Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja wlaśnie wrócilam ze spacerku i malutka śpi jeszcze w wózku, super pogoda się robi, jutro to pewnie długo pojeździmy bo dziś mecz o 16 i niestety mąz pędzil do domu;
nocka dziś super malutka zasnęła o 2.15 i się obudziła o 9.30 na jedzonko i dalej spała oby tak dalej, zaczynam wrzucać wszystkie ciężarowe rzeczy na allegro, bo po co szafy zapełniać 🙂
milego weekandu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, .My od rana zalatani. Najpierw byliśmy u księdza chrzest załatwić, potem spacer, potem byliśmy w Ikei. Super ten sklep, mały zrobił kupkę to się zamknęliśmy w specjalnym pokoju do przewijania, mają nawet podgrzewacz do butelek ;-) Samantka, Monisia śliczne księżniczki macie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy bardzo 🙂
Monia ja z czapkami mam problem, mam ponad 60, a tylko niektóre jej pasują, bo we wszystkich jak pyza wygląda i chyba będę ją brała na zakupy do przymierzenia, bo w czwartek kupiłam jej opaske i czapke piękne, a wyglada beznadziejnie 😞 to tez jedna z moich ulubionych made in allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj spotkałam sie na spacerze z koleżanka, z ktorą leżalam ja na podtrzymaniu ona na wywolaniu, jej mala jest 2 tyg starsza, a o połowe mniejsz bużka jak kruszynka, a moja jak balbinka, smialysmy sie i moja je 2 razy tyle więc chyba taka jej natura....za mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj tez na spacerze bylismy, Maja caly czas spala..Super pogoda byla 🙂 Potem z mezem skoczylismy na zakupy, bo potrzebuje jakas sukienke na chrzest..Mala dala babci popalic, bo przez 3 godziny non stop plakala..jak wrocilam i ja wzielam to od razu przestala plakac..Chyba juz poznaje swoja mamusie 🙂
Tak dzisiaj z mezem gadalismy, ze dawno nie bylismy na zadnej imprezie, ze fajnie by bylo pojsc tak jak kiedys, ale z drugiej strony nie moglabym nigdzie wyjsc na noc i mala zostawic..jestem ciekawa kiedy to minie, bo wydaje mi sie, ze nigdy.
Edi moja to tez pyza...Jak lezy to ma druga brode i udka takie grubiutkie. Ale zazwyczaj maluchy tak maja, a pozniej wszystko gubia..
A jesli juz mowa o czapkach to jak macie jakies linki to dajcie...Ja szukam jakis fajnych czapek, ale nic nie moge znalezc..I jeszcze potrzebuje rajstopki do chrztu, ale tylko znalazlam rajtuzki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja P nie ma fajnych czapek, bo ja wszystkie wykupiłam na allegro haha mam 79 dziś liczylam 🙂 co do rajstopek nie wiem, ale ja mam ładne biale rajtuzki z h&m kupiłam na allegro dużo taniej i sa super nie kulkuja się, mam kilka par i sa fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nowy zakup ;-)
[URL=http://img690.imageshack.us/i/dscf2044l.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7457/dscf2044l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

wywalił mnie z łóżka i zasnął ;-)
[URL=http://img94.imageshack.us/i/dscf2041s.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/44/dscf2041s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super zakup ja tez podobny w tesco kupiłam 🙂
ja zakladalam małej przez pierwsze 2 tyg czapki, ale dlatego, że u nas w domu w każdym pokoju jest inna temp i sa przeciągi, od drzwi bardzo wieje, a teraz tylko body na ramiączkach i pajacyk na noc, a w dzien wymyślam rożne kreacje, ale bardziej hartuje niz przegrzewam, tylko, że ja zacjorowałam i mała ode mnie zalapala, ale po syropku przechodzi, w sumie ja tez coś powinnam brac, ale nienawidzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mi chyba pokarm zanika 😞 😞 😞 Dzisiaj mała jadła i zaczęła się denerwować i musiałam jej dać drugą pierś... Czytałam, że to może być tylko kryzys, albo skok wzrostowy dziecka i potrzebuje wiecej mleczka niz wczesniej.. mam taką nadzieję... Już myślę, żeby kupić zestaw SNS Medeli...Jak co godzinne przystawianie małej nic nie da to się chyba załamię....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka ja też w dzień dzisiaj a właściwie już wczoraj nie mogłam malej nawet dwoma piersiami nakarmić, ciągnęła 1,5h i skończyło się na butelce po której mała wkońcu zasnęła spokojnie. A jak się przebudziła to już z mlekiem było lepiej, chociaż ja jak już pisałam nie nam aż tak dużo pokarmu. Od dzisiaj piję tą herbatkę Bocianek ponoć najlepsza na laktacje-zobaczymy mam nadzieję że mleko nas będzie zalewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do czapeczek to ja mojej nie zakładam w domu bo się wścieka nawet po kąpieli, choć wtedy mnie to trochę stresuje bo jednak różnica temperatur jest.
Dzisiaj miałam tak zalatany dzieñ że o 17 jadłam grilla który był moim śniadaniem, obiadem i okazało się że kolacją też. Byliśmy z małą na spacerze super spała tylko jak wróciliśmy to już mamie nawet kolacji nie dała zjeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka, spokojnie. Może mała po prostu chciała się jeszcze troszkę napić z drugiej piersi (mleko pierwszej fazy jest bardziej wodniste - gdzieś przeczytałam, ze dla dziecka mleczko z drugiej piersi, po opróżnieniu pierswszej to taki deserek 🙂 ) Jeśli nie to tak jak pisała Niunia - odciąganie laktatorem po lub między karmieniami.
Ja też muszę wziąć się bardziej za odciaganie bo gdy ściągałam ze 3 razy dziennie miałam więcej pokarmu. Taraz mam tylko ręczny badziew i ściągam raz dziennie (cieknie mi po rękach i na maxa ćwiczę mięśnie). Ale jak już kupię elektroniczny to zwiększę częśtotliwość.
Dg, ja bocianka piję praktycznie od początku jeden, dwa razy dziennie. W sumie jest chyba ok, lepszy od hippa ale i tak do tej pory Karmi jest najbardziej skuteczne.
A dziś mój śpioch przeszedł sam siebie - spał ciągiem 8 godz bo mamuśka przespała budzik. Nie wiem czy to kwestia tego, ze jednak był najedzony (o 21 zjadł 40 ml mojego odciągniętego + pierś), czy tak spadł mu poziom cukru ze mógłby spać w nieskończoność 🤨 Hm, pewnie w ciągu dnia nadrobi choć o dziwo teraz po jedzeniu też poszedł w kimę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...