Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja sie srednio co godzine siusiu budze.Do tego ten bol plecow i krocza swoje robi,wiec mam potem problem z ponownym zasnieciem.A ok 8 mala juz mnie budzi.Wiec jak pospie 4-5 godzin na dobe to jestem naprawde szczesliwa,bo zazwyczaj 3 to jest max.A najgorsze jest,ze nie potrafie zasnac w dzien.Nawet jak czuje sie padnieta i sie poloze to i tak nie zasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas ja na łóżku, obok krzesło z laptopem. Misio ma peceta, bo do pracy jaką on robi lepszy pecet z dużym monitorem niż laptop. Do tego ja mam tv :PP
a ja to mam chętkę na x-boxa z kinektem :PP
Monisia ja to bym chętnie 17 poszła do lekarza, a potem już tez mogę rodzić 😁 jakoś się nie boję 🙂 nie mogę się doczekać.
Niunia daj znać od razu po lekarzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emka ale widze kazda z nas ma inne atrakcje ze swoimi panami.U nas tez tv ciagle gra,laptopy chodza i do tego czasem maz psp wlacza 😁 Przed chwila sie smialam,ze jeszcze dla kota trzeba laptopa kupic,bo tak lezy obok mnie i z zazdroscia patrzy 😉 Mi sie w nastepna niedziele zaczyna 37 tydzien i naprawde nie obrazilabym sie,jakbym zaczela wtedy rodzic.Bo mam juz szczerze dosc tego 'blogoslawionego stanu' 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde teraz to i ja zglupialam.Bo przejrzalam chyba z 15 roznych kalulatorow i wszedzie mi pokazuje ze u mnie to jest 37 tydzien ciazy.A wg wyliczen lekarza na ten termin to jest 36.Tylko ten jeden co ci wrzucilam pokazuje 36 tydzien,ale za o pokazuje inna date porodu.To ja juz nic nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
emka zobacz sobie na tej stronie
mi pokazuje przy mojej dacie 36 a przy twojej 35tygodni i 5 dni

No to tu wychodzi, że jestem w trakcie 36 tygodnia, czyli we wtorek się skończy, a zacznie 37. Czyli też 4 tygodni do porodu cały 37, 38, 39 i 40 🙂))
Maju, nie wiem jak jest z orgazmem. Natomiast jak rozmawiałam z lekarzem to powiedział, że w spermie jest coś co powoduje u kobiety wydzielanie oksytocyny. No a oksytocyna chyba powoduje skurcze i poród? Więc nie wiem czy chodzi o sam orgazm czy tylko o spermę...
Mi to w ciąży z orgazmem ciężko. Jest przyjemnie, ale bez niego. Jakoś nie mogę się skupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...