Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieki Anulka skonsultuje z pediatra i chyba tez zastosuje. Powoli mam dosyć diety choć efekt przyniosła jak należy, fasolekmduzo pogodniejszy.

My podobnie dzis DUZO wrażeń dopiero wracamy do domu starówka palemka a na koniec wpadliśmy do dziadków a właściwie to pradziadkow, zapoznać ich zmFasolem, fajnie bo byli zachwyceni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja dziś do 4 dala popalić, brzuszek ją bolał i ma zatwardzenia i pojechałam dziś kupic inne mleko zobaczymy czy pomoże, a przy okazji mam coś sobie kupiła na święta, bo będzie płakać, że wszystko za małe i babcia kupiła niuni sukienkę i kapelusik, a mama komplecik i kurteczke i możemy świętować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my mamy dzis dzien lenia.Caly dzien w domku spedzilismy i zaraz bedziemy cwaniare kapac.A jutro z rana czeka nas wyprawa do ambasady,zeby paszport malej wyrobic.Az mnie skreca na sama mysl spotkania z moimi ukochanymi urzedniczkami...Ciekawe o co nam tym razem problemy zrobia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
To ja myślałam że będę tu często zaglądać jak mąż wyjedzie ale nie mam na nic czasu i muszę przyznać sił na brzuszek 😞Strasznie mi ciężko bo wszystko muszę robić sama 😞Jestem wykończona a przecież mały jest spokojnym dzieckiem...Już ma unormowane godziny jedzenia bo zawsze o trzeciej szóstej i pozniej dziewiątej rano...ale wiadomo jak z dzieckiem...zajada pożniej nakupkuje pozniej sie kręci ulewa sie i tak czasem zchodzi dlugo w nocy zanim zasnie...a ze wszystko na mojej glowie tez w dzien to w koncu wychodzi tak ze brak mi sil 😞Jeszcze jakieś 10 tygodni bo mąż ma umowę do 23 czerwca 😞
Troszkę tu podczytuję co piszecie...Martusia ja tak się cieszę że nasze maleństwa przybierają podobnie na wadze bo przecież ja karmię sztucznie...Śliczna ta Twoja Majeczka-może się na brzuszku porozglądam za synową hihi 😁
Salamandra chętnie zobaczyłabym Twojego Fasola dokładniej 🙂-oczywiście nie nalegam...Ciekawe czy rzeczywiscie podobny do mojego Olinka 😉...w tym diabełkowym ubranku wydawał mi się podobny ale jak mój był mniejszy a dla porównania póżniej wkleję nowe zdjęcia...Mój szkrabik też miał taką wysypkę na policzkach i lekarz kazała wyeliminować całkiem chemię...zrezygnować z oliwki.Smarowałam parafiną i przepisała mi maść.Ta maść jest rewelacyjna bo wszelkie zaczerwienienia po niej schodzą 🙂Nie napiszę Wam tylko nazwy bo ona podała tylko składniki i musieli mi ją w aptece zrobić...Cieszę się właśnie że mu zeszło bo mówiła że jak nie zejdzie to będzie trzeba zmienić mleko na jakieś specjalne...Edi to chyba ja nie mam tyle ubrań co Ty tych czapek...-zaszalałaś 😉Dla dziewczynek jest ogromny wybór ale dla chłopca nie mogę tam nic znależć...Nie wiem czy Edytka Wam coś pisała bo ja pomyślałam że do tej listy fajnie by było dodać jak dzidziuś jest karmiony...bo karmimy różnie i czasem jak mamy jakieś pytania to byśmy wiedziały która z nas karmi tak samo...My dziś też zaliczyliśmy spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia tak to juz jest w urzędach...My jak załatwialiśmy becikowe i pojechaliśmy do urzędu skarbowego to powiedziała nam jakaś pani małpa że jesteśmy póżno a była 13.30 😁 Urząd był czynny do 18 😁 Teraz mi się chce śmiać bo w tv leci reklama wyślij pit przez internet nie idz jak nie masz prawdziwego powodu 😁 Jakby dla ludzi to była jakaś przyjemność latać po urzędach...Chyba ta reklama jest po to żeby ta co nas obsługiwała cały dzień piła kawę 😉Oj mnie to coś trafia jak mam gdzieś coś załatwiać 😠W takim razie Moniś powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczni Ci wasi chlopcy 🙂
A my dzisiaj super dzien mielismy, bo Maja grzeczna jak nigdy.Bylismy u moich dziadkow, potem na wroclawskim rynku, ogrodki rozlozone, zjeslismy, posiedzielismy troche..Maja spala od 14- 19.30 w ogole nie plakala..Az bylam w szoku. Az sie boje co bedzie w nocy...
Dziewczyny czy jesli po porodzie nie mialam okresu jeszcze to mozna zajsc w ciaze? Az glupio sie przyznac, ale nie zabezpieczylismy sie z mezem wczoraj i teraz modle sie, zeby nic z tego nie wyszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przefajowe Chłopaki, a gangsterka pierwsza klasa 🙂
Oklaski dla wszystkich Was 🙂

My już dziś nie mamy siły na kąpiel. Ninuia na prawdę nie boisz sie takich rzeczy jesć? Nie chce się mądrować ale oby nie zaszkodziło Maleństwu. Ale może jestem przewrażliwiona bo jak Aleksa boli brzuszek i tak okropnie płacze i cierpi to ogarnia mnie totalna bezradność i płakać mi się bo nie jestem w stanie mu od razu pomóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
ale mialam dzisiaj dzien... niedziela, a ja sprzatac musialam... A tylko w niedziele ma wolne, więc zajął się Małą, a ja dalam po robocie... sprzątałam od 12h00 do 18h00 🤪 z przerwami na karmienie...
A. kupił mi jakieś granulki na laktację i powiem wam, że wydaje mi się, że działają... Mała ostatnie 2 karmienia najadła się bez problemu i ja czuję, że mam mleko... ufff... a się wczoraj przestraszyłam...
My też dzisiaj grilowaliśmy 🙂 Zjadłam pierś z kurczaka z chlebkiem słonecznikowym 🙂 Pycha 🙂
Gerda czy mogłabyś mi też wysłać tą książkę, proszę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam ja w wersji papierowej,ale jakos nigdy nie mam na nia czasu 😉W ciazy przeczytalam tak 1/3 i stanelam.Ale fakt,bardzo fajnie napisana.Chyba bede musiala sie jednak za nia znowu zabrac.Niusia podejrzalam zdjecia na fb.Niesamowite,jak Pawelek jest do taty podobny.Bo mi to wszyscy mowia,ze nam chyba dziecko w szpitalu podmienili,bo do nikogo nie jest podobna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...