Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
wlasnie trzymalam moja mala na kolankach ,a w tv byla bajka o jakims tygrysku i ona ogladala, pewnie bo kolorowe, kurde nie moge sie doczekac jak bedzie siedziala, pamietam jak Gosia mowila,ze Vanesska tv oglada sobie 😜 😉ja tez juz tak chce 😁


masz baby tv? tam sa super bajeczki - piosenki dla maluszkow. Kaya uwielbia to ogladac!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas dzis zaczyna sie festiwal statkow, jachty i takie stare wielomasztowe wysokie przyplyna 🙂 a my mamy wejsciowki dla calej rodziny na kazdy poklad do zwiedzania 🙂 Michal sie cieszy jak dziecko, ja troche mniej bo przeciez wozka tam nie wtargam, a nosidelka nie mamy.....i pogoda deszczowa jakas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia dlatego bardzo bym chciala ,zeby ona jak najszybciej zaczela siadac, bo poki co podnosi glowke itd.ale jak nie przytrzymam to jej poleci na boki czy do przodu. Ja wogole sie obawiam jak ja mam na kolanach ona siedzi, to nic zlego dla jej kregoslupka? i jest oparta o mnie , nie garbi sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bujaczki sa lepsze niz foteliki samochodowe napewno, nie ogarniam. jak jedziemy gdzies to trzymam jej glowke,bo jak Michal rysza albo jedzie pod gore to jej glowka opada na klate. Wogole wyglada w nim jakby sie w kulke zwijala, a mamy graco, taki niby dobry.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie Kasiu, napewno jest dobrze, nam jeszcze midwife sprawdzala. Wogole to wydaje mi sie ,ze te nozki blokujace co sie stawia na "podlodze" auta, sa dlugie,ale musza tak byc bo inaczej bedzie niestabilnie. Kurde moze siedzenia w aucie sa za wysokie 😁 😜 to by bylo jedyne wyjasnienie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety Kaya teraz weszla w etap " mamo - tak gdzie ty, tam i ja".
nie moge nawet na chwile zejsc jej z oczu, bo od razu jest ryk 🤨 jedynie z M JAK jak jest, to moge wyjsc. czytalam o tym, i jest to niestety normalne u 8 m. dzieci 😠 u jednych trwa to krotko, u innych dluzej... nawet kilka m-cy 😮 mam nadzieje ze bedezie to krotko 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Sorki,ze nie pisalam,ale ostatnio nawet laptopa nie wlaczalam.W dzien gosci mialam,a nocki szkoda gadac.Madzia u mnie tez nieciekawie.Dzis mala obudzila sie o 4 i dopiero po 7 zasnela....A w nocy caly czas sie rzucala i poplakiwala.No i od tygodnia robi mega wielkie kupy,bardzo rzadkie i bardzo czesto...Nadrobilam was,co spisalyscie i ide sie kolo malej polozyc,bo padam na ryj...Spoznione zyczenia dla Vaneski i Kai 😁 No i gratuluje zeboli:*Nusia masuj Marylce paluszkiem,to moze troche jej bol zlagodzi.Maja sliczny awatarek.Sylwia u nas zimno jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez ie mam bazy do fotelika. i uzywam dokladnie jak monia. mala w pasach z fotelika + w pasach fotelik w pozycji bardziej lezacej 🙂
gosia - rozmowna jestes 😜

my bylismy na wazeniu - 7 780. - kaya zostala pochwalona za bardzo stabilne i ksiazkowe przybieranie na wadze (od 3ch misies. tkwi w wadze 7:blink 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...