Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Grudniówki 🙂
Usg mam robione na każdej wizycie i tak będzie do końca ciąży, miałam robioną tomografie komputerową kręgosłupa odcinek lędźwiowy test ciążowy przed badaniem wyszedł negatywny a później okazało się że byłam już w ciąży podczas tomografii 😞
usg mam robione około 10 minut jest sprawdzane czy Dzidziuś rozwija się prawidłowo, ostatnio u lekarza byłam w czwartek i lekarz powiedział że wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
Jestem pełna wiary że moja Kruszynka będzie zdrowiutka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam robione USG na każdej wizycie co bardzo mnie cieszy i za każdym razem dostaje zdjęcie, czuję serduszko i dostaje dokładną wielkość i wagę mojego maleństwa. PIerwsze tyg ciąży- nic a nic mi się nie chciało, poza tym ciągle byłam zmęczona i mażyłam o łóżku. Teraz to mi dopiero libido podskoczyło heh, ale dupa bo męża nie ma 😞 .
Idę się położyć bo od 7 rano byłam na mieście załatwiając sprawy i teraz jestem straaaasznie zmęczona.
Miłego dnia!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
A ja wróciłam od lekarza i powiedział że jest ok,niestety nie mam robionego usg przy każdej wizycie bo nie chodzę prywatnie i nie udało mi się na piątek załatwić usg 😞 tylko na środę 17 a męża wtedy już nie będzie buuu.No i standardowo dostałam skierowanie na badania ciekawe jaką hemoglobine będę miała 🙂 Ogólnie samopoczucie mi się poprawiło,pogoda rewelacyjna więc lecę z córą na tańce.Miłego popoludnia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja podobnie jak Wiolka, mam robione usg co wizytę i na każdej dostaję zdjęcie naszej Kruszynki :-)Na ostatniej wizycie tzn. w 11tc już moje maleństwo miało badaną przezierność karkową,wszystkie pomiary a nawet kość nosową maluszka 🙂 Oczywiście wszystkie te pomiary dostaję wydrukowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, nie denerwuj się dodatkowo, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i ten częstoskurcz nie okazał się niczym poważnym, bo często lekarze nastraszą a później jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia i Wiolka a chodzicie prywatnie do lekarza? Czy tylko moj nie daje mi zdjęc jak nie przyjde prywatnie? 😞
Słoneczko! nie łam się, napewno wszystko się ułoży, będż dobrej myśli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko Ty się dodatkowo nie stresuj bo Ci nie wolno!!! zobaczysz że wszystko się wyjaśni i będzie dobrze.A ja dzisiaj się zrelaksowałam byłam nad wodą posiedziałam na słoneczku i naładowałam akumulatory 🙂 zjadłam porcję frytek i zapiekanke 🤪 Taka pogoda jak dla mnie mogła by już zostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Dzidzia wspolczuje straty...

kochane nie wiem co sie dzieje ... od wczoraj caly czas placze i sie nie odzywam z moim ukochanym... nie przyjechal dzisiaj do mnie 😞

U lekarza dostalam wyniki odnosnie tarczycy, jest zmiana ale nie jest wielka wiec narazie moze tak zostac niedlugo zrobi mi znowu te badania i jak sie pogorszy to podejmnie leczenie.
lekarz nie robi mi co wizyte usg, zrobil tylko na pierwszej wizycie w 7 tygodniu a tak to nie robi, i nawet fotki nie dostalam 😞 teraz mam na 29czerwca... Chcial mi dac L4 bo mam ostatnio dusznosci ale sie ni zgodzilam.

Jestem w fatalnym nastroju, mam nadzieje ze u was inaczej.

Pozdrawiam was wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Dziewczynki!
Konsultacje mam 16 i w tedy się dowiem na jakim etapie jest choroba.Wiecie co jest najgorsze?-kazał mi iść do prawnika by dowiedzieć się co stanie się z maleństwem jeśli nie przeżyję porodu!Kurcze,ale przecież skąd oni wiedzą,że ja porodu nie przeżyję?przecież oni nie wiedzą jeszcze jakie jest stadium choroby.Ja czytałam na internecie i równie dobrze,to może być chwilowe?!To jest jakieś chore,ja zaraz się obudzę...! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 SŁONECZKO MOJE KOCHANE ...NARAZIE NICZYM SIE NIE PRZEJMUJ DOPUKI NIEBEDZIESZ MIAŁA WSZYSTKIEGO JASNO NA BIAŁYM...TAKA MOJA RADA BO W INTERNECIE TEZ SIE ZACZYTASZ I NIEPOTRZEBNIE SIE FILMUJESZ ZŁOCIUTKA....A ZTYM MOZNA ZYC JAK PISAŁAM JUZ WCZESNIEJ MOJA KOLEZANKA WYGLADA JAK ANOREKSJA I SPODZIEWA SIE 4DZIECKA A MA NADCZYNNOSC TARCZYCY ARYTMIE TEN CZESTOSKURCZ I JESZCZE COS TAM....TY JUZ ZA DUZO PSZESZŁAS BY TAK CIERPIEC WIEC RYBKO ZŁAP ZA BRZUSIO ZASPIEWAJ KOŁYANKE MAŁEMU I KOLOROWYCH SNÓW 🙂 🙂JUTRO BEDZIE LEPIEJ...ZOBACZYSZ 🙂 POZDRAWIAM RESZTE MAMUSIEK I ICH BRZUSIE....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej hej brzucholki 😉 my dzisiaj mamy gorszy dzień chce nam sie spać i w tej pracy wszyscy denerwują koszmar myśle żeby iść do domku i zasnąć w łużeczku!!!!!
brzyszek u mnie już widoczny i to raczej bardzo cieszy mnie to 🤪 słoneczko nie zamartwiaj sie tylko zmień lekarza nie z takimi problemami kobiety rodzą i jest oki głowa do góry tylko teraz musisz sie chyba dobrze przebadać a z drugiej strony to chyba za dużo tych nieszczęść na ciebie spada aż trudno w to uwierzyć pamietaj ze jesteśmy z tobą


a co do igraszek to u mnie jest w miare oki czsami tylko mi sie niechce ale to prawda że w ciąży seks smakuje 1000 razy lepiej 🤪 tylko czy to nie szkdzidzidziusowi sie zastanawiam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki, we Wrocławiu rano tak lał deszcz że spodnie mam mokre za kolana a tu 8 godz pracy przede mną,a zapowiadali od wtorku takie upały, już mam dosyć tych zimnych i pochmurnych dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim mamusiom!

U nas pogoda zostwia wiele do życzenia ale nie jest tragicznie, przynajmniej nie pada!

Wczoraj dopadła mnie jakas histeria! Dałam się we znaki mężowi, biedak przestaje chyba znosić moje humory, ale na szczęście jest już wszystko OK. Dziś kompletnie nic mi sie nie chce ;(

Igraszki nie powinny zdrowym mamom zaszkodzic, tak czytałam. Choć ostatnio po takich miałam jakieś dziwne plamienia, ale na szczęście przeszlo w ciągu jednego dnia. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂 u mnie pogoda zapowiadała się super, od rana słonko świeciło ale teraz się chmurzy 😞 ranek miałam straszny...chyba przedobrzyłam mówiąc że nie wymiotuje 😞 bo dziś było strasznie....jak jeszcze nigdy od początku ciąży 🤢 ale teraz jest już lepiej...ehhh uroki ciąży...cóż jakoś trzeba je znieść 😉 miłego dzionka wam życze....kurde spać ostatnio nie moge budze się o 6 a spać chodze około 23 😞 macie może jakieś sposoby 🤢 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czym smarujecie brzuszki na rozstępy, ja poszukuje jakiegoś bezzapachowego balsamu ale nic nie mogę znaleźć, a wszystkie zapachowe mnie odrzucają, no i perfum tez niestety nie mogę stosować, nawet ubrania wypłukane w płynie do płukania nie do zniesienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emmax napisał:
Dziewczyny, czym smarujecie brzuszki na rozstępy, ja poszukuje jakiegoś bezzapachowego balsamu ale nic nie mogę znaleźć, a wszystkie zapachowe mnie odrzucają, no i perfum tez niestety nie mogę stosować, nawet ubrania wypłukane w płynie do płukania nie do zniesienia.




dobry jest krem przeciw rozstępom firmy Gerber, bezzapachowy hypoalergiczny, ja sama nie używam(jeszcze) ale moje znajome używały i polecają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim
Faktycznie az sie nie chce wierzyć ze słonko trafia na samych beznadziejnych lekarzy, bo te ich komentarze to naprawdę poniżej poziomu.
U as pogoda taka w miarę, zrobiło się cieplej, ale ja i tak siedzę domu, zaczęly mi się znowu bole głowy i mdłości, a tez miałam nadzieje ze z tym koniec. A swoją droga nieżle się można wynudzic w domu, niby tyle rzeczy do zrobienia ale jakoś leżą i czekają, a z drugiej strony nie widzę siebie w takim stanie w pracy..tak z nie bedę narzekać 🙂
Emmax , ja jeszcze nie stosuje specjalnego balsamu, tylko zwykły nawilzający, w sumie mam już mały brzuszek ale rozstępow nie widać, zresztą ostatnio nie miałam to teraz też mam nadzieję, ale jest chyba duży wybór na rynku
Co do igraszek to dziecku nie szkodzą chyba ze ciąza jest zagrożona, albo jakieś niebezpieczne pozycje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas ranek był super słoneczny i troche mnie dziwiło ze nazekacie na pogode ale juz was zaczynam rozumiec bo już za oknem nie jest tak ładnie 🙃 pogoda jest jak humor kobiety w ciąży 🤪
my teraz wcinamy czereśnie a dzisiaj tyle pracy w pracy ze szok a po 4 dniach urlopu to chyba nie na miejscu ☺️
ja na razie tez nie stosuje nic na rozstepy bo wogóle nie wiem jak one mają wygladać i kiedy sie pojawiają a moze sie nie pojawią:silly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...