Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też już ręce rozkładałam i mówiłam ,że nie dam rady. I ja płakałam i Milan, kupowałam już nawet takie gumowe nakładki na sutki i laktatorem sutki wyciągałam ,żeby tylko małemu dać i poranione miałam całe masakra... ale jakoś się udało. Nie mam tak dużo pokarmu jak nie które kobiety ,że non stop im piersi aż buzują ,ale na cały dzień wystarcza hehe 😉 Poza tym mały mi się tak właśnie nie najada do końca moim mleczkiem dlatego na noc wolę dać Mu flachę! A na szczęście nie odrzucił cycka ,więc póki co będziemy tak lecieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co ja mialam duzo pokamu, vanesska ciagnela cyca nie mialam poranionych sutkow, ale my sie z marcinem gubilismy nie wiedzielismy czy mozna mieszac mm i moj pokam, co ile karmic ile ona zjada itd. i dlatego sie poddalismy i poszlismy na latwizne z MM... 😞 coz jakos sie dalo rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak my co 2 tyg na basen chodzimy.W ten weekend tez idziemy 🙂A pampersa zakladalam-te little swimmers.Lepiej miec,bo nigdy nie wiadomo,kiedy dziecko kupke zrobi 😉 😉 😉To bawcie sie dobrze.Sylwia jestes naprawde dzielna kochana z tym karmieniem i podziwiam cie,ze sie nie poddalas.Ja rowniez chcialam karmic,ale nie bylo czym niestety.Gosia milosci do dziecka nie mierzy sie czym je karmisz,tylko jak je traktujesz,wiec sie nie katuj,ze cyckiem juz nie karmisz 🙂A u nas nocka cudowana,niestety za sprawa nurofenu.Spalysmy do 4:15,potem butla i pobudka o 7 🙂Cudownie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak ja narazie plywac jej nie ucze.Ale kilka razy jak ja puscilam to sie na wodzie utrzylala,a raz poszla pod wode i potem sie jak glupia cieszyla.Przez Polske troche to zaniedbalimsy i miesiac nie bylismy,ale w sobote mamy zamiar to nadrobic 🙂 🙂I nawet Piotrek z nami pojdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! 🙂
Bardzo dobrze,że pospałyście w końcu trochę! Bo obie byłyście pewnie już wykończone bidulki :*
Kasia zazdroszczę tego basenu! :P Milek podrośnie to też lecę od razu!Ale będzie miał radochę 🙂
Tylko jak ja się pokażę w stroju kąpielowym z tymi rozstępami i takim brzuchem 🤢 chyba założę te stroje co mają nurki :P ale w dupie tam! mało tu grubasów chodzi?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Dzień dobry! 🙂
Bardzo dobrze,że pospałyście w końcu trochę! Bo obie byłyście pewnie już wykończone bidulki :*
Kasia zazdroszczę tego basenu! :P Milek podrośnie to też lecę od razu!Ale będzie miał radochę 🙂
Tylko jak ja się pokażę w stroju kąpielowym z tymi rozstępami i takim brzuchem 🤢 chyba założę te stroje co mają nurki :P ale w dupie tam! mało tu grubasów chodzi?:P


ja wczoraj kupilam sobie stroj z przeceny (3F) i mam w nosie jak wygladam. brzucha nie widac, bo na basen to jednoczesciowy a celulit maja chyba prawie wszystkie kobiety 😜, zreszta ide dla dziecka a nie na wystawe 😉 nawet zupelnie splaszczone cycki w tym stroju mi nie przeszkadzaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay napisał(a):
MajaCh i MonisiaD - dzieki wielkie za odpowiedz, uspokoilyscie mnie 🙂 Za 3 tyg jade do Polski, wiec chyba tez sie skusze na USG 😉 sciskam, M


Ja zrobilam 3D w Polsce 19-20 tyg i super bylo dziecko widac, to bylo takie bardzo dokladne polowkowe, zaraz po tym poszlam na polowkowe w UK i trwalo kilka minut i nic sie nie dowiedzialam. Wiec radze idz na USG w Polsce 3D lub zwykle zawsze to wyniesiesz wiecej informacji niz tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 napisał(a):
MartaMay napisał(a):
MajaCh i MonisiaD - dzieki wielkie za odpowiedz, uspokoilyscie mnie 🙂 Za 3 tyg jade do Polski, wiec chyba tez sie skusze na USG 😉 sciskam, M


Ja zrobilam 3D w Polsce 19-20 tyg i super bylo dziecko widac, to bylo takie bardzo dokladne polowkowe, zaraz po tym poszlam na polowkowe w UK i trwalo kilka minut i nic sie nie dowiedzialam. Wiec radze idz na USG w Polsce 3D lub zwykle zawsze to wyniesiesz wiecej informacji niz tutaj


my bylismy na 4 d wlasnie tutaj i bylismy bardzo zadowoleni. mamy 4 zdjecia formatu A4, kilka mniejszych i 2 plytki cd.
a na polowkowym usg oni tutaj bardzo dokladnie sprawdzaja czy z dzieckiem jest wszystko ok, bo w sumie to jest najwazniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie byłam w Polsce podczas ciąży i nie robiłam nic dodatkowego i było wszystko w porządku. A ginekologicznie mnie dopiero też zbadali jak już rodziłam! 😉

Monia,ale to byłaś na takim normalnym basenie z małą?Bo pamiętam,że pisałyście coś o basenach ,ale specjalnych dla takich maluszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mia moje polowkowe trwalo ponad godzine,bo mala byla zle ulozona i bylo bardzo,ale to bardzo dokladnie zrobione.A 4D to robilam tutaj i tak jak Kaasiaak dostalam zdjecia i film na pamiatke 🙂Sylwiu ja chodze na taki specjalny dla dzieci,bo tak mowad jest duzo cieplejsza 🙂Z reszta ten basen dopiero w zeszlym roku otworzyli po 5-letnim remoncie,wiec wszystko jest tam super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie wczoraj wpuscili, zebym sobie popatrzyla jak to wyglada. oczywiscie nie do srodka zupelnie, ale tak jaest wielka przeszklona sciana i wszystko widzisz. dobra sprawa,bo jak masz wieksze dziecko i nie masz ochoty na basen to mozesz sobie tylko popatrzec. widzialam 2 baseny, jeden normalnych rozmiarow, a drugi mniejszy, nie wiem na ktorym my bedziemy. w kazdym razie jedno co mi sie nie podoba, to wyznaczone godziny : od 10.30 do 12.00 mozna wchodzic, potem juz nie 😠 (jesli chodzi wlasnie o dzieci)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza ulubiona zabawka 😁
http://www.youtube.com/watch?v=RlcGqDki_SQ
Sylwia mloda sie cieszyla.Kaasiaak na Camden sa 3 rozne baseny i jeden jest tylko dla malych dzieci w osobnym pomieszczeniu,gdzie wode i powietrze sa cieplejsze i w wodzie masz zabawki,maty i rozne inne rzeczy dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...