Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MArta zdrowko!!!Ja juz drugie otwieram 🙂Marta moim zdaniem powinnas wyjsc.Tak jak i Salamandrze mowilam,ze powinna jechac.Ja bym bez problemu gdzies wyszla,ale juz mowilam,ze siostrze nie ufam.Ale za to jak w Polsce bedziemy,to juz jest zapowiedziane,ze mala z babcia zostaje a my z mezem jak zawsze sobie gdzies z rana pojedziemy i wrocimy dopiero nastepnego dnia 🙂Bo meza mamie ufam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogole pisalam wam dzis,ze kupilam ta poduszke i naprawde bardzo wam polecam.Ostatnio na zajeciach dla mam ja uzywalam i bardzo mi sie spodobala.Jest po prostu swietna 🙂 🙂Najpierw Julke na niej nakarmilam,potem na niej pospala a na koniec na niej cwiczyla trzymanie sztywno glowki.A potem ta poduszka tez sie przydaje,jak dzidzia probuje siadac.Naprawde polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja to prawda to była miła odmiana, ale nie liczę na tozebedzie taki grzeczny i dzis, zwykle jest na zmianę wiec dzis wypada dzien gorszy, zobaczymy.

Nie moge Aleksa nauczyć ze przed jedzeniem ( głownie w nocy) jest zmiana pieluchy - jak tylko go klade na przewijak ryk wyginanie w "C" i wielka histeria - ciezko pieluszke zmienic.

Monisia mówiąc o poduszce masz na myslii taka fasolke motherhood? Nie wiedziałam ze moge na niej ćwiczyć. 😉 A Jak?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra zycze, zeby Aleks byl czesciej grzeczny.
A moj chyba w koncu wraxa do swojego rytmu spania. Zasnal o 21 i do teraz spal. Wczoraj przezyl szok, bo ja go wykapalam, a on zdziwiony chyba sie zastanawial jak to jesr, ze jest w wannie, a Tata obok, a nie nad nim 🙂 smiesznie to wygladalo.
Antek tez cos juz gada. Najczesciej agu, ooo, ko, grrr 🙂)) smieje sie, ze chlopak dorasta.
Monisia a taki rogak jak w ciazy do spania dla mnie byl to tez moge uzgc jakos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Olisia na 3 miesiące i dla Patryczka na 2 miesiące!!!!!!!!!! Chłopaki rośnijcie zdrowo.
Ja dopiero wstałam na ściąganie i pierwszy raz nie przeciekłam w nocy ;-) Coraz zadziej ściągam i coraz mnie mam mleka, ale to cel zamierzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla naszego dzisiejszego solenizanta!
Monisia ja kupiłam sobie fasolkę przed ciążą i powiem szczerze że przez pierwszy miesiąc w ogóle jej nie używałam, bo nie wiedziałam za bardzo jak. Później kobietka od laktacji mi pokazała jak mogę karmić małą. Wygodne to jest rzeczywiście bo mam wolne ręce i wtedy na brzuszku sobie pisze i czytam. Teraz w upały też to jest wygodne bo się mniej zgrzejemy przy tym bo nie potrzeba tak obejmować dziecka.
Nie słyszałam natomiast że można ją inaczej wykorzystać mogłabyś przybliżyć dokładnie te inne zastosowania jak to wygląda.
Zadroszcze Ci tych zajęć zawsze czegoś możesz się nauczyć no i spotkać w realu z innymi mamami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Olisia i PAatryczka!!!Zdrowka chlopaki
U nas tez Julka wielka bajere tnie hehe.Masz racje emka,rosna nam te dzieciaczki.A co do poduszki,to ja mam taka.Nawet na tej stronie podane sa sposoby jej uzywania
http://motherhood.pl/produkt/fasolka-motherhood.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Nadrobiłam co pisałyście 🙂 Mnie wczoraj nie było cały dzień, byliśmy w parku i graliśmy w badmintona i w taką jeszcze jedną grę... nie wiem jak tosię nazywa, ale są 2 tarcze z rzepami i 2 piłki co się do nich przylepiają i się rzuca i łapie tą piłkę tylko gra się na 2 🙂 A jak wieczorem wróciliśmy to oporządziłam małą i jakoś nie chcialo mi się już wchodzić na brzuszka...
Co do poduszki to ja mam fasolkę ale taką "plastyczną" spałam z nią od 5 m-c ciąży 🙂 a teraz służy mi przy małej do karmienia, leżenia itp...
A. Poszedł z mala teraz na dwór więc ja mam trochę czasu dla siebie... ale jakoś nie wiem za co się wziąć....:/
Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów :*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bym poszła na dwór, to mi M powiedział, że ostatnio to codziennie wychodzimy... a wczoraj to tylko za zakupach byliśmy na targu 😞((
poszłabym na spacer koło 17, bo teraz gorąco, a Antek płaczę jak mu za gorąco... pójdę sobie sama, a co!!! :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Duzo uśmiechów dla dzisiejszych wszystkich jubilatow!!!

Monisia ja mam dokładnie taką samą - czwarta od góry 🙂 Karmie na niej od samego początku jeszcze w szpitalu. Ale nie wiedziałam że mozna ja tak wykorzystywać jeszcze.

Uważajcie na kleszcze w lesie dziewuszki, pozdrawiam w ten słoneczny sliczny dzionek i po porannej awanturze histerii 😞 też lecimy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanie odnośnie konta paypal, tam jest opcja typ karty:master card, visa lub american express... ale ja mam maestro... takie same logo, a inne kolory i nie wiem czy to to samo czy nie... :/ i nie wiem co zaznaczyc..a moze nie moge miec konta skoro mam maestro??? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatku wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych maluszkow! I dla urodzinowej mamusi!
Samantko ja Ci nie pomoge bo nie wiem!
Emak masz racje idz sama jak on ne chce, bo wytłumaczenie ze chodzicie codziennie to pewnie pretekst
Ja zrobilam z ranca rosolek, teraz smaze nalesniczki a po formule, ktora oglada maz idziemy do tesciow, wiec zycze milej niedzieli i do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka a to przypadkiem nie chodzi o karty kredytowe?

A ja od rana walcze z Fasolem - nie wiem czy to brzuszek czy humorki, rece mi juz opadaja chce mi sie spac i jestem zmeczona zła i glodna 😞((((
Na spacerze byl spokój to musiala nam sie dętka przebic i awaryjnie wrócilismy do domu 😞
W ogóle dzień do bani, wszystko mi leci z rąk, juz mam dosc tego wszystkiego i nikogo do pomocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra ja nie wiem... w każdym bądź razie próbowalam i nie mogę założyć konta... lipa... tylko dlatego ze mam maestro nie moge sprzedac czegos na ebay'u 😠 😠 😠 Bosię płaci albo przez paypala, albo kartą kredytową (której nie mam)...mam maestro...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mam gościa brata mojej babci przyjechał do Poznania na operację i ja mam się nim zajmować do 19:00. Przemiły człowiek tylko córeczka cały czas płacze, dzisiaj non stop przy piersi by była. Godzinę temu jadła 25 min - słyszałam połykanie. Nie minęła godzina i znowu przy piersi a z 10minut może nie płakała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tylko Karmi piję praktycznie codziennie a zaczęłam pić bo słyszałam że dobrze na laktację wpływa i polubiłam. Do normalnego piwa aż tak bardzo mnie nie ciągnie. Poczekam, aż przestanę karmić bo za długo to nie potrwa 😞 Z dnia na dzień coraz mniej mleka w tej chwili to już praktycznie 2razy dziennie muszę dawać młodej modyfikowane bo w piersiach pusto. Gdy mam przerwę miedzy karmieniami na jednej piersi około 6h to słyszę że mała ładnie je,piers jest pełna ale ona to normalnie co chwilę by jadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota, ja też tylko karmi... najbardziej malinowa pasja mi smakuje 🙂 🙂 A co do napełniania piersi tomi kompletnie jedna też 6 h się napełnia... ale małej starcza... a i 2 butle modyfikowanego na 8-9 karmien na dobe to nie tragedia 🙂 Karm ile sie da 🙂 🙂 A może czyms sie stresujesz co?? bo jak bedziesz sie stresowac tym ze masz coraz mniej mleka to nic nie zdzialasz,... wiem to posobie..jak ja mialam kryzys i sie stresowalam to mleka bylo coraz mniej, a jak juz sie pogodzilam z tym to znowu przybylo... wyluzowac trzeba i cobedzie to bedzie..jak mleka nie bedzie tozadna tragedia..przeciez nie twoja wina i nie poddawaj sie presji innych 🙂 🙂 bedzie dobrze 🙂 jak na razie jakos dajesz rade i walczysz..tylko jeszcze przestan sie przejmowac ze mala glodna jest...na pewno nie... mosisz sobie wmowic ze mala sie najada 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...