do zdjec to otworz tego linka: http://img408.imageshack.us/ Wybierz opcje przeslij obraz,zdjecie wybierz zdjecie z komputera i przeslij teraz.Potem skopiuj link na kod forum,otworz okno brzuszka.U gory jest ikonka zdjecia.Nacisnij to,wklej tego linka i gotowe 🙂
To ja korzystajac z okazji,ze znowu na ta strone weszlam wrzucam nowe zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img824.imageshack.us/i/dsc01746ot.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1976/dsc01746ot.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Monisiu 🙂
Dziewczyny a macie może jakieś zdjęcie jak odbijacie swoje dzieciaczki po jedzeniu (jeżeli odbijacie) bo ja nie wiem jak prawidłowo powinno odbijać się niemowlaka, zawsze mam problem zeby wziąć Nikolę do odbicia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoniCIa trzymamy kciuki z całych sił. POWODZENIA 🙂 i czekamy na relacje 🙂 Dzięki dziewczyny za miłe słowa o mojej córci, rzeczywiście włoski ma ciemne i sporo ich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjelana2
Dziecko do odbijania powinno sie trzymac pionowo podtrzymaywac głowkę mojemu sie odbijało własnie zawsze i dlatego nigdy nie mial zadnych problemow z kolką ani ulewaniem ani bólem brzuszka. Ale wyczytałam tez ze pionowo sie nie trzyma wiec ja juz sama nie wiem. Ja trzymałam na ramieniu mialam pieluszke.
Ćóreczka cudna gratuluje

Mooncia
Powodzenia


JA własnie wrocilam od mojego lekarza mam rozwarcie na 2 palce poruchal mnie diś mocno ze hoho

ale dzis juz odczułam 2 razy skurcze jak na okres. Mialam ktg mały sie ruszal jak szalony az sama bylam w szoku.
Super!!!!
Monisia D
Super zdjecie z córeczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie ze szkoly wrocilam.Taka rozlaka z moja panienka 😉I jutro znowu.Ale musialam sie tam w koncu pokazac,bo w zeszlym tyg byly egzaminy.No i dogadalam sie z nauczycielami,ze ja bede je za tydz zdawac 🙂 🙂Tylko jak bede taka padnieta jak dzis,to napewno nie zdam.Po 2 godz snu mozg naprawde ciezko pracuje 😉MoonCiaa trzymam kciuki.Daj znac,jak tam sie sprawy rozwijaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No MoonCiaa nareszcie się doczekałaś 🙂 Powodzonka.

U mnie już tylko jutro i termin 😮 jeju jak to leci... Zresztą wystarczy spojrzeć na Julcie - dopiero Monisia zdawała nam relację ze szpitala, a już maleństwo ma prawie miesiąc.
Mam tylko nadzieję, że u mnie wszystko zacznie się o jakiejś przyzwoitej porze, bo jakby pierwsze skurcze złapały mnie w nocy to pewnie nawet się nie obudzę. Poza tym nie wyobrażam sobie tego całego szykowania i wyjazdu w środku nocy albo bladym świtem - jestem wtedy zbyt nieprzytomna . Nawet na siusiu idę po ścianach praktycznie śpiąc 🙂
Kurcze, żeby tak ktoś za mnie urodził... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂Jak cudownie wstac w miare wyspana,bez bolu glowy 🙂Moja panienka tylko raz w nocy miala dluzsza pobudke od 1-3.Ale potem spala az do 8,a ja razem z nia 🙂 🙂MoonCiaa mam nadzieje,ze juz jestes po i masz synka po drugiej stronie brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was dziewczyny
dawno tu nie zaglądałam, bo dosłownie dzisiaj mija tydzień jak już jestem mamą 😁

Nasza mała drobinka ważyła 2730 i miała 53cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Estelle
Nie przespisz skurczy uwierz mi ja tez tak myslalam hehehe
I tez w nocy mnie wzielo na poczatku myslalam ze za duzo sie najadałam i mam biegunke ale to byly skurcze i sie robily coraz mocniejesze
Ja tez nie chcialabym w nocy ale to nie od nas zależy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znów się na was natknęłam 😁
widzę aniak i estelle jeszcze w dwupaku 😜
Estelle tak jak Aniak pisała nie prześpisz skurczy, mnie właśnie one obudziły o 4 rano, ale liczyłam liczyłam, były coraz częstsze i dopiero ok 6 pojechaliśmy do szpitala 😉
Powodzenia tym nie rozpakowanym i radości dla świeżo upieczonych mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od nas wlasnie wyszla health visitor.Bardzo fajna babka.Dostalam nr i musze zadzwonic mala umowic na szczepienie na gruzlice,bo nie jest to obowiazkowe,ale jesli chce to moge ja sama zaszczepic na kase chorych,wiec czemu nie 🙂Wiem juz tez,czemu nie mam mleka.Wytlumaczyla mi,ze te leki na cholestaze co bralam w ciazy wplywaja na produkcje mleka i w momencie jak je odstawilam,to moj organizm ma problem z produkcja samemu.I ze lepiej juz nie bedzie.Mam sciagac ile mam i dopoki mam,bo bedzie dalej zanikac.A i nie mam sciagac co1,5-3 godz bo to i tak nic nie daje,tylko mam sciagac tak jak mala je,czyli co ok 4 godz.W ogole duzo madrych rzeczy kobieta mi powiedziala,nawet odnosnie karmienia,a tak sie balam jej wizyty 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka napisał(a):
znów się na was natknęłam 😁
widzę aniak i estelle jeszcze w dwupaku 😜
Estelle tak jak Aniak pisała nie prześpisz skurczy, mnie właśnie one obudziły o 4 rano, ale liczyłam liczyłam, były coraz częstsze i dopiero ok 6 pojechaliśmy do szpitala 😉
Powodzenia tym nie rozpakowanym i radości dla świeżo upieczonych mam 😉


Dzieki lajsoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynki, mam nadzieję, że faktycznie szybko zorientuję się co się dzieje, bo jakby mój mąż był akurat w pracy na nocną zmianę to muszę go poinformować na tyle wcześnie żeby zdążył dojechać. A na jego powrót i nasz dojazd do szpitala potrzebujemy minimum godzinkę 🥴

Muszę Wam powiedzieć, że strasznie nudzi mnie już to siedzenie i czekanie.Zrobiłam już chyba wszystkie możliwe porządki w domu i ogrodzie (i ani mycie okien, ani zagrabianie liści nic u mnie nie przyspieszyło 🙂) i teraz zostało mi leżenie plackiem i ewentualnie obleganie Brzuszka.Net 😉 A nie mogę mieć zbyt wiele wolnego czasu bo za dużo o tym wszystkim myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...