Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monisia to dobrze, że się mu odmieniło 🙂
Ja to już fioła dostaję przez to siedzenie w domu... jakby Nikola ze mną była to przynajmniej bym miała zajęcie, a tak to tylko komputer albo tv... Ostatnio mój Artur sprząta w kuchni więc ja nie mam nawet nic do roboty, a było coś codziennie do zrobienia... W miarę czysto jest w domu więc nie będę się przemęczać, bo później plecy mnie strasznie bolą, a nie chce cierpieć tak jak po ostatnich porządkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edytka to juz tez niedlugo mozesz zaczac rodzic 🙂 Ciekawa jestem czy ta waga z USG sie sprawdzi..
Dziewczyny zacznijcie cos rodzic, przynajmniej cos sie bedzie dzialo :P
A bedziemy zakladac nowe watki dla nowych mamusiek tak jak styczniowki to robily?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez sie ciesze,ze mu sie odmienilo.Pewnie za j=niedlugo bedzie,bo mowil,ze konczy dostawe i przyjedzie 😁 Mnie tez maz we wszystkim wyrecza,ostatnio nawet do prasowania sie dorwal,czego nigdy wczesniej nie robil.Wiem,ze robi to z troski o mnie,ale ja naprawde nie lubie siedziec bezczynnie.I tak jak tobie zostaje mi laptop,tv albo ksiazka.Dobrze,ze to juz tak blisko konca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Artur jak ma na rano to ok, ale jak ma na noc czy na 14, to mnie szlag trafia ;/ choc teraz to nawet jak ma na rano i wróci to albo laptop albo tv, tak jak zreszta juz Wam pisałam wczoraj..zmieniamy się tylko..mało co w ogóle ze sobą gadamy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Edytka to juz tez niedlugo mozesz zaczac rodzic 🙂 Ciekawa jestem czy ta waga z USG sie sprawdzi..
Dziewczyny zacznijcie cos rodzic, przynajmniej cos sie bedzie dzialo :P
A bedziemy zakladac nowe watki dla nowych mamusiek tak jak styczniowki to robily?


Można założyć taki wątek z informacją, ale uważam, że lepiej będzie jeśli o reszcie będziemy pisały tutaj tak jak do tej pory 🙂

Monisia, ja to sobie nie wyobrażam mojego z żelazkiem... raz mu pozwoliłam spróbować, to zabrałam mu te żelazko, bo jeszcze kilka sekund i by się poparzył :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka ja mu nawet zdjecia telefonem zrobilam,bo by mi nikt nie uwierzyl 😁 😁 I powiem ci,ze nawet sprawnie mu szlo 😉Od kiedy jestem w ciazy,to odkrylam,ze moj maz wiele rzeczy potrafi o kotrych bym nawet nie pomyslala.Potrafi zakupy zrobic,poprasowac,okna umyc i pranie zrobic,posprzatac..A to na faceta juz naprawde duzo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też wiele rzeczy potrafi, ale nauczył się wszystkiego przy mnie, nawet gotować go nauczyłam, bo jak wracałam z pracy po 10-12 godzinach to on robił obiad, ja byłam padnięta... Jak jeszcze była jego mama, to wszystko za niego robiła, a ja mu powiedziałam, że koniec z tym, obowiązki powinniśmy podzielić, skoro i ja tak samo pracowałam jak i on... A teraz to tego nie wymagam od niego, ale on po prostu widzi, że ja nie dam rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja dziś nic ni robię, byłam z Brenda na spacerze, poleżałam trochę. Mama obiad zrobiła, teraz mam relaks z herbatką ;-) Dobrze tak czasami do rodziców pojechać. Mój mąż też dużo robi, gotuje, prasuje, myje okna, farbuje włosy, szyje (Ja nie potrafię), tylko odkurza źle i trzeba poprawiać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzis wzięło na sprzątanie, poczułam że byc może (o ile zdam) mam już święty spokój od nauki i mnie jakoś na robote wzięło. Wysprzątałam pokój i łazienkę i jeszcz mam zamiar coś zrobic 🙂 tylko muszę co chwile przerwy robic bo kondycja już daje o sobie znac no i brzuszek twardnieje:/ rano posegregowałam ciuszki od znajomej na te małe i duże ale narazie myślę że jeszcze zw wczesnie na pranie ich! Jedynie pieluchy wyprałam 🙂 i tak mnie jakoś na segregowanie i sprzątanie wzieło. Mój M. też nie powiem pomaga mi bardzo dużo ale ja nie chce go tak wykorzystywac bo on ciągle do pracy i pózniej jeszcze zawsze tacie pomaga w takich różnych robótkach- a nie ma to jak samemu posprzątac 🙂 ale nie raz myje garnki za mnie, sprząta w pokoju, czysci łazienke itp. Nawet ostatnio jak byłam na kawce u znajomej to on w tym czasie pościel zmienił 🙂 miłe to choc czasami daje mi popalic 🙂
Ale mnie dziś Mała kopie - takie kopniaki sadzi ze już mnie zebra bolą ale i tak zawsze sie ciesze - wolę to niż miałaby się nic nie ruszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jutro dokończę myć okna, bo się rozpadało i nie przestało do 17. a o 17. już ciemno.. w małym pokoju mi zostało okno i w kuchni...no a w kuchni muszę się wdrapać na blat kuchenny, żeby umyć okno, ale spoko dam radę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka mojemu mężowi też się pokoik podoba ;-) miałam włączone nk, bo zapomniałam wyłączyć i mu się zdjęcie rzuciło w oczy i się pytał kogo to, bo ładny ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki 🙂))
To po kolei.
Samantka ja Twojego posta przeczytałam, zawsze wszystko czytam tylko potem niekoniecznie pamiętam i nie odpisuję na wszystko :P pamięć dobra, ale krótka 😁
Edytka ja myślę, że lepiej jak sobie tutaj będziemy dalej pisać, ale nie wiem co inne o tym myślą. Po co znowu tyle wątków, a Marzec 2011 może zawierać wiele :PPP hihi
Gerda ja za Twoim przykładem też poszłam do fryzjera. Też tylko na strzyżenie. W sumie jakoś wielkiej różnicy nie widać, bo byłoby widać jakbym na zupełnie krótko ścięła, ale ja się lepiej czuję. Jutro M mi pofarbuję. Ogólnie docelowo mam w planach jak już zrzucę kilogramy z ciąży znów zrobić sobie siwo-białe włosy i tak krótko obcięte jak kiedyś miałam... Potem wrzucę fotkę jak. No, ale muszę troszkę na buzi schudnąć :P Antosiowi się u fryzjera chyba nie podobało, zwłaszcza jak suszarka chodziła 🙂)) stare baby się na mnie dziwnie patrzyły, bo nie dość, że w kolczykach na twarzy to w ciąży, a bez makijażu wyglądam jak dziecko prawie 😁DD no cóż, ich sprawa. A potem poszłam sobie hennę zrobić 🙂)) żeby w szpitalu jakby co w miarę bez makijażu wyglądać :PPP jak to powiedziałam kosmetyczce to ona mówi, że chyba za wcześnie, bo to pewnie jeszcze kawał czasu... i była zdziwiona jak jej powiedziałam, że to 9 miesiąc. Ale ja mam to w nosie, bo kocham mój brzusio bez względu na to czy jest mały czy nie 🙂))) jutro porobię fotki. Zresztą już troszkę podrósł 😁DDD
A co do okien to ja tylko u małego w pokoju chce umyć... znaczy M pomyje, bo ja nie lubię. A co do robienia przez niego różnych rzeczy, to on potrafi tylko strasznie niedokładny jest, a jak gotuje to ja mam potem co sprzątać 😁DD Dziś już mu w żarcie powiedziałam, że następnym razem to ja dopilnuję, żeby on poodkurzał, a nie tylko odkurzał, bo to różnica jest :P
ehhhh rozpisałam się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och dziewczyny jaki dzis piekny dzien był u mnie, na poczatku dnia padało, ale pozniej tak sie zrobiło słonecznie i wiosennie ze miałam ochote skakac. Buzia non stop mi sie usmiechała 😁 Poszlismy sobie z Narzeczonym na spacer i zakupy, to był udany dzien 🙂 Słonko zawsze mnie pozytywnie nastawia 🙂 Synek ma dzis tez dobry dzien, skacze, wypina sie, wierci 😁 Narzeczony stwierdził, ze on by sie bał jak by mu sie cos tak ruszało w brzuchu i cały czas mnie pyta czy mnie to boli jak widzi wypinanki 😁 Zaraz zrobie sobie cos pysznego do jedzonka i siadam przed TV ( pamietajscie ze niebawem I kto to mowi 2) ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I zapomniałam napisac, ze ja osobiscie jestem za tym zeby zostac na tym forum, bardzo sie przyzwyczaiłam i nie wiem czy pozniej nie bede cały czas szukac Marzec 20011 🙂 Ale jesli zdecydujecie inaczej to sie oczywiscie dostosuje 🙂 NIe wyobrazam sobie dnia bez brzuszka 🙂 Pozniej pewnie bedzie nam troszke trudniej tutaj tyle siedziec, ale mam nadzieje ze bedziemy utrzymywac kontakty 🙂 i moze kiedys sie spotkamy wszystkie z Naszymy skarbami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...