Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jutro ide do lekarza, do tej pory sie cieszylam przed kazda wizyta a teraz szczerze mowiac mam to w d... dlaczego tak sie dzieje... ehh... teraz jedyne co sprawia mi radosc to jedzenie 😞 wiec ide cos przyszykowac do jedzonka sobie i przed tv bo jakis film na tvp1 leci.

Milego wieczoru i dobrej nocki zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ostatnio czuje się dobrze, mam dobry humor, lepiej się już czuje, no fakt ociężała i zmęczona się czuję ale do tego się już przyzwyczaiłam, ja miewałam humory ale teraz jest już dobrze chyba nawet jestem milsza do wszytskich niż kiedykolwiek 🙂 pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
częć dziewczynki 😉 ale sie nagadałyście jak mnie nie było teraz trudno mi będzie nadrobić zaległoci ☺️ my jesteśmy po dwóch dniach wesela 😲 i troche przesadziłam z jedzeniem :laugh: i tańcem nie da sie zbytnio poszaleć ale teraz w rodzinie juz wszyscy wiedza o mojej ciąży 😁
doruniu to miło że nas odwiedzasz i pamietaj ze zawsze masz prawo do gorszego dnia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 😞 jak zwykle już nie spie, ale całą noc nie spałam tylko płakałam w poduszke 😞 wczoraj był dla mnie straszy dzień...w wypadku samochodowym zginął mój brat cioteczny...bliska mi osoba...w moim wieku czyli 23lata 😞 dobiło mnie to strasznie...słoneczko wczoraj dla mnie zaświeciło bo tak o nie prosiłam ale zaraz zgasło 😞 😞 i chyba długo nie zaświeci....niesprawiedliwy ten świat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
bti,cieszę się,że dobrze bawiłaś się na weselu 😉
dzidzia,tak strasznie mi przykro!To okropnie i niesprawiedliwe,Twój brat cioteczny był niemalże w moim wieku!Naprawdę mi bardzo przykro ☺️ !!!!
Ja właśnie wybieram się do kardiologa,ale idę tam jakaś spokojna,więc pewnie nie mam żadnego często...coś tam.Nie mogę tego mieć,bo stanie się z moim syneczkiem!
☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Dzidzia przykro mi z powodu wypadku Twojego brata ciotecznego,niestety ten świat czasem taki jest 😞 Bti gratuluję udanego wesela,przynajmniej Ty jedna nie siedziałaś ze skwaszoną miną przez ten weekend bo tutaj na forum to prawie każdą coś gnębiło.Słoneczko i dobrze że jesteś spokojniejsza bo przecież wszystko będzie dobrze 🙂 napisz zaraz jak tylko wrócisz od lekarza.Ja też dzisiaj mam wizyte i mam nadzieję wyciągnąć od niego skierowanie na usg :P trzymajcie kciuki za moje ładne oczka hihi :P


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_9_.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 'Dzidzia , bardzo współczuje, czasem świat jest niesprawiedliwy, to prawda.
Dziś mamy ładny dzień, świeci słoneczko, przynajmniej na śląsku tak jest, więc czuję się lepiej i Wam też tego życzę. Cieszę się z pogody bo moja Oliwia pojechała dziś na wycieczkę na cały dzień, a ostatnio choruje dużo i wiadomo nie chciałam żeby zmarzł jej tyłek
Dziewczyny napiszcie ja było u lekarza,. czy macie zdjęcia i czy wszystko ok, ja idę dopiero 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Jakie wy jesteście zaangażowane w to forum! Wystarcza 2 dni nieobecności a makm 10 stron do nadrobienia!

Dzidzia - bardzo współczuję Twojej straty!
Fredeczka - powracając do sprawy biustu, to gdybyś była z Poznania to bym Ci mogła polecic fajny sklep z bielizną i strojami! Sama się w nim zaopatruję bo H&Mie nie ma rozmiarów G 😉 😁 Odnośnie wyjazdów, rozłąk i rozstań mam dokładnie tak samo. Mój mąż jest nauczycielem i miał jechac na wycieczkę do Niemiec z małolatami, na tydzień jako dodatkowy opiekun. Mówiłam: "jedź! Co będziesz w domu siedział..." ale w głębi duszy modliłam sie, żeby odwołali ten wyjazd, bo nie wyobrażam sobie jednego dnia bez niego a co dopiero tydzień! i ODWOŁALI! 🤪 Także wiem Fredeczka co czujesz!
Dziś w nocy za to mąż miał pilny wyjazd - jakies 60 km w spr. rodzinnej i pojechałam z nim, coby mu sie za kierownica nie zasnęło i nie miał wypadku! Spałam 2 godziny, 2 godziny pobudka i znowu 2 godziny snu. Taka panikara jestem! W końcu to jedyna osoba na świecie, którą tak mocno kocham (no teraz to jeszcze mnasze maleństwo wyczekiwane!!!!!) Smiejemy się z mężem, że tylko on ze mną wytrzymuje... a teraz szczególnie, gdy zgryźliwości same mi sie na język pchają!

Pogoda u nas nawet ładna, ale w weekend paskudna była, paskudnie tez się czułam... czyli jak większość dziewuszek, z tego co zauważyłam 😉


Ale się rozpisałam 😁, mam nadzieję, ze wybaczycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA i jeszcze jedno!
Mąż u teściowej wygrzebał stetoskop. Czy jestem w stanie już w tym okresie usłyszec bicie mojego maleństwa? Czy któraś z was juz robiła takie rzeczy? Wiem, ze jest to możliwe ale przy bardziej zaawansowanej ciązy. Cały wieczór wczoraj nasłuchiwaliśmy ale nie jestem pewna co slyszalam. Może to tylko jelita po kolacji 😉 🙃
Brzuszek mi bardzo widac już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, to ja mam dzisiaj ten gorszy dzień, pierwszy od początku ciąży, wszystko i wszyscy mnie denerwują, a byłam zaskoczona bo zawsze byłam bardzo "humorzasta" a od kiedy jestem w ciąży nic, no i do dzisiaj 😞( mam nadzieje że szybko przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny:-)

Dwa dni mnie nie było i proszę ... ale wszystkie posty przeczytałam:-)

Też czasami mam dziwne nastroje raz śmiech a za chwilę płacz,jak na razie na szczęście mąż ze mną wytrzymuje:-)

U mnie też cały weekend pogoda była paskudna ale mimo to pojechałam w sobotę po 21 obejrzeć fontannę multimedialną jaką otworzyli u nas w piątek,coś pięknego. Jak byście chciały kawałek obejrzeć to podaje linka http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/10,88292,6691447,Pierwszy_pokaz_nowej_fontanny_na_Pergoli.html

A wczoraj byliśmy na obiadku u rodziców moich więc niedziela też sympatycznie przeleciała.

A teraz zajadam się sernikiem na zimno od mojej mamy, bajka:-)

Dzidzia, bardzo mi przykro, współczuję:-(

U mnie dziś też słoneczko świeci, w końcu:-)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje wam kochane za słowa otuchy 😞 dobiło mnie to strasznie tymbardziej że jestem za granicą i nie wiem czy będe miałą możliwość jechać na pogrzeb 😞 ale takie to życie już jest czasem niesprawiedliwe bo przed 23letnim człowiekiem jeszcze wszystko...całe życie, zakładanie rodziny itp...jedno życie odchodzi ale niebawem nowe się narodzi...tak to już chyba musi być 🤔 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie zrobił tylko na pierwszej wizycie, a potem byłam na badaniach prenatalnych dwa razy bo raz za wcześnie poszłam , ale też mi zrobił na takim bardzo dokładnym 🙂 Tak na prawde to wystarczy zrobić trzy razy, na początku,około 20 tygodnia i pod koniec ciąży.Więcej nie ma ponoć sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na USG tylko widziałam rytnicznie poruszające się serduszko (w 7 tc). A USG robiła mi na pierwszej wizycie bo byłam prywatnie i sobie tego zażądałam (4 tc), na drugiej robiła, żeby potwierdzić ciążę i bijące serduszko, a teraz ide 16 -tego, tez prywatnie żeby wydrukowała mi zdjęcie (bo na NFZ to sobie pomarzyć tylko mogę). Ale tez napewno by robiła USG nawet na NFZ, żeby sprawdzic, czy wszystko jest okej.
Później to nie wiem. Ja mam dziwną lekarkę, kartę ciązy dopiero 4 lipca założy jak przyjdę z wynikami (na wizycie na NFZ, bo prywtnie sie nie liczy 😮 ) - ale pokręcone co nie?

Dziewczyny, a jak u was z ... igraszkami? 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam ochoty na nic więc i na igraszki rzadko, a mój biedny mąż nawet nie próbuje jak widzi jaka chodzę struta cały dzień, po zatym jak chodzę spać jeszcze przed moją córką albo równo z nią to nawet nie ma kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 2 wizyty i mi robił USG, następna 18 czerwca i też będę miała robione (badanie przezierności karkowej 11-14 tydzień należy zrobić), a igraszki, no cóż 0 ochoty z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...