Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to i ja sie pisze na to piwkowanie 🙂
Monisia wpadajcie do mnie, bo ja nie mam auta 🙂
szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie, tak bysmy zrobiły zlot marcowych czarownic :P
Niunius od urodzenia ma niebieskie oczy i mam nadzieje ze tak zostanie to chociaz to bedzie miał po mnie, bo tak to cały Tatus...
Niunia głowa do góry, zobaczysz ze jutro Cie ucałuje, złozy zyczenia i da prezent z okazji 2 Twoich Swiat!! tule :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
My się nie pokłóciliśmy, Ja po prostu przestałam się odzywać, pierwszy raz wytrzymuje tak długo, bo zawsze max kilka godzin. To Monia u Ciebie wypiję ze dwa, a potem do Emki skoczę na imbirowe ;-) Gerda a Ty wcale nie pijesz czy tylko teraz?

jeszcze mam butelkę wina i monopol pod nosem :P


Wino już tez piłam, dostałam je na obronę, a ponieważ byłam wtedy w ciąży to czekało i w zeszłym tygodniu wypiliśmy z M. na pół, a jakie dobre było. Na serio bym coś łyknęła, ale mam tylko wódkę i likier, a na to nie mam ochoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak piszecie o tych piwkach, a ja nie lubie piwa. Przed ciaza czasmi pilam lampke wina ale tylko slodkie i to czasem nawet rozrabiane z woda!
Nigdy nie przepadalam za alkoholem, ale u mnie to troche uraz psychiczny bo moja mama jest alkohololiczka. I dzisiaj sie z nia o to pokłóciłam!
No ale nie bede wam smecic!
Ale spotkac sie bardzo bym chciala, tylko jak?
Niunia mam nadzieje że jutro bedzie lepiej, ze zlozy Ci zyczenia i sie jakos ulozy!
My czasem jak sie poklocimy to tez dlugo nie rozmawiamy, czasem nawet do tygodnia. Ale teraz jak mamy Kornelke to nawet jak sie poklocimy to dosc szybko sie godzimy, bo jak mala zrobi cos nowego albo smiesznego to nie moge mu nie powiedziec bo to tez jego dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Was w środku tygodnia na piwko wzięło :P. Niunia wesoła farma to jednak wesoła farma 🙂. Tylko niestety mam na dole ręczniki położone, przez to, że mała ulewa, a ja nie chcę co chwilkę prać tej maty, więc małej zostały tylko zabawki na górze :/. A jak samopoczucie, już lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to ja też wpadam na piwko albo na winko!! 🙂 mogęę? 😁
co prawda karmię, ale jedno male piwko nie zaszkodzi tym bardziej, że mały przesypia noc i na kalkulatorze ychodzi, że mogę się napić na wieczór! 🙂 a co do palenia papierosów to też zdarzyło mi się jednego zapalić, ale wtedy piłam też i karmiłam sztucznym, więc nic się nie stało.. ale już nie będę raczej palić.. niestety nie mówię, że na pewno nie zapalę, bp niestety ciągnie tym bardziej jak się napiję.. na szczęście nie piję często.
A no i dziewczyny ja ściągałam mleko i zamrażałam, ale niestety nakarmiłam raz tym odmrożonym i mały całe zwymiotował 😞 😞 no i już nie zamrażam tylko wylewam.. szkoda no ale po nocy nie da rady by nie odciągnąć cyca, bo mały jednym się najada, a drugi zostaje pełniuteńki..
Niunia na pewno wszystko będzie ok.. ja najdłużej nie oddzywałam się z A 1,5dnia 🤢 🤢 z tym, że ja nie umiem i właśnie zawsze ja wyciągam rękę, a wtedy postanowiłam nie.. i nic z tego po tym półtora dnia i tak ja się pierwsza odezwałam...no ale ja po prostu nie potrafię się tak mijać.. zazwyczaj jest tak,ze się wydrę na niego, powiem co myślę, a po 10min.idę się przytulić.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia to dobrze, że humorek lepszy 🙂. Maty w pralce nie prałam, na początku tylko z gąbką latałam i na mokro przecierałam to co ulała. Ale myślę, że nic by się jej nie stało, tylko trzeba prać na funkcji delikatne 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym się chciała w ogóle z kimkolwiek spotkać z brzuchacza, a najlepiej z każdą, ale raczej nie ma takiej opcji.. eh dota mieszka bardzo bliziutko(sąsiednie miasto), więc może z nią się uda spotkać 😁
a właśnie dota z jakiej dzielnicy Bytomia jesteś? 😁 😁
oj Monisia, ale co fakt to fakt chciałabym się spotkać z Tobą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...