Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój też już przy grze 🙂)) niech się cieszy póki może hehe :P ja mam w łóżku innego mężczyznę, tak we mnie zakochanego, że świata poza mną nie widzi 🙂)) i na sam mój widok miauczy, mruczy i przytulać się chce... 🙂))
Fajnie, że masz jutro wizytę 🙂 daj znać co i jak. Ja 17 idę 🙂 mogłaby już być to ostatnia wizyta, bo mi oddział położniczy będą od 9 marca remontować, a ja chcę tu rodzić... niech się mały troszkę pospieszy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Co tu dzis taka cisza.My dzis mielismy gosci ciag dalszy.I znowu sie tak najadlam.Dobrze,ze juz jutro poniedzialek i wszystko do normy wroci,bo jakbym tak dalej jadla to by bylo 10kg do przodu w tydzien 😁 😁 Niusia powodzenia jutro u lekarza.Ja mam usg dopiero w srode.Juz sie doczekac nie moge 🙂Emka ja tez mam takiego kochasia obok i tez mi slodko mruczy 🙂A meza zaogonilam do sprzatania po gosciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia ja to ostatnio mam na baraszkowanie dużo chęci, a że przeciwwskazań brak to korzystam. No, ale na razie skurczy żadnych ani nic podobnego nie miałam...
Śmiać mi się chcę, bo Misio powiedział, że zastanawia się jak on się przyzwyczai do tego, że ja brzucha nie będę miała i że jak schudnę to mnie nie znajdzie. Teraz mu się podoba... w ogóle dziwni Ci faceci :P
Monisia może Cię Dzidziulek kopie??? Ja tak nie miałam, bo ja dostaję w boki i nie doświadczyłam kopniaczków w żebra... Zastanawiam się, że jak teraz nie mam żadnych dolegliwości to pewnie kolejną ciążą nadrobię :P
Mnie boli udo jakbym się walnęła, ale siniaka nie ma 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka problem w tym,ze bola mnie z obu stron ibol siega tak wysoko,ze mala napewno tam nie dokopinie.Jej kopniaki pod zebra inaczej odczuwam.A ten bol mam praktycznie caly czas od 2 dni i nie ustepuje.Dzis nawet w nocy przez to spac nie moglam,bo lezec zle,siedziec tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Emka 🙂 Ja mam co ogladac (zostalo mi do ogladniecia pare odcinkow Kawalera ze Stanow i Grey's Anatomy) ale problem w tym, ze caly dzien ogladam i juz mi sie nie chce.
Caly czas wydaje mi sie, ze jest jeszcze cos do zrobienia jesli chodzi o dziecece sprawki...Ale wszytsko juz gotowe.Nawet sie spakowalam dawno temu, to mam wrazenie, ze czegos tam brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och dziewczyny nie najlepsza niedziela dzis u mnie była, zasnełam wczoraj grubo po 4 bo sasiedzi z gory napieprzali muzyka strasznie głosno, chciałam do nich isc ale Narzeczony mnie powstrzymał, wiec nie wyspana byłam strasznie, pozniej jakos dziwnie mnie bolał brzuch na gorze, głowa mnie bolała i humoru przez to wszytsko brak... Slodkosci nie pomagaja na poleprzenie nastroju, wiec pozostaje tylko chyba połozyc sie do łozka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka teraz będzie 6.
Monisia na serio idź z tym do lekarza, bo cholera wie co to może być.
Maja Ja też pierdolca już dostaje i nie wiem co robić, a oczy to mi niedługo wypłyną od tego laptopa ;-(
Mam straszną zgagę i nic mi nie pomaga, aż w przełyku mnie piecze, masakra.
Wrzucam brzuszek z dziś (i moją wielką pupę 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia chciałam dać oklask za fotkę, jednak ktoś mnie wyprzedził :P ciekawe kto 😁 Brzuszek zajefajny, a pupa wcale nie jest wielka 🙂
Ja też właśnie 6 oglądam. A oczy faktycznie bolą coraz bardziej. Myślałam, że jak będę w ciąży to będę dużo czytać książek, ale mi się nie chce... potem miałam pomysł na wrócenie do rysowania... ale tez mi się nie chce. Z jednej strony narzekam, że się nudzę i ciągle laptop laptop laptop, a z drugiej nic innego mi się robić nie chce... ehhh...
Neli położyć się to dobry pomysł 🙂)) jeszcze, żeby tak szybko zasnąć to już w ogóle byłoby super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia juz ktos mnie wyprzedzil z oklaskiem !! Super brzusio, rob zdjecia poki mozesz, bo niedlugo zniknie :P
U mnie ten brzuszek tak sobie powoli rosl, do 6 m-ca nic nie bylo widac, a nagle po 30 tygodniu jak wyskoczyl tak teraz rosnie i rosnie...Dzisiaj stanelam na wage i mam 10 kg juz na plusie.Czuje sie jak balwan.
Neli idz spac jak sie zle czujesz, a rano wstaniesz i napewno bedzie lepszy dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dużo nie masz :P ja już 14 😁 średnio 2 na miesiąc, a coś czuję, że w tym miesiącu będzie więcej... bo się coraz bardziej ociężała czuję... mało ruchu, dużo jedzonka i obstawiam, że do 17 dobiję 😁DD będzie co zrzucać :P a najlepsze, że Dzidzia niby mała ma być :P hehe zobaczymy, bo jak już kiedyś pisałam, bratowej córeczka też miała maksymalnie 3 kg ważyć, a podobno 3700 było 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...