Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
u mnie sloneczko 🤪 ale nie tak cieplo jak wczoraj.

wczoraj bylo latoooo! ludzie sie kapali normalnie w morzu 😉) laski sie powystawialy do slonca, plackiem lezalyyy! az mnie skrecalo ,bo sama bym tak polezala sobie :P

noo 🤪 ja wczoraj jak bylam na spacerze to usadowilam sie na laweczce i wystawilam twarz do sloneczka to mnie nawet troszeczke na raczkach i buzi zlapalo, bo maka przy mnie jest bardziej ciemna :P

no ja podobnie 😉) tylko,ze jak w sloncu siedzialam to odrazu zaczal malec mi w brzuchu szalec i chyba mu sie nie podobalo,wiec odrazu gdzies cienia szukalam 😉
no to mamy Gosia lato w tym roku z glowy :P


ja to biore wozek ide na lawke i sie bede opalac a co :P albo wezmiemy mala i nad morze :p bo solarium to dopiero po karmieniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
u mnie sloneczko 🤪 ale nie tak cieplo jak wczoraj.

wczoraj bylo latoooo! ludzie sie kapali normalnie w morzu 😉) laski sie powystawialy do slonca, plackiem lezalyyy! az mnie skrecalo ,bo sama bym tak polezala sobie :P

noo 🤪 ja wczoraj jak bylam na spacerze to usadowilam sie na laweczce i wystawilam twarz do sloneczka to mnie nawet troszeczke na raczkach i buzi zlapalo, bo maka przy mnie jest bardziej ciemna :P

No w sumie racja ,tylko tych rozstepow na poczatku nie mozna chyba oapalac jak sa takie swieze ;/
no ja podobnie 😉) tylko,ze jak w sloncu siedzialam to odrazu zaczal malec mi w brzuchu szalec i chyba mu sie nie podobalo,wiec odrazu gdzies cienia szukalam 😉
no to mamy Gosia lato w tym roku z glowy :P


ja to biore wozek ide na lawke i sie bede opalac a co :P albo wezmiemy mala i nad morze :p bo solarium to dopiero po karmieniu...

w sumie racja, tylko tych rozstepow nie mozna chyba opalac jak sa takie swieze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
aaa ja to w ogóle na diete bede musiala najpierw pojsc ;p a ile w ogole jestes Gosia na plusie ?? i reszta dziewczyn jak Wy przytylyscie????


20kg 🤪 🤪 😁


Ja mam na plusie 15-16 kg! :P i sie juz zaczelam przejmowac bo wszedzie pisza ,ze tak normalnie standardowo kobitka powinna przytyc 13-15 kg :/ ale ta waga idzie sama w gore jak szalona hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
aaa ja to w ogóle na diete bede musiala najpierw pojsc ;p a ile w ogole jestes Gosia na plusie ?? i reszta dziewczyn jak Wy przytylyscie????


20kg 🤪 🤪 😁


Ja mam na plusie 15-16 kg! :P i sie juz zaczelam przejmowac bo wszedzie pisza ,ze tak normalnie standardowo kobitka powinna przytyc 13-15 kg :/ ale ta waga idzie sama w gore jak szalona hehe :P


co Ty nie wierz temu co pisza, jedni moga przytyc 5kg a inne 30kg :P ja mam nadzieje ze z 10kg zrzuce ::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosiak Kochana jedyne co bedziesz miala do zrzucania to pewnie brzuszek 😉)skore rozsciagnieta bedziesz musiala zbic, bo cala jestes szczuplutka!!! nie wiem gdzie Ty tam te 20 kg masz wiecej 😁 😁


tak patrze na siebie i tez nie wiem :p


a moze masz duzo wod plodowych???tez tak moze byc! 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosiak Kochana jedyne co bedziesz miala do zrzucania to pewnie brzuszek 😉)skore rozsciagnieta bedziesz musiala zbic, bo cala jestes szczuplutka!!! nie wiem gdzie Ty tam te 20 kg masz wiecej 😁 😁


tak patrze na siebie i tez nie wiem :p


a moze masz duzo wod plodowych???tez tak moze byc! 😉))


to az sie boje pomyslec ile czasu bedzie to ze mnie skapywac w razie czego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosiak Kochana jedyne co bedziesz miala do zrzucania to pewnie brzuszek 😉)skore rozsciagnieta bedziesz musiala zbic, bo cala jestes szczuplutka!!! nie wiem gdzie Ty tam te 20 kg masz wiecej 😁 😁


tak patrze na siebie i tez nie wiem :p


a moze masz duzo wod plodowych???tez tak moze byc! 😉))


to az sie boje pomyslec ile czasu bedzie to ze mnie skapywac w razie czego :P


powodz narobisz w domu jak odejda ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosiak Kochana jedyne co bedziesz miala do zrzucania to pewnie brzuszek 😉)skore rozsciagnieta bedziesz musiala zbic, bo cala jestes szczuplutka!!! nie wiem gdzie Ty tam te 20 kg masz wiecej 😁 😁


tak patrze na siebie i tez nie wiem :p


a moze masz duzo wod plodowych???tez tak moze byc! 😉))


to az sie boje pomyslec ile czasu bedzie to ze mnie skapywac w razie czego :P


powodz narobisz w domu jak odejda ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosiak Kochana jedyne co bedziesz miala do zrzucania to pewnie brzuszek 😉)skore rozsciagnieta bedziesz musiala zbic, bo cala jestes szczuplutka!!! nie wiem gdzie Ty tam te 20 kg masz wiecej 😁 😁


tak patrze na siebie i tez nie wiem :p


a moze masz duzo wod plodowych???tez tak moze byc! 😉))


to az sie boje pomyslec ile czasu bedzie to ze mnie skapywac w razie czego :P


powodz narobisz w domu jak odejda ;p

w domu to w domu a jak w miejscu publicznym 🤪 ja to pod koniec za cholere z domu nie wyjde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
no dokladnie tez bede sie bala wychodzic pozniej 😉)
a ja bym chciala zeby mi sie zaczelo wszystko z rana ,urodzic juz w poludnie i na drugi dzien w poludnie do domuuu ;p


tez mam to w planach i jeszcze zeby marcin byl w domu zebym nie dzwonila po niego do pracy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
no dokladnie tez bede sie bala wychodzic pozniej 😉)
a ja bym chciala zeby mi sie zaczelo wszystko z rana ,urodzic juz w poludnie i na drugi dzien w poludnie do domuuu ;p


tez mam to w planach i jeszcze zeby marcin byl w domu zebym nie dzwonila po niego do pracy :P


o wlasnie tak! bylo by idealnie , a jeszcze jakby chcial sie bobas wykluc tak z dwa tygodnie wczesniej to juz w ogole ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
no dokladnie tez bede sie bala wychodzic pozniej 😉)
a ja bym chciala zeby mi sie zaczelo wszystko z rana ,urodzic juz w poludnie i na drugi dzien w poludnie do domuuu ;p


tez mam to w planach i jeszcze zeby marcin byl w domu zebym nie dzwonila po niego do pracy :P




o wlasnie tak! bylo by idealnie , a jeszcze jakby chcial sie bobas wykluc tak z dwa tygodnie wczesniej to juz w ogole ;p


no dla mnie to juz moglby wyjsc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
dasz rade! to juz ostatki tak mysl 🙂 albo moze rob sobie cwiczenia , jedna noga pomachaj troche i druga! mi tak sasiadka radzila jak chce szybciej urodzic ;p


ja biegalam dzis po schodach uprawialam namietnie 3 razy seks w tym tygodniu i nic :P a lezec i machac noga to sie boje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
dasz rade! to juz ostatki tak mysl 🙂 albo moze rob sobie cwiczenia , jedna noga pomachaj troche i druga! mi tak sasiadka radzila jak chce szybciej urodzic ;p


ja biegalam dzis po schodach uprawialam namietnie 3 razy seks w tym tygodniu i nic :P a lezec i machac noga to sie boje :P

Ale to na stojaca machac ta noga! haha no to sie uparla mala jeszcze 🙂 a na tych schodach uwazaj! moja mama ze mna spadla ze schodow w ciazy i dlatego teraz taka kopnieta jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gosiak Kochana jedyne co bedziesz miala do zrzucania to pewnie brzuszek 😉)skore rozsciagnieta bedziesz musiala zbic, bo cala jestes szczuplutka!!! nie wiem gdzie Ty tam te 20 kg masz wiecej 😁 😁


tak patrze na siebie i tez nie wiem :p


a moze masz duzo wod plodowych???tez tak moze byc! 😉))


to az sie boje pomyslec ile czasu bedzie to ze mnie skapywac w razie czego :P


hehehehe 😁 ja tez mam duzo wod lodowych 😁- i udach heheheh 😁 ..13 na plusie a to 27 tydzien ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...