Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja idę dziewczyny zaraz się położyć, bo mam twardy ten brzuch, więc wolę poleżeć i na pewno przejdzie 😉 mam ochotę na mandarynki...mmm 😉 a niestety nie mam ich w domu 🤢 były dzisiaj w Carefurze w promocji, ale była do nich taka grupa ludzi, że nie chciało mi się stać i dobijać do nich, tym bardziej, że w same starsze kobiety i jak widziałam jak przebierają jedna po drugiej..to jeszcze bardziej nie chciao mi się stać..mąż w pracy więc nie mogę go wysłać po mandarynki, zresztą o tej godzinie już by nigdzie ich nie dostał 😜 poczekam do jutra! 😜

dobra Dwupaczki do jutra! :-) jak zwykle życzę miłej i spokojnej nocy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się nie martwię o wygląd, ale o ból. U mnie nie trzeba lewatywy, a golić trzeba, bo mm mieć ze sobą maszynkę. Ale męża poproszę o ogolenie, bo nie chcę, żeby jakaś baba to robiła. Myślę, że jak się da to sobie w domu zrobię lewatywę, bo boję się żeby "nie narobić" ;-) idę dalej grać ;-) Emka nie mogę Cię dogonić wynikiem, jak Ty to zrobiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie jeszcze dam radę sama się ogolić, ale przed porodem też poproszę narzeczonego. Co do lewatywy to w ogóle nie wiem, boję się czegoś takiego...
Niunia, a widziałaś wózki Tako Jumper X?
Co do gry to tylko raz mi się udało... nie wiem jak... teraz próbuję to pobić, ale mi nie idzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny ja też rodziłam w marcu i nie wiem kiedy to tak zleciało że następny marzec jest 🙂
Zobaczycie co się będzie dziać jak lutówki się zaczną rozpakowywać hihih
życzę wam spokojnej ciąży, zdrowych maluszków a już niedługo szzybkiego i bezbolesnego porodu 🙂
Co do lewatywy to nie boli i nie jest takie złe jakby się zdawało , ja się bałam a później cieszyłam że sie zgodziłam na nią
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Ja na razie jeszcze dam radę sama się ogolić, ale przed porodem też poproszę narzeczonego. Co do lewatywy to w ogóle nie wiem, boję się czegoś takiego...
Niunia, a widziałaś wózki Tako Jumper X?
Co do gry to tylko raz mi się udało... nie wiem jak... teraz próbuję to pobić, ale mi nie idzie...


eMKa, właśnie obejrzałam te wózki i się zakochałam w tym błękitnym, mężowi też się podoba i powiedziałam, że go bierzemy. Niby 300 zł różnicy, ale on jest śliczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczęta 🙂 ależ Wy macie tempo. Ja właśnie skończyłam się pakować i z rana wyjeżdżamy do rodziców 🙂 mam nadzieję, że przez dwa tyg nic się nie wydarzy. Będę musiała tylko u innego lekarza przedłużyć zwolnienie myślicie, że po prostu zapisać się na wizytę i poprosić tylko o wypisanie zwolnienia? Jakoś nigdy nie potrafiłam załatwiać takich rzeczy.
A co do listy szpitalnych rzeczy to Maja masz rację ten oryginał grupy krwi jest bardzo ważny mi moja gin kazała przypiąć do karty ciąży i zawsze nosić ze sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 Znow jeden dzien i tyle czytania, kiedys tak nie było 😉 U mnie już troszke lepiej, humor sie unormował w miare, dzis do pracy nie poszłam, w poniedziałek pojde do lekarza i poprosze o zwolnienie przynajmniej na te dwa tygodnie, mam nadzieje ze nie bedzie robił mi problemów ...
Co do porodu to ja sie bardzo boje, a szczególnie ze mam swiadomosc tego ze Moj narzeczony wazył 4,300 jak sie rodzil i moze byc tak ze Nasz Synuś tez bedzie bardzo duzy.... Jak tak patrze na brzuszek to z dnia na dzien jest coraz wiekszy, normalnie rosnie w oczach 😉 Kosmetyków nie mam jeszcze niestety, ale niebawem sie zabiore za to... A co sadzicie o wanience od razu z przewijakiem, bo my mamy lekki spór w domu, ja chce taka a Mój nie za bardzo. Z tym ze ja mu tłumacze, ze przewaznie to ja bede kapac Malca, bo On pracuje na nocki 😞 wiec fajnie by było miec juz wszystko pod reka .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sprawach dotyczących ciuszków, kosmetyków, przyborów i mebelków to Ja żądze i nie mamy sporów, bo mąż musi po prostu wszystko zaakceptować. Gorzej ze ścianami ;-( Myślę, że i Twój mężulek nie powinien się z Tobą kłócić w tej kwestii, bo jak sama napisałaś to Tobie ma być wygodnie, bo to Ty będziesz kąpać i przewijać najwięcej. Użyj tego argumentu ;-) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam się Niunia z Tobą. Ja niestety nie mogę ze wszystkim decydować, bo niestety to Misiek rządzi kasą... nieprzyzwyczajona jestem do tego, bo zawsze jak z kimś byłam to ja rządziłam 😞 a teraz co? ehhh...
Tak poza tym to widzę, że jeszcze tańszego Jumpera znalazłaś... Fajnie, bo mam teraz argument, że cena raptem trochę wyższa od Raptora. A za tę różnicę mieliśmy kupić komodę, a że komodę dostaliśmy to może uda mi się go przekabacić na ten Tako 😁DD taki mam plan, ale dopiero w styczniu, bo teraz on już ma dosyć... Po za tym to ja pewnie będę więcej chodzić 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na szczęście meble i resztę wybieram sama, mój narzeczony po prostu twierdzi, że się na tym nie zna i nie wie co potrzebne 😁 A z kosmetykami to wolę poczekać do porodu, bo w szpitalu dostane wyprawkę z kosmetykami i jeśli nie uczulą malutkiej to będę takie kupować, a jak już teraz byście chciały coś kupić, to radziłabym nie kupować wszystkiego, bo mogą na prawdę powodować jakieś wysypki itp. np po johnson's baby, mojej ciotki syn dostał strasznej wysypki i musiała zmienić, nie wszystkie kosmetyki są idealne. Tak więc lepiej poczekać niż wyżucać kasę w błoto, albo kupić najmniejsze buteleczki. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak bardzo nie bede sie przemeczac, w sumie niedawno sie wprowadzilismy do tego mieszkania i było bardzo czyste takze porzadki takie jak co tydzien 🙂 Ale już zaczynam panikowac co do potraw, bo nie wiem czy dam rade sama 😞 ( nie jestem najwspanialsza kucharka 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też dzisiaj cały dzień trzyma ból pleców. Chodzić nie dam rady, wyprostować się też już o porządkach nic nie mówię, bo szlak trafił moje plany co do dzisiejszego sprzątania. Zrobiliśmy trochę prezentów więc chociaż jedno z głowy mniej. Znacie może jakiś dobry sposób na ból pleców, próbowałam ciepłych okładów ale nic to nie daje. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm ja stosowałam masci rozgrzewajace ale to przed ciążą, bo miałam spore problemy z plecami. Teraz jakby mniej mnie bola ( odpukac w niemalowane), albo juz tak przyzwyczaiłam sie do tego bólu.... Sa takie plastry na plecy, ale ja nie wiem czy tak rozgrzewac sie w ciazy mozna ...... Moze polez troszke np na podłodze, oczywiscie połóz sobie jakis kocyk ... Odpoczynek na twardej powierzchni zawsze przynosił mi ulge ( czasową ).... Nie wiem co moge Ci jeszcze doradzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...