Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja się zdecyduję na zzo. Czytałam na pewnym forum, że dziewczyny, które raz rodziły z zoo, a raz bez, chwalą sobie znieczulenie, że nic im nie dolega po itp... A jest o niebo lepiej i też były wcześniej przeciwne, ale przy porodzie z bólu się zdecydowały i nie żałują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli tak się mierzy to mnie wyszło, że w 34tc moje dziecko miało by już prawie 44cm..bo teraz mi lekarz nie wydrukował zdjęć ani pomiarów z 36tc, bo skończył mu się papier..ja mama z 34tc pomiary, a jak jest oznaczony wymiar główki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Ja bede miala w srode usg i juz sie doczekac nie moge.A ja dalej prasuje.Tak jak kiedys tego nienawidzilam,tak teraz wyjatkowo mnie to zajecie uspokaja 😉Czy wam tez do 30 tyg czas tak szybko lecial,a teraz kazdy tydzien sie dluzy?


Ja mam tak samo... teraz tydzień ciągnie mi się jak dwa tygodnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam wizytę 16lutego na 19.00, więc wtedy będę miała USG...to będzie 38tc, śmiałam się do męża, że do tej wizyty chcę doczekać, a później mogę rodzić, nawet na drugi dzień! 🙂 mnie też się teraz baaardzo dłuży.. niby 26dni do terminu, ale dłuży się strasznie..właśnie tak od 30tygodnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka ja tez sie zdecyduje na zzo - musze tylko zaraz po przylocie isc do szpitala gdzie chce rodzic i zapytac czy daja i ex. ile kosztuje i mam nadzieje ze mi to z angielskiego ubezpieczenia sciagna.
Kateee6n niestety nie mam wynikow przy sobie wiec nie podziele sie teraz obowodem glowki ale spojrze wieczorem i napisze - samam jestem teraz ciekawa...
MOja mala jest dzisiaj niezpordpwana - od rana rozciaga sie na wszystkie strony i wszedzie dusi i ja nie wiem czy ona w ogole zapada w te przepisowe 40 min drzemki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HC z dziś 304,4 mm. Dziewczyny i jeszcze mi gin powiedziała, że jak np. od rana do południ nie czuję się ruchów, to należy jechać do szpitala na KTG i nie ma co lekceważyć tego, więc pamiętajcie nie zastanawiać się tylko jechać. Idę do apteki z mężem trochę ruchu mi się przyda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...