Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
akurat z tym nie mam problemu :P bo i tak nikt z rodziny nie chodzi do kościoła 😉 ja w tym roku nie spędzam świat z moją rodziną bo mama do babci wyjeżdza a siostra u chłopaka bedzie z mężem do teściów idziemy i tak spędzimy całe święta... ale rozumiem cię że nie lubisz i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
pozsa tym znowu mnie będą wszyscy tępić za niechodzenie do kościoła 😜

a mnie prawdopodobnie czeka wigilia z rodziną łukasza typu-radio maryja i tv trwam słuchają bo to starsze osoby-MASAKRA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ! dziewczyny mam pytanie. Zrobiłam 3 testy ciążowe i każdy z nich wyszedł pozytywnie. Oczywiście okres mi się spóźnia 2 tyg, ostatni miałam 19 października. Byłam u jednego lekarza, zbadał mnie i powiedział, że mam macicę powiększoną, i że jestem w ciąży, no ale powiedział, że badania zrobimy za 2 tygodnie no i to mi nie dało spokoju, więc poszłam do innego ginekologa, i zrobiła mi wyniki krwi i powiedziała że są dobre, gdy zrobiła mi usg to powiedziała że nie widzi jeszcze nic, tylko mam powiększone jajniki. Czy może to torbiel?Czy mam się martwić?? czy coś to znaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 😉
myszka21 Kochana już pisałam Ci, że test nie może być pozytywny jeśli nie masz w sobie hormonu HCG odpowiedzialnego za ciążę. A Ty go masz jeśli testy były pozytywne a więc musi być i ciąża. Pisałam Ci też, że to pewnie 4 tydzień a więc zarodka może nie być jeszcze widać, ale niczym się nie martw bo to normalne. Dziwne, że lekarz zrobił Ci już USG bo najczęściej lekarze robią USG tak w 7-8 tygodniu bo dopiero wtedy widać dobrze zarodek.

Dziewczyny a ja kocham Święta !!!!! Nie robię się milsza dla ludzi i nie wybaczam wrogom bo aż tak bogobojna nie jestem haha ale lubię całą tą aferę związaną z przygotowaniami do Świąt a później obżarstwo !!!!!!!!! 😁 😁 U mnie w rodzinie nigdy nie było tak, że nie widziałam jakieś kuzynki 10 lat a spotykałyśmy się na Święta i udawałyśmy, że spotykamy się codziennie. U nas Święta zawsze były w gronie ludzi najbliższych ale bez zbędnego udawania. Też tego nie lubię tak jak Gosia. Ale ubieranie choinki, szykowanie jedzenia, zakupy itp. kocham to !! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka dołączam do zdania dziewczyn,ja miałam robione usg w 6 tyg i ledwo było widoczne,powtórka usg była w 8 tyg i już było wszystko widać. zapłodniona komórka jest mikroskopijna i nie od razu ją widać,musi troszkę urosnąć. jeśli badanie krwi wykazało ciążę,to raczej nie ma pomyłki,a hormon HCG wydziela się podczas ciąży więc jeśłi test wyszedł pozytywnie to znaczy że jesteś w ciąży,test może się mylić jeśli wyjdzie negatywny to i tak może być ciąża,ale pozytywny raczej chyba nie może wyjść przez pomyłkę.
ja też się bałam strasznie,bo miałam wątpliwy termin i w 6 tyg lekarka powiedziała,że albo nieregularny okres spowodował,że jestem w 6 tyg albo jeśli zaszłam po ostatnim okresie to jestem miesiąc wyżej w ciąży i zarodek obumarł i dojdzie do poronienia. kazali mi czekać i mimo strachu trzeba było odczekać swoje.potem okazało się,że wszystko jest ok.
a podświadomie nie jesteś w stanie nic wyczuć? ja czekając na to drugie usg bałam się jak cholera ale czułam,że to maleństwo we mnie żyje 🙂
pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski 😉 ja w przerwie między swoimi poporodowymi problemami też wpadłam się przywitać 😉
Myszka ja tez myślę, że można Ci już gratulować 😉 Mi w pierwszej ciąży lekarz ją stwierdził też tylko po tym, że powiększona macica 😉 usg mi zrobił w 7 tyg ale tylko dlatego, że coś mu się nie widziało i chciał sprawdzić czy na 100% wszystko w porządku bo pewnie inaczej czekałby dłużej 😜
W drugiej ciąży usg miałam od razu jak poszłam potwierdzić (a wybrałam się dopiero w 6 tyg;p) hehe
W każdym razie życzę bezproblemowej ciąży i powodzenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myszka21 napisał(a):
Zrobiłam dzisiaj badania krwi beta HCG i wyszła mi 86,04 wyszło mi że to 4-5 tydzień ciąży. To pewne, że to ciąża? Gdybym miała np. torbiela czy beta HCG może wyjść taka??


Nie może wyjść 😉 To na pewno nie jest torbiel 😉 HCG pojawia się tylko i wyłącznie podczas ciąży 😉 Także jak to napisała Gosia już możemy Ci gratulować 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Myszka chyba jednak czas przywyknąć do myśli, że to ciąża 😁
KOchana ogromne gratulacje 😉 Mam nadzieję, że zostaniesz z nami i będziesz się dzielić całym przebiegiem ciąży 😁 to czekamy na kolejnego dzidziusia;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa witam!!!!


kurna nawet nie wiecie jakie macie szczescie ze macie internet :F:F hehehe

u nas kichająco i smarkająco i kaszlejąco :/ Mirabelka chora ja stres zeby koszmat z nereczkami nie wrócił... (dla nie wtajemiczownych moja córka choruje na kłębuszkowe zapalenie nerek, nio i bakterie w układzie moczowym.... bla bl bla)

MALUTKA KURNA!!! weź ty dwie patelnie i stereoo temu swojemu romeeeooo zrób...
no kurna żeby zabierał ci dziecko??!! co to ma w ogóle byc... modyfikowane podał i zadowolony tatuś....
co do świąt ... powiem tak: ZAPRASZAM GORĄCO!!!! u mnie nie ma tv trwam i radia maryja 🙂)
ale za to same pyszniusie rzeczy na stole i kilka kilo do przodu 😁 😁 😁

GOSIACZKU GRATULUJĘ MATEUSZKA!!!! NO CUDO MAŁE ZAROŚNIĘTE PIEKNIE!!!! OBY SIĘ ZDROWO CHOWAŁ!!!!

OHHH trala normalnie humor mi sie polepszył jak do mamy przyjechałam i neta mam 😁
cudowny cud techniki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...