Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh to sa malutkie kurczaczki 😁 😁 Jak zobaczylam te spiochy to musialam jej kupic,zwlaszcza,ze wielkanoc idzie.Mam tez czapke z daszkiem z kurczaczkami.Szkoda,ze nie mam takiego duzego koszyczka,bo by byla niezla swieconka hihi
Nusia zrobilam wczoraj rumianek tak jak tesciowa mowila,ale i tak dupa.Mloda nie dala sie oszukac.Wypila 100ml rumianku,a potem dym skrecila i wciagnela jeszcze 120ml mleka.I do tego potem kupy zrobic nie mogla.Wiec chyba go sobie podaruje,bo nie ma sensu jej zoladka rozpychac.Moze jak bedzie troche wieksza to sprobuje jeszcze raz.Ja sobie dzis pospalam,bo maz mial dyzur przy malej 🙂 🙂Maja u nas tez fajna pogoda w koncu sie zrobila.Trzeba bedzie na spacer wyjsc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia swietne jest to lozeczko!! 🙂 Smacznego!!!! ja mialam ochotke na grilla dzis ale maz mi zrobil taaaki pyszny obiad,ze juz mi sie nie chcialo rozpalac 🙂 tylko,ze on mi ten obiad o 11 stej zrobil:/ to zjadlam wlasnie drugi 😜 a co 😁 jeden dla mnie jeden dla Zuzi 🙂


Dziewczynyyyyy, a Karmi to mozna pic chociaz?? bo sie skuszam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh karmi to pewnie mozna.Jak walczylam o pokarm,a karmilam piersia to pilam karmi na jego produkcje.Tak wiec nie zaluj sobie.A ja czuje sie spoko.W srode mialam badanie,macica wrocila do normy i wszystko jest ok.Tylko jeszcze pare kg zostalo do zrzucenia.Prawie nic nie jem,pije glownie wode a waga mi stoi.I ten paskudny flaczek zamiast brzucha.No,ale na wszystko trzeba czasu.Szkoda,ze nie karmie piersia,bo pewnie waga juz by byla w normie przy takim odkurzaczu 😉 😉Ale nie ma co tu sie rozczulac,warto bylo sie poswiecic dla takiego kochanego kurczaczka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne,ze warto 😁 ja jak czytam Twoje posty to sie tak smieje 😁 teraz z odkurzacza 😁
Ja mama nadzieje,ze mleczko bede miala, mam gleboka nadzieje,bo sie juz tak nastawilam i koniec 🙂 Chociaz moja mama karmila tylko jedna piersia bo ma ta wklesla brodawke, ja mam tak samo ale kupilam sobie takie sylikonowe nakladki oby zadzialaly!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia super łóżeczko 🙂 teraz te kołderki takie śliczne są ,że sama bym sobie taką sprawiła dla siebie!
Też mam nadzieję karmić piersią ,no ale różnie bywa! Zobaczymy 🙂
Monia dobrze,że u Ciebie już lepiej :*
A ja dopiero co wróciłam do domku, poszliśmy sobie z Radkiem na spacer i na obiadek 🙂Przepiękna pogoda...ludzi tłumy 🙂I teraz już tak siedzę i nie mam siły ,chyba jakąś małą drzemkę sobie walniemy z Milankiem :P później jeszcze do Was tutaj zajrzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh ja w ogole krechy nie mialam.To jest zalezne od karnacji.Jesli nie jestes blada,to raczej sie nie pojawi.Ciesze sie,ze cie rozbawiam 😉A co do karmienia,to mam nadzieje,ze bedzie dobrze i wam sie uda 🙂W koncu wy nie bralyscie w ciazy tych lekow hihi.Sylvianko sliczniutki brzusio 🙂Az milo na niego popatrzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ja też właśnie jak patrze na nie które dziewuszki w ciąży to masakra...Albo nawet ostatnio jak siedziałam na ławce,obok młoda parka i widzę dziewczyna taka ''tęga'' ,a nagle słyszę że tam rozmawiają sobie o dziecku ,ona się tam głaszcze po brzuszku ,a w życiu bym nie powiedziała że Ona w ciąży jest tylko ,że taka gruba :P
A co do tej krechy to mam faktycznie ,ale nie jest aż taka widoczna i w sumie nie dawno mi się pojawiła!Też nie miałam jej długo! No i dzisiaj zobaczyłam jak fotki robiłam ,że pępek jeszcze bardziej mi wyszedł hehe taki śmieszny jest teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...