Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ciasto wstawione, ciekawe jak wyjdzie. Mis kupił lody waniliowe to z lodami szarlotkę zjemy ;-) Zaraz będę miała łososia ;-) mniam. Maju Ty się nigdzie sama nie wybieraj, pamiętaj, że to nie mężowi zrobisz na złość tylko małej możesz zaszkodzić!!!!. Ja też często chcę coś zrobić, żeby mojemu coś udowodnić, ale stwierdzam, że tylko maluszkowi mogę zaszkodzić. Powiedz mu żeby Cię przytulił, bo Ci go brakuje.
Samantka jak u Ciebie sytuacja, przeszły skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny pamietajcie o "I kto to mówi" na Polsacie zaraz bedzie ... Uwielbiam ten film!! Tak dawno go nie ogladałam, bardzo sie ucieszyłam jak sie dowiedziałam ze bedzie grany w TV!! No to ja znikam jeszcze cos przygotowac sobie do hrupania i przed TV zalegne!! Miłego wieczorku, jesli juz bym sie nie pojawiła pozniej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka coś się nie odzywa 😞((
Ja film jutro obejrzę powtórkę, bo Misiek Ostatniego Samuraja ogląda 🙂)) w sumie ja też :P
A szarlotkę też bym zjadła. Ja miałam lody polane musem owocowym i na to drażetki kokosowe 😁
No i oklask za szarlotkę 🙂)) poproszę kawałeczek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dziewczyny, jestem 🙂 🙂 Bóle przeszły ok 21:00, przyszła mama i mnie też trochę nastraszyła, że jej też tak się zaczynał poród, ale już ok 🙂 Dzięki za troskę :*:*
Niunia tak mi smaka narobiłaś, że u mnie też się szarlotka piecze 🙂
Mówilam, że przepis super, już wcześniej sprawdziłam 🙂 🙂
A tak w ogóle to nie odzywałam się bo mój brat młodszy siedział w gierki grał 🙂
Zaraz i ja szarlotkę będę wcinać, ale z bitą śmietaną :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff to dobrze, że wszystko w porządku już. Za to mi się teraz coś zaczęło, ale nie wiem jak to sklasyfikować, czy jako ból czy jako kłucie... tak w kroku dziwnie. No, ale nieistotne.
Ja znalazłam fajny przepis na jabłkowo-marchewkową zupę imbirową. Może jutro spróbuję 🙂 jeszcze korci mnie taka egzotyczna z imbirem i mlekiem kokosowym. Ale to sama sobie zrobię, bo Misiek nie lubi tego mleka, a ja mam strasznie wielką ochotę czegoś takiego spróbować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze ze sie juz troszke lepiej czujesz Samantka...
Film ogladałam bez głosu, bo kolezanka do mnie zadzwoniła i prawie przez cały film gadałysmy 🙂
Tez bym zjadła szarlotki ale juz nie bede robic, troszke za pozno....
Zaraz ide do łózeczka i bede czytac ksiazke....
Życze Wam spokojnej i przespanej nocy ( standardowo) i oczywiscie miłego weekendu ( bo pewnie nie bedziemy tutaj tak czesto zagladac) ... Ściskam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja filmu nie obejrzałam, bo teście wyczuli moje cisto i się wprosili ;-( Im też smakowało, nawet teściowa zachwycona ;-) Ciekawe czy te kamerki wypalą ;-( Wszystkie siedzimy bez makijażu, ciekawe, która będzie chciała się pokazać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...