Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
no na plecach ni dy rydy ,a na poczatku spalam na lewym boku a teraz najwygodniej mi na prawym! ciagle mna maly steruje tam w srodku! ja mu dam jak wyjdzie :P


ja spie na prawym bo jak ide na lewy to niestety mam z gorki bo marcina ciezar sprawia ze lece w dol :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
😉) a ja dalej się nie opróżniłam!! już nawet gruszki jadłam !ogólnie mix zrobiłam i jak narazie tylko przyszły gazyyy :P

gazy to juz cos:P ja pare lat temu to zjadlam sledzia i popilam mlekiem to takie sranko mialam ze nawet do lekarza nie moglam isc 🤪 3 dni mnie trzymala :P moze jak masz sledzika to zjedz i popij mlekiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):

proszę bardzo ,a tutaj fota jak ostatnio ciuszki prasowałam 😁 nie miałam siły stać ,bo plecy tak bolały ,wiec rozsiadlam sie na krzeselku i hejaaa hahaha :P


hahaha 😁 😁 Ty przynajmniej deske masz do prasowania, ja prasowalam na stole :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
haha no ,ale sposob jakis znalazlas i dobrze! 😁D ja pitole dzisiaj gniłam caly dzien w domu ,jutro musze wyjsc koniecznie czy sie bede dobrze czula czy zle


ja to siedze w domu bo sama juz nie wychodze bo sie boje, marcin ma 2 zmiane. w czwartek zapewne wyjde bo musze na badania jechac - to beda ostatnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane 😁 musze Wam sie pochwalic bo mnie duma rozpiera 😁 w niedziele bylam na carboodzie i kupilam takie cos za 3 funty, a teraz sprawdzilam cene sklepowa - 22 funty!! 😁
http://www.mamasandpapas.com/product-acqua-bath-support-pearl-whitesoft-lime/4552499/type-i/

Wyslac Maje na carboot to interes 😁 - moj maz tak mowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane 🙂 🙂Widze,ze pamietacie o mnie 🙂 🙂Ja z Julcia korzystam z faktu,ze tak cieplo jest i opalamy sie w parku 😉Nadrabiamy zeszly rok,bo wtedy to ja bylam w ciazy i nie wolno bylo.Gosiu ja mialam 23kg na plusie po calej ciazy,a 10mniej juz bylo 2 dni po porodzie.Teraz mam jeszcze8 do zrzucenia do wagi sprzed ciazy.Przy karmieniu piersia szybciej sie chudnie,ale ja nie mialam tego szczescia.Sylvianko rozczulilo mnie twoje zdjecie.Pamietam,jak ja tak samo prasowalam,bo plecy dawaly czadu.Przyzwyczajajcie sie,bo ja teraz to juz codziennie mam dyzur na zelazku 😉 😉Sylvianko mam nadzieje,ze odwiedzilas juz kibelek.Jesli nie,to kup sobie czopki propolisowe.Z reszta,po porodzie tez ci sie bardzo przydadza 😉 😉MajaCh fajne to 🙂Ja tez lubie carbooty,ale nigdy nie moge na nie dotrzec.Gosiu,a ty kiedy sie na porodowke wybierasz co? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahah prasowanie - przyzwyczajaj sie bo po porodzie to bedzie codzienne zajecie 😜 ja pamietam jak sama pod koniec ciazy deche targalam 🤪 maja kup mi cos na car boot sale 😜 a my wyczailismy a czarity szopie krzeselko do karmienia za 12 funtow prawie nowe z mamas and papas (a w sklepie prawie 100)
monia ja tez korzystalam ze sloneczka - moja panna uwielbia spacery - juz prawie w cale na nich nie spi tylko podziwia co sie dookola niej dzieje
buziaki dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia zycze powodzenia :P
ooo monisia stesknilam sie 😁
maja tez mam takie cos tylko my to dostalismy 🙂
co do mojej porodowki to wczoraj podnosilam nogi tak jak sylwia pisala, a dzisiaj 2 razy mnie brzuch bolal i strasznie kluje w pipce 😁 wieczorem sobie znowu popodnosze:P bo ja tez juz chce na spacerki chodzic a nie kurde w domu siedziec:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Gosia 3mam kciuki za Ciebie :P potem ja bede sobie cwiczenia robic tak za około miesiac mam w planach!
Monia ja tak myślałammmm ,że Ty tam spacerujesz po całym Londynie z Małą 😁D No ,ale co się dziwić jak taka piękna pogódka... też bym już wózio powoziło z bejbioszkiem ,a nie z tym brzucholem matko ledwie już się czołgam 😁
Maja super zakup :P Nusia ,a Twoja Niunia już lepiej???
Buziaaaaki dziewczyny 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...