Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no zzo w szpitalu, w którym rodzę jest darmowe, ale ja się nie zdecyduję, bo to trochę ryzykowne jest i się stresuję..

A ja myślę, że będziesz prosiła jeszcze o znieczulenie:P hehehe mam 2 koleżanki co się zarzekały, że nie wezmą znieczulenia, że później problemy z kregosłupem itp, a teraz nie wyobrażają sobie następnego porodu bez 🙂 🙂

Może Ty jesteś silniejsza, więc wytrzymasz... bo ja to raczej nie dam rady, wiem jak bolą skurcze porodowe w 10 tyg, a jak dziecko jest duże to pewnie jakaś rzeźnia jest :P:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kateee6 napisał(a):
dziewczyny a na ktorym boku spicie? bo wszyscy mowia ze najlepiej jest sapc na lewym a ja czasem spie na prawym bo na lewym nie daje rady caly czas spac


Mówi się, żeby spać najlepiej na lewym, ale na prawym tak samo można... Ja śpię na obu, a czasami to i na plecach się budzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to też mały szalał, bo mąż się z nim bawił..ale tak to jak się przebudzę to kopnie z raz. A no i coraz lżejsze te ruchy, kiedyś to kopał, że się zginałam, a teraz to takie leciutkie...czasem się tylko zdarzy, że mocno kopnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jest wygodniej spać na prawym..no ja muszę mieć to zaświadczenie od anestezjologa,że mogę mieć zzo, no i jakieś 4 badania. No i nie wiem czy iść na wszelki wypadek załatwić to zaświadczenie, bo jak go nie będę mieć to mi nie dadzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś trochę pochodziłam i samochodem pojeździłam (jako pasażer) i na tej podstawie stwierdzam, że mój synek jest ruchliwy jak i ja się ruszam, a jak leżę to on też :P W aucie to chyba mu się podobało 😁
Niunia no to teraz nic tylko czekać 🙂)) chociaż tak naprawdę to chyba wszystkie już tylko czekamy 🙂
Maja, mi dziś też przyszły te staniki i mi akurat pasują... więc widzisz, zależy. A jaki brałaś rozmiar? Ja 75C. Trochę mniej zadowolona z koszuli jestem, bo stwierdziłam, że wezmę sobie na wszelki wypadek większą... i wzięłam L... no i jest mega wielka... chyba jakąś zawyżoną rozmiarówkę mają. No, ale to tylko koszula, to jakoś przeżyję, bo już mi się nie chce odsyłać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to powiem szczerze, że bym chciała, żeby moja mała się lekko ruszała.. nawet błagam ją czasami, żeby przestała, a ona i tak swoje :P Głaszczę brzuch z myślą, że może przestanie się wypinać, to ona jeszcze bardziej mi dupkę pcha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
mnie jest wygodniej spać na prawym..no ja muszę mieć to zaświadczenie od anestezjologa,że mogę mieć zzo, no i jakieś 4 badania. No i nie wiem czy iść na wszelki wypadek załatwić to zaświadczenie, bo jak go nie będę mieć to mi nie dadzą


Może zrób te badania i weź zaświadczenie.. tak na wszelki wypadek... i podczas porodu zdecydujesz... Wiesz tak na prawdę nie wiemy jak będzie boleć... może być tak, że nie będziesz mogła wytrzymać tego bólu... są przecież kobiety które mdleją i u nich bez zzo się nie obejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka ja wczesniej bralam 85C,w obwodzie byl dobry a miseczka byla wielka tak, ze po bokach wisialo i taki duzy byl, ze poczatek (tam gdzie ramiaczka) byl prze szyji. Teraz mam 85B i obwod akurat,miseczka malutka i dalej siega do szyji..Ale pojde tym razem do sklepu i cos znajde co bedzie pasowalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kateee6 napisał(a):
dzwczyny robilyscie to http://zobacz-dziecko.pl/g/


Kateee nie rób tego, to ściema, ja kiedyś miałam taki darmowy program testowy i za każdym razem inna dzidzia wychodziła... Zaraz może znajdę ten program to za darmo sprawdzisz... tylko muszę poszukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no moje dziecko jak tylko wsiądę do auta to wariuje, tzn. wariowało, bo ostanio z dwa razy się wypnie i tyle, a kiedyś to ja usiedzieć nie mogłam w aucie..no ja też wzięłam xxl koszulę na allegro zamówiłam, bo tam wymiary takie były podane, że ja się w biuście miałam nie zmieścić, a bankowo weszłabym nawet w L, ale ja się boję odsyłać, bo boję się, że nie przyślą mi na czas tego prawidłowego rozmiaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...