Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Oklask Niuńka za to że zaczęłyśmy 38 🤪
Fajna ta stronka co podałaś...wczoraj właśnie o tym porodzie przeczytałam ale nie miałam czasu jej dokładnie przejrzeć...widziałam tylko że ciekawe rzeczy tam piszą.
Maja wygrzewaj się więc z mężem 😜Mam nadzieję że to jednak nie przeziębienie bo lepiej żeby Cię na koniec nie łapało....
Samantka śliczny pokoik...bardzo oryginalny 🙃
A ja bym chętnie zobaczyła te zabawne zdjecia 🙂
Też się chyba wybierzemy na jakiś spacerek i zakupki...słoneczko świeci 🙂
Też życzę miłej niedzieli...ale cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂))) dziękuję wszystkim za miłe słowa i oklaski 🙂))
śmiać mi się chce, bo wczoraj pisałam, że rozstępów nie mam, a dziś mnie tak z boku skóra swędzi, że szkoda gadać i takie lekko różowe kreseczki są... teraz nie wiem czy to już rozstępy czy od drapania... piersi tez swędzą :P
też bym poszła na spacerek... proponowałam mojemu, ale na razie zero odzewu... :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.I jak tam niedziele mija?Widze,ze tu cicho i spokojnie,jak zawsze w weekend.Mnie dzis od rana jest niedobrze i brzuch mnie boli jak na okres.Wczesniej juz mnie tez pobolewal,ale nie tak jak dzis 😞My od rana biegalismy z mezem na zakupach,a teraz zamierzam zrobic lasagne,bo wieczorem planujemy romantyczna kolacje przy swiecach 🙂Bo czasem moze sie okazac ostatnia w ciagu najblizszych 2 lat 😁 Milego polopudnia kochane
P.S.Niusia wez mnie nie strasz,bo ja mam prawie wszystkie te objawy.Z tym,ze u mnie sluz jest taki bardziej brazowy.I polozna mowila,ze to dlatego,ze mi sie szyjka skraca.Pozyjemy,zobaczymy.Na razie lece do kuchni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 😉
no ja też mam kilka objawów z tych co napisałaś Niunia 😉
no a dziś kilka skurczów mnie łapnęło, ale przeszło, więc jak na razie jest ok 😉 zajrzę może później jeszcze do Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po spacerze. Wywaliłam się i upadłam na kolana, na szczęście nie na brzuch ;-( Mieliśmy iść do kawiarni, ale się wystraszyłam i wróciliśmy do domu, kupiłam tylko lody i właśnie je jem. Kurczę już nie było śniegu i musiał znów spaść ;-( Nie będę już sama chodzić tylko pod rękę z kimś, bo strach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Niunia dobrze, że i się nic nie stało...
Teraz troszkę ja ponarzekam, bo Miśka nie chce straszyć. Po pierwsze to popuchły mi palce i nie mogę zacisnąć pięści, bo boli. Najgorzej było rano. Pierścionek zaręczynowy, który był za duży na palec środkowy, teraz już nie wchodzi. A Misiek się cieszył, że w końcu przydało się, że wziął większy. Poza tym wszystko mnie swędzi, ale to już pisałam. Miałam iść na spacer, ale strasznie słabo się czuję. Najpierw złapał mnie ból w dole pleców i w lewym boku, ale już przeszło. Skurczy nie mam tylko słabo mi, jakbym miała zemdleć... może mam niskie ciśnienie? Bo temperaturę 36,4, a to chyba mało jak na ciąże. Serce mi kołacze, a ja nie mogę złapać tchu, tak ciężko mi oddychać jakoś i w dodatku mnie mdli 😞((( a Antek dostał jakiegoś zastrzyku energii. Fakt, że zjadła pół czekolady i loda... no i teraz nie wiem czy po tym słodkim mnie mdli czy jak... chyba zaraz zasnę... najlepsze, że jeszcze się nie spakowałam... Misiek mnie pogania, chyba się przejmuje i boi, że się zacznie, a my nie spakowani :PPP obiecałam, że dziś to zrobię, ale nie mam siły... ojjj ale się rozpisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też skóra swędzi, no i mam więcej rozstępów niż wtedy co pisałam, że się pojawiły, ale mało widoczne jak na razie.. mam nadzieję, że tak zostanie, ale się boję właśnie, że cieszyłam się za wcześnie z braku rozstępów i teraz na koniec mi się zrobią straszne ;/ chciałabym już urodzić, mógłby się Alanek pospieszyć .. Co prawda tutaj wskakuje mi 38tc w środę, ale tak naprawdę zaczął mi się już dziś, więc mogę spokojnie rodzić..i tak troszkę mówiłam do Alana, żeby już wychodził, bo mamie ciężko i źle..no i chce mieć go już przy sobie.. ;-) może posłucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to lasagne wstawione do piekarnika 😁 Trzeba sie jakos ladnie ubrac i swiece pozapalac 😁 😁 Niusia uwazaj na siebie kochana.Z reszta kazda z was musi teraz na siebie uwazac,bardziej niz zwykle.Ja wam powiem,ze ja juz sie pogubilam,jak te tygodnie sa liczone...Ale Julcia jest juz donoszona,wiec moglaby nam po kolacji wyskoczyc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak poza tym Monisia życzę udanej kolacji... 🙂))
ja mojemu Miśkowi w końcu kupiłam kubeczek, książkę i kartkę 🙂)) wszystko w Misie 🙂) poza książką, bo to jakaś sztuka wojny 🙂 popakowałam wszystko oddzielnie i pochowałam, a on szukał... 🙂)) śmiać mi się chciało, bo się doczekać nie mógł, więc wczoraj na face mu napisałam w nocy, że może już szukać i poszłam spać. A ten głupolek mnie obudził o 2 rozpromieniony i szczęśliwy, że znalazł 🙂))) jejku jak ja się cieszę, że mogłam mu taką radość sprawić, nawet takimi pierdołkami... dawno go takim nie widziałam 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach no dziwnie tu liczy..ale ja mam termin na 5 marca i dziś mi się zaczyna 38tc, więc Ty tym bardziej musisz mieć 38. Ja się jakoś dziwnie czuję, nie wiem dlaczego.. Alan mało się rusza, w sumie przez cały dzień może z 7 ruchów ;/ a śluzu mam dziś strasznie dużo jak nigdy .. nie wiem co się dzieje, ale śluz jest biały albo troszkę żółtawy.. więc to nie może być czop. troszkę się boję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Ja nie wiem jak z tymi tygodniami. Mi też tutaj źle pokazuje, bo wg. mnie to 38 zacznę w środę. Tak jak liczę tygodnie od okresu.

Niunia, bo Ty okres też 2 czerwca miałaś??? Bo mi według okresu w środę zacznie się 38 tydzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
ach no dziwnie tu liczy..ale ja mam termin na 5 marca i dziś mi się zaczyna 38tc, więc Ty tym bardziej musisz mieć 38. Ja się jakoś dziwnie czuję, nie wiem dlaczego.. Alan mało się rusza, w sumie przez cały dzień może z 7 ruchów ;/ a śluzu mam dziś strasznie dużo jak nigdy .. nie wiem co się dzieje, ale śluz jest biały albo troszkę żółtawy.. więc to nie może być czop. troszkę się boję..

Tuska, Ja dziś rano myślałam, że się zesikałam ;-) A to był śluz właśnie taki żółtawy, a Paweł może ze dwa razy się ruszył i troszkę powypinał. Strasznie mnie boli podbrzusze i w krzyżu i mam twardy brzuch jak skała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...