Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc wam 🙂 Ja dzisiaj mam kiepski humor, zle sie czuje..Jakos ogolnie mnie ten szpital wymeczyl i jestem bardzo slaba. Caly dzien leze i odpoczywam. Stresuja mnie te swieta, bo nie mam sily organizowac wszystkiego, tych prezentow, ubierania choinki itd. Poza tym chyba ta zwiekszona dawka fenoterolu tak dziala zamulajaco..Nic..wpadne jutro. DObranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie ja się dzisiaj obudziłam cała spuchnięta dłonie mam jak wielkie buły 😞 wczoraj rano leciała mi krew z nosa nie wiem co to może być niby czuję się dobrze ale dzisiaj jak zobaczyłam siebie w lustrze to się przestraszyłam trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka, przykro mi ze nic Ci nie pomogło 😞 Może poradz się lekarza jak możesz pozbyc sie tego bólu. Niunia masz chyba racje, że już tak u Nas bedzie z tymi lepszymi i gorszymi dniami 😞 Chyba znów zaczynaja silniej działać u mnie hormony, bo znów mam hustawki nastrojów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😉
widze, że wszystkie narzekają na ból. Napewno do końca ciąży ból pleców będzie nam dokuczać ;( nie wiem czy można nagrzewać plecy plastrami, trzeba by bylo zapytać się w aptece a najlepiej swojego lekarza. Ostatnio nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam. W nocy przewracam się z boku na bok i ciągle chce mi się pić (już nie mówiąc o plecach).. najgorsze jest to , że jak już zasne to mam straszne koszmary (typu , że mój partner mnie zdradza ;( ), albo mój kochany Łobuz zaczyna kopać i się wiercić , że spać nie można. Ale to mu wybaczam 😉 <3.
Jak wam idą przygotowania do świąt? bo u mnie wszystko w żółwim tempie ;-p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli bylam w szpitalu, bo mialam skurcze w srode, ale juz jest wszystko ok.
M_corazon to puchniecie dloni i krew z nosa jest normalne w ciazy, takze nie ma sie czego obawiac.
Co do problemow ze spaniem to cos o tym wiem :/ Ja tez dlugo nie moge sie ulozyc do snu. Zawsze spalam na brzuchu i teraz w innej pozycji trudno zasnac..Boje sie, ze zgniatam malutka.
A moje przygotowania do swiat stoja w miejscu..Choinki nie mam jeszcze, zakupy musze zrobic. Chyba dzisiaj z mezem pojedziemy po prezenty, ale pewnie bedzie mnostwo ludzi.
Mam pytanie..czy macie juz staniki do karmienia czy kupujecie je pozniej? Zauwazylam, ze juz mi chyba piersi nie rosna, wiec jak kupie niedlugo to rozmiar chyba sie nie zmieni prawda? A w jakich sklepach te staniki sie w ogole kupuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja P. nie przemeczaj sie, duzo odpoczywaj i niech w swieta skacza kolo Ciebie a nie na odwrot!! Co do stanisiów to ja bym juz sobie kupiła ale nie wiem gdzie mam je znalesc, bo u mnie w miescie napewno ich nie ma, musze jechac do innego a to juz lekki problem, poniewaz sie szybko mecze.... Zostaje jeszcze internet, ale tez chciałabym przymierzyc .... i kolo sie zamyka 😁 Hmmm Niunia moze jakies ciepłe ubranka na zime ( typu szalik, czapka,rekawiczki, swetry) , kosmetyki, witaminki.... ????? No nie wiem, ja zawsze mam problem z prezentami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, moge się dołączyć? Jestem w 27 tyg i mam poród w II połowie marca 🙂 Imam odrawu takie pytanko, ostatnio w nocy drętwieją mi dłonie, nawet jeśli śpię np. na lewym boku to drętwieje mi prawa dłoń wiec wykluczam to że ją przyduszam, czy któraś z Was zauważyłą coś podobnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do doboru stanika to oglądałam ostatnio fragment programu jak dobrze dobrać stanik zarówno w ciąży jak i na co dzień, ja chyba żadnego nie mam dobrze dobranego 🥴 http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/bielizna-sexy-mamy/3586952
A staniki do karmienia widziałam w sklepach z dziecięcymi artykułami na półkach z wkładkami laktacyjnymi itp. Kupiłam sobie też majtki jednorazowe do szpitala ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo niby w szpitalu położne każą jak najwięcej "się wietrzyć" po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia Ja też nie mam jeszcze prezentu dla teściowej myślałam o serii kosmetyków na zimę bo w Suwałkach mróz trzyma, że hoho a ona dużo spaceruje. Jako dodatki do prezentów kupiliśmy masażery do głowy - rewelacja aż ciarki po plecach przechodzą szczególnie jak ktoś Tobie robi masaż 😉 http://allegro.pl/masazer-do-glowy-relaks-tania-wysylka-i1337006049.html
a w zeszłym roku sprezentowaliśmy rodzicom karnety na masaż (najbardziej prezent o dziwo spodobał się mojemu tacie) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
m_corazon napisał(a):
Niunia Ja też nie mam jeszcze prezentu dla teściowej myślałam o serii kosmetyków na zimę bo w Suwałkach mróz trzyma, że hoho a ona dużo spaceruje. Jako dodatki do prezentów kupiliśmy masażery do głowy - rewelacja aż ciarki po plecach przechodzą szczególnie jak ktoś Tobie robi masaż 😉 http://allegro.pl/masazer-do-glowy-relaks-tania-wysylka-i1337006049.html
a w zeszłym roku sprezentowaliśmy rodzicom karnety na masaż (najbardziej prezent o dziwo spodobał się mojemu tacie) 😜


Niestety teściowa pracuje w sklepie zielarskim i kosmetyków ma pełno i taki masażer też ;-
(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, małą lekturkę miałam 🙂 Ja też ostatnie dni miałam ciężkie, ze względu na huśtawki nastrojów. Czasami to mam ochotę kogoś rozszarpać.. hehe wkurzam się bez powodu i sama siebie nie poznaję, ... no ale mam nadzieję, że mi przejdzie. Plecy jeszcze troszkę mnie pobolewają, mała się rozkopuje. Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracając do staników, to dziś na edziecko znalazłam taki artykuł: Kupujesz rzeczy dla niemowlęcia, ale pomyśl też o sobie. Jeśli zamierzasz karmić piersią, po porodzie potrzebne ci będą wygodne i ładne koszulki z rozcięciem do karmienia i biustonosze dla mam karmiących, ale nie kupuj ich wielu - piersi w ciągu pierwszych kilku tygodni po porodzie mogą się zmieniać, w czasie początkowej nadprodukcji, nawału na większe, a następnie po unormowaniu laktacji na mniejsze, więc lepiej będzie na bieżąco uzupełnić bieliźnianą garderobę. oraz link : http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79393,3853338.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam marcoweczki 🙂
Ostatni raz wpisalam sie tutaj 2 miesiace temu,jak to mineło 😜
Dołanczam sie do was jesli mozna oczywiscie 🙂
Napisze krótko o sobie,więc termin mam na 17 Marca 🙂
Będziemy mieć dziewczynke imie oczywiście wybrał mój chłopak 😉 Wiktoria 🙂
Mamy juz wszystko co potrzebne jedynie tylko zostaly pampery 🙂
Na szczescie mam pomoc ze strony mamy,wpadła w szał zakupowy przez ebaya 🙂
Jezeli chodzi o moje samopoczucie to jest roznie,ostatnio mam humorki nie z tej ziemi.
Bole kregoslupa mi dokuczaja teraz codziennie tak samo bole krocza..
Przez ten bol chodze jak kaczka 😜
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
długo mnie nie było i oczywiście czytanie troszkę miałam. Nie wiem co się dzieje, bo coraz częściej mam takie bóle, jak bóle menstruacyjne i nie trwają one minutę tak jak wcześniej tylko tak od 15 do 30minut, pewnie trwały by dłużej, ale w pewnym momencie nie wytrzymuje i biorę nospę. W weekend byłam u rodziców i w sobotę myślałam, że właśnie z tego powodu będą zawozić mnie do szpitala, ale udało mi się zasnąć, no i rano wszystko było ok. W środę mam lekarza, więc powiem mu to wszystko.. Zobaczymy co powie, no i ten twardy brzuch.. boję się troszkę, ale w środę się wszystkiego dowiem, boje się tylko,żeby w szpitalu mnie nie położono 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...