Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ninatrn pamietam ta pierwsza chwile na usg niezapomniana ☺️
sylwia odkad pamietam pierwszy raz sie poskarzylas na syna 😁
a ja sie nie moge rozstac z dzieckiem tzn wczoraj w spacerowce jechala tyle do mnie, ale dzis ja musialam wykrecic i jechala tak jak w godnoli przodem do mnie, przynajmniej widzialam ja sie rozglada 🤪
Monika wspolczuje wczorajszego dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku,ale jazda.Gadalam przed chwila z Agata-ta co urodzila dzis w nocy..Musza zostac kilka dni w szpitalu na obserwacji i kuracji antybiotykowej.Okazalo sie,ze Agata miala jakas infekcje drog rodnych w ciazy i polozna to zignorowala 😞A powinna dostac antybiotyk najpozniej 2 tyg przed porodem 😞No i teraz siedza i sie martwia,bo ta infekcja moze spowodowac zapalenie opon mozgowych 😞 😞Jejku,ale mi jej szkoda 😞A maly to mial 4,75kg wagi i tylko 53cm 😁 Gosia dzieki,dzis juz lepiej.Sylwia powodzenia,dasz rade z marudka 😁 Nitram ja do dzis pamietam kazde usg..cos cudownego.A jak malenstwo zobaczysz to w ogole padniesz z wrazenia 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninatrn i pomachal Ci dzidzius? 🙂 Ja tez pamietam nasze usg wtedy tatus dopiero uwierzyl,ze dziecko sie wierci kiedy ja mu to mowie hehehe, on myslal,ze tylko sobie tak jest i lezy.......
A tak swoja droga to wlasnie Zuzia przy mnie lezy i smierdzi hehehe, czeka na zmiane pieluszki ,a ja szykuje szybko jej kapiel 😜 od kiedy to moje dziecko robi 2 razy kupala na dzien?!! 😮
Wieczorem biore sie za ebaya ,bo w dzien co zaczynalam to mala sie budzila z placzem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh bardzo ruchliwe moje dziecko raczka machalo nawet mam na zdjeciu... moj Robert to caly czas przezywa ze tak sie dziecko potrafi ruszac i ze to dopiero 3 miesiac i ze jak to mozliwe 😁 😁
i chodzi teraz ze zdjeciami z usg i chwali sie kazdemu 🙂 🙂 dumny tata 🙂
zazdroszcze Wam wszystkim ze juz macie okres wyczekiwania za soba i Wasze pociechy sa juz przy Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nina ciesz sie tym okresem,w ktorym teraz Ty jestes!!!!!! uwierz mi, jak urodzisz to nie bedziesz pamietac jakie to uczucie jak sie dzidzius rusza, bo nie ma do czego tego porownac, tyle wspanialych chwil przed Toba!!!!

Monia udalo mi sie 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/180735535906?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja w tytule od razu pisz rozmiar,bo dzieki temu ludziom w wyszukiwarce od razu wyskoczy.A jak sie sprzeda/badz nie sprzeda,to i tak email dostaniesz z ebaya.Ninatrn moj maz do dzis w portfelu nosi zdjecia z kilku usg i na gorze Juli zdjecie z paszportu.A mnie dol zlapal przez moja siostre..bo jest na tym kaziku i najebana smsy pisze,ze jej na mnie zalezy 😞Szkoda,ze na trzezwo jej tak nie zalezy 😞Powylaczalam wszyskie tel i ide spac.Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej,bo ona wytrzezwieje i znowu bede miala spokoj.Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Monia kurcze Ty to masz takie wielkie serducho ,a siostra tak Cie traktuje. Nie przejmuj sie nia tak...i dobrze,ze powylaczalas te telefony ,zeby nie czytac co Ci tam wypisuje znowu!JEszcze przyjdzie taki czas,ze siostra na prawde sie opamieta ,a wtedy z Twojej strony moze byc dla niej juz za pozno i poczuje co to znaczy!!!
Co do usg to każda z nas tego nie zapomni!! hehe jak bylam pierwszy raz to takie malenkie tam w srodku bylo i skakal tak fajnie,ze nawet ta polozna mowila o jaki jumper 😁 a przy drugim usg taki szok,ze juz taka wieksza dzidzia sie zrobila! 🙂)) Nina nie mozesz sie doczekac kiedy malenstwo juz bedzie,ale ciesz sie teraz tymi pieknymi chwilami ,bo ja bardzo czestwo wracam do momentow kiedy jeszcze Milanek byl w brzucholku 🙂 a nawet i porod sobie wspominam i to piekne uczucie kiedy pierwszy raz mi polozyli Milanka na piersi pomimo tego bolu calego!!!!Ahhhhh az mnie taka radosc naplynela teraz :P
No i brawaaaa dla Marylki,ze juz PAPA sie nauczyla robic 🙂 🙂 🙂
A ja tez sie pochwale.Milanek jak siedzi u mnie na kolanach i sie opiera o mnie pleckami to skubaniec juz sie sam podnosi i siada!! 😜 tylko jak siedzi to sie kiwa jak pijaczek hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry.A nas dzis znowu nasze dziecie obudzilo targaniem za noas.Patrze na zegarek-6:30 😁 My to sie chyba nigdy nie wyspimy 😉Sylwiu brawa dla Milanka no i Nusia dla Marylci!.A j wczoraj uzupelnialam zdjeciami Julci pamietniczek,bo trzeba bylo drzewo geneologiczne zrobic i wkleic jej zdjecia z poszczegolnych miesiecy i tak sobie z Piotrkiem wspominalismy 🙂Bo z przodu mamy rozne fajne daty i wydarzenia wpisane,jeszcze zanim Julka sie pojawila 🙂I jak przeczytalismy te wpisy,np,ze buciki kupilismy zanim ona w ogole powstala,czy kiedy test wyszedl pozytywnie,pierwszy kopniaczek,czkawke itp to az nam sie cieplutko na sercu zrobilo 🙂 🙂Dobrze,ze wpisywalam wszystko na biezaco,bo dzis bym juz polowy dat tak dokladnie nie pamietala hihi 😁 A po 2 stronie pamietniczka sa rzeczy,ktore sie wydarzyly jak Julcia pojawila sie po drugiej stronie brzuszka 😁 I oczywiscie pierwsze nabite mamie limo tez jest hihi.Kurde,ale sentymentalna sie zrobilam 😁 😁 Sylwiu mi mama cale zycie powtarzala"dziecko,kto ma wielkie serce,ten ma twarda dupe" no i powiem ci,ze mam brdzo twarda duuupe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki 🙂))))))
Ojojj Nusia gratuluje malutkiej !!!! widzisz jaksie szybko uczy 😁 niedlugo powie "mamko kocham Cie" 🙂
Sylwia Milanek to raczej kawal chlopca to i sile ma 🙂 u mnie mala poki co na kolanach siedzi jak ja ja sadzam i opieram o siebie,czasem az to na mnie wymusza placzem z pozycji poziomej hehe
My dzis spalysmy o dziwo z jedna pobudka w nocy o 1wszej na cyca i do 7.15 !! szok 🙂
Teraz lezy i sie smieje do zyrandola w salonie 😁
Monia dzieki za wskazowki co do ebaya, teraz bede tam zagladac tysiac razy dziennie - heheh prawie jak na brzuszek 🙂
Monia ciekawe czy Twoja siostra bedzie pamietala te smsy? 🙂 co za kobieta.......no coz jakby takich nie bylona swiecie to byloby nudno,prawda? 😁
A ja zastalam podane sniadanie na stole i kawke, i jak tu nie zjesc rogalika francuskiego..........tego tluscioszka aromatycznego......co idzie prosto w boczki hehehehe. no nic podwojna dawka cwiczen za to 😁 milego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Słodkie te ciuszki :P
Tak w ogóle to śnieg u mnie w górach spadł!Dlatego tak zimno się zrobiło....wczoraj w południe było poniżej 10 stopni,masakra!A ja tutaj przyleciałam z większością letnich ubrań,bo nie spodziewałam się ,że aż tak długo będę 😉)))


to teraz musisz zakladac po 4 bluzeczki z krotkim rekawkiem na raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...