Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poza niezmiernym bólem pleców nie zauważam objawów zbliżającego się porodu a i synek coraz dobitniej pokazuje, jaki to on silny 😉 Już też jestem troszkę zmęczona, ale wszystko w swoim czasie.

Macie jakieś info od eMKi, długo milczy, wiem że pewnie ma brzuszek.net zamulony, ale tak swoją drogą ciekawe, jak się czuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie plecy nie bola odziwo czuje sie bardzo dobrze niemam zadnych opuchniec zylakow czy obrzekow jakby nie rozmiar brzuszka to bym nie czula ze jestem w ciazy 🙂) jak narzie to te 9 miesiecy byly dlamnie wszpaniale 🙂 powiem wam ze bedzie mi brakowalo tego brzuszka ale z ato bede miec synka przy sobie 🙂 🙂 synek nieraz tak kopnie ze az boli 🙂 cieakwa jestem ktora z nas 1 urodzi 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wpadam na chwilkę żeby zobaczyć co u Was...ale zaraz uciekam bo muszę troszkę poleżeć i odpocząć...zrobiłam te nieszczęsne cannelloni 😞Wyszły przepyszne i mąż zachwycony ale ja padam...tym bardziej że zostało mi ciasta kluskowego i zrobiłam jeszcze kluski do rosołu i pomidorowej...
Ja też Gerda nie mam żadnych objawów...mnie nawet plecy nie bolą 🥴
Mam przeczucie że urodzę ostatnia:unsure 😁ziś Wam pisałam że brzuszek mi się obniżył i chyba rzeczywiście tak jest bo jakaś pani w sklepie mnie dziś pochwaliła że tak dobrze wyglądam a mam tak nisko brzuszek więc już będę rodzić...
Mój synek też dokazuje a od kilku dni z lewej strony cały czas czuć takie wypychanie czegoś małego...to chyba stópka... 😁
Maja to może właśnie lepiej jakbyście spali osobno skoro mąż przeziębiony...chociaż ja spałam z mężem jak on chorował ale spaliśmy odwrotnie żeby mi nie oddychał zarazkami w twarz a i tak się zaraziłam 🥴
Niunia nie jedna dorosła osoba chciałaby się przenieść do lat dziecięcych...chociaż na chwilę 🤔No ja mam nadzieję że to tak dziś Cię tylko tak coś dopadło a jutro już będzie ok 🙂
Właśnie podobno Emce nie działa brzuszek...też jestem ciekawa co z nią... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Niunia ja mam tak samo jak Ty dużo śluzu i zastanawiałam się czy to ten czop, no ale po opisach dziewczyn stwierdzam, że nie..
ja się zdrzemnęłam godzinkę i nie wiem czy jakbym się nie położyła to jeszcze bym przysnęła, tylko boje się, bo później będę miała noc całkiem z głowy, nawet bez przysypiania, jeśli się jeszcze położę.
a brzusio znowu mi się troszkę obniżył, bo jak leżę na boku to czuję, że jest niżej i widzę. Kurde a dziś mam straszny apetyt ja nie wiem.. 😜 i najgorsze, że jadłam ostre chipsy ☺️ później białą czekoladę, teraz banana..najgorsze jest to, że nic małego nie obudziło..nawet czekolada ;-( boję się troszkę o synka, ale jutro mam wieczorem wizytę, więc okaże się co tam w moim brzuchaczu się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Alanek od kilku dni leniwy..a słyszałam, że tak może być jakiś czas przed porodem, że malestwa mnej się ruszają. Tak więc za bardzo się tym nie martwię, tym bardziej, że dał znać dziś, że jest ok ;-D mnie się chce śmiać, bo jak się stresuję to bardzo szturcham brzuch..no i po 2 lub 3 szturchnięciach czuje takie leniwe, leciutkie kopnięcie..coś typu: " dobra mama wiem, że się martwisz, masz kopniaka, a teraaz daj mi święty spokój" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna dziewczyny ja nie wiem co się ze mnie dzieje..cieszę się, a za moment ryczę jak głupia..zadaje sobie pytanie czemu ryczę i nie umiem sama sobie na nie odpowiedzieć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dwupaczki 🙂
Boli mnie ciągle brzuch... nie wiem czy to przez to badanie dzisiaj, czy coś innego, ale czuję ostre klucie w dole brzucha.. tak się zastanawiam, czy badaniem moja gin mogła mi coś tam naruszyć... Przy badaniu dostałam mocnego skurczu... i ból tak jak przy miesiączce tylko dosyć mocny... teraz mam te kłucia i bóle... może mi się szyjka rozwiera ??? :/:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka może weż kąpiel jak nie jesteś sama w domu albo weż tą nospę...co dziewczyny zawsze radzą...ja to się nie bardzo znam... 🤢
Myślę że lekarze by nie badali szyjki pod koniec ciąży gdyby czymś mogło to grozić...
Ja ostatnio miałam badaną po raz drugi w ciąży i też mnie bolało to badanie a dodatkowo miałam zabarwiony tego dnia na wieczór śluz taki brązowy z nitkami krwi i okazało się że to po tym badaniu...nawet w jednej książce o ciąży znalazłam że to po badaniu...
Może tak się żle czujesz bo się trochę przeforsowałaś...-za dużo nachodziłaś... 🤢
Nie wiem o co chodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dlaczego mialaś tylko 2 razy szyjke badaną??? Bardzo dziwne, bo to trzeba badać na każdej wizycie normalnie... bo tylko tak lekarz moze stwierdzic czy szyjka sie nie skraca i czy jest zamknieta... no chyba ze robil to przez usg... ale i tak powinno sie badac...
Kąpiel na to raczej nie pomoze... to troche inny bol niz zawsze... idę spac bo ciezki dzien mialam i spiaca juz jestem o dziwo...
Dobranoc dziewczyny i kolorowych snow 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka w uk w ogole szyjki nie badaja,chyba ze w szpitalu wyladujesz albo na triage.Bo tu prawie nikt z nich nie potrafi tego badania wykonac.A co do przepisu to wrzuce rano jak tylko wstane,bo dzis jestem padnieta.A do tego krocze tak mnie boli i kluje,ze az mi sie wyc chce z bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka ja w trakcie badania kiedy wyszlo, ze mam rozwarcie bardzo mnie bolalo i tak bolalo przez kilka dni. Takze pewnie to przez to i niedlugo przejdzie..Ja mialam taki ciagly bol, wiec wiedzialam, ze to nie skurcze.

Moja mamuska juz jest w domku u nas..Przywiozla mi bardzo duzo slicznych ciuszkow dla malej.Chyba nie zdaze tego wszystkiego uzyc, A teraz ide spac, bo jestem padnieta.Caly dzien bylam zajeta.Do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Ja się pierwsza melduje :P Pierwszy raz od jakiegoś czasu... no ale się nie wyspałam i za godzinkę albo dwie pójdę na drzemkę...
Marta fajnie, że już jesteś z mamą... 🙂 Wiem jak to jest jak jej brakuje czasami i nie ma z kim pogadać... A co do ciuszków to najwyżej będziesz przebierała 10 razy dziennie :P:P hehe
Co do tego bólu to może faktycznie przez to, że mam rozwarcie i mi tam palucha wsadzała, albo coś :P:P Bo dzisiaj też boli... a najbardziej jak nogą ruszę... nie mówiąc o chodzeniu...
Monisia to jak u was w UK sprawdzają czy nie ma rozwarcia, bądź czy szyjka się nie skraca jeśli nie robią usg? Patrzą na ciężarną i widzą??? 🤪 Hihi.. Bo mi np szyjka się skróciła i rozwarła praktycznie bez objawowo... nie licząc skurczów przepowiadających, które są normalne u nas teraz 🙂 A krocze mnie też boli 😞 😞 Wiem jak to jest... No ale nic, trzeba zacisnąć nogi i wytrzymać :P:P
Wiecie co? Ja to mam nadzieję, że jak odstawie ten progesteron w poniedziałek to urodzę :P:P
A tak w ogóle to mi też dzisiaj się śniło, że w sobotę urodzę, tak jak mojej mamie wczoraj :P:P Eh, niezły zbieg okoliczności 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...