Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

no a mne krzyż przestał boleć, a teraz na nowo.. cholera ;/ no ja mam takie kłucie w kroczu.. a ja Wam powiem, że ja mam tak mokro czasem, że wydaje mi się, że sączą mi się wody, a to tylko taki dziwny śluz.. choć wczoraj miałam jakąś przeźroczystą wydzielinę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie chciałam Was zapytać o tą wydzielinę, a widzę, że same zaczęłyście temat. Bo mi od jakiegoś czasu leci i rano jest tego najwięcej. Tylko, że to już jest takie biało-żółte. Nie mam już wizyty i się zastanawiam, czy to normalne, że to jest żółte (jasne żółte) czy mam dzwonić do gin. Macie tak? Boję się, że to znowu jakaś infekcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o właśnie to jest kłucie :P
co do wydzieliny to mi też leci i jeszcze z piersi zaczęło... wcześniej nie leciało, teraz tak :P
dobra idę robić obiad... taki przepis mam... powiem wam jak wyjdzie dobre... a jak nie to nie powiem 🙂))
http://gotowanie.onet.pl/35882,0,1,pieczen_wieprzowa_z_jablkami,przepis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wydzielina też jest żółta tylko to tak... jak jest biała to jest rzadsza, a ta żółtawa jest gęsta, właśnie jak galaretka i tak się ciągnie... Widocznie to normalne skoro większość tak ma...
Ja też mam jakiś przypływ energii...mogłabym normalnie góry przenosić...Pomyje dzisiaj okna, mam chęci... bo jak je stracę to już się za to nie zabiorę :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia, ja bym poszła na Twoim miejscu 🙂 Co będzie to będzie... A równie dobrze może wysiedzisz bez problemu 🙂
Dziewczyny mi to się jakby brzuch pomniejszył i jest dużo niżej... też tak macie??? I Mała prawie się nie rusza... martwi mnie to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
A jak mi wody odejdą w kinie? 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Niunia, możesz iść tylko na wszelki zapakuj sobie tą gigantyczną podpachę Belli/ podkłady poporodowe - wtedy nawet jak odejdą wody to nikt nie zauważy, no moze poza Tobą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
Niunia, ja bym poszła na Twoim miejscu 🙂 Co będzie to będzie... A równie dobrze może wysiedzisz bez problemu 🙂
Dziewczyny mi to się jakby brzuch pomniejszył i jest dużo niżej... też tak macie??? I Mała prawie się nie rusza... martwi mnie to 😞

Od piątku jak mi opadł to też jest jakby mniejszy - widzę po pępku bo był prawie płaski - max naciągnięty, a teraz znowu mam maleńką dziurkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zauważyłam, że rozciągnięcie pępka jest też w dużym stopniu uzależnione od tego, ile zjadłam. A ostatnio jestem głodna non stop. Wczoraj o 22.00 były grane kanapeczki, a później jeszcze o 1 w nocy zjadłam kawał ciasta i jogurt. A o 7.00 śniadanie - 2 kanapki. Gdzie mi sie to mieści?!
Chociaż tak mogę sobie pzwolić od piątku 😁 Ewidentnie zrobiło się więcej miejsca na żołądek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mnie naszło i spróbowałam herbatki na laktację (kupiłam sobie ganulowaną Hippa). Wiecie, jakie to pyszne? Mam alternatywę dla czarnej herbaty 🙂, bo teraz jednak muszę uważać na teinę / kofeinę ze względu podwyższone ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka, a jak to jest u Ciebie z Ciśnieniem. Z tego co pamiętam to też masz podwyższone.
Jak byłam w piątek u lekarza to miałam ciśnienie 150/90 - niby mógł zadziałać syndrom białego fatrucha, ale sam lekarz stwierdził, ze to jednak za dużo i kazał mi mierzyć 2 razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...