Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za rade 🙂 Ech to ciecie to mnie prawie wcale nie boli( no czasem jak Maluch kopnie mnie centralnie w to miejsce) rana sie goi jak na starym psie 😁 wiec myslalam ze moze...juz....powolutku...ale jeszcze sie wstrzymam 🙂 Ja to glownie brzuchol mam reszta prawie taka sama jak przed porodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nusia mi tez nie dziala,jak i prawie calemu watkowi marcowek.Pisalismy nawet wiadomosci do admina,ale niestety bez odzewu 😞

już nie mogę zliczyć ilu osobom to odpisywałem - wejdźcie na stronę Facebook-a - tam jest info.

http://www.facebook.com/Mamusie.Net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia mi tez nie dziala,jak i prawie calemu watkowi marcowek.Pisalismy nawet wiadomosci do admina,ale niestety bez odzewu 😞

już nie mogę zliczyć ilu osobom to odpisywałem - wejdźcie na stronę Facebook-a - tam jest info.

http://www.facebook.com/Mamusie.Net

Drogi nasz adminie 🙂Dziekuje za odpowiedz na maila 🙂I faktycznie tak jak napisales w koncu widze mamuski 🙂Kurde tydzien bez mamusiek to byl cieeezki odwyk.Mam nadzieje,ze szybko wszystko wroci do normy.A ty odniosles wielki sukces,masz grona dzieciatych bab uzaleznionych od twojego dziela hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie moge postow pisac,ale przynajmniej bede widziala co u dziewczyn slychac 😁 Adminie wyswietla mi sie cos takiego "Przepraszamy, strona działa w trybie awaryjnym - z awaryjnego serwera

niestety w tym trybie strona jest TYLKO do odczytu.
Prawdopodobnie problem wkrótce zostanie rozwiązany. "

Znalazlam sposob na bestie.Kupilam w ikei taki komplet miseczek plastikowych,kolorowych i teraz siedzi i je maltretuje 😁 A tatus wode do kapania robi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w weekendowy poranek 🙂
Sylwia pamietam o diecie ,spokojna glowa, nawet jakbym zrobila to ciacho to bym tylko kawalek wciagnela i to chyba doslownie bo pysznie wyglada,ja lubie owocowe.....
Moje dziecie znow bajeczki i piastka w buzi 🤪
Kurde musze sie zmobilizowac i odkladac mala do lozeczka w nocy po karmieniu bo bedzie niedobrze......ona sie ciagle do mnie tuli ja sie przesuwam na bok ona tez ,ja do gory ona tez, zeby byc bliziutko, no to jest niesamowite i cudowne ale myslac przyszlosciowa, to gdzie jest miejsce dla meza? Ostatnich kilka nocy o 1wszej kiedy mala sie budzi on schodzi do salonu spac, bo sie boi,ze ja przygniecie czy cos bo jest bardzo zmeczony i ma supertwardy sen.....
No to dzis jedziemy z ebayem 🤪
Dziewczeta kochane, milego weekendu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.Maja to i ja tobie klasnelam.A ja mialam wczoraj taki hardcore w domu,ze musialam wyjsc na spacer i sie uspokoic.A jak wrocilam,to Piotrek stwierdzil,ze mi wspolczuje,jesli mialam tak caly dzien,bo jego juz po godzinie glowa bolala.I 1,5h ja uspypial...No,ale jak juz zasnela,to zabralam sie za segregowanie ciuchow...okazalo sie,ze nazbieral mi sie w50l worek na smieci za malych ciuszkow 😁 No,ale przy okazji z pudel wybralam znowu 4 pralki takich co beda dobre na teraz 😉 😉 😉Maja powodzenia z ebayem.Tez mam zamiar pare rzeczy dzis wystawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...