Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
eMKa83 napisał(a):

A Ty Niunia to chyba rozmroziłaś tę pizzę?????? 🤪


A to trzeba rozmrażać ? ;-P

eeeee 🤢 no w sumie jak masz twarde zęby to nie :PPP


a to pewnie od tego mnie teraz zęby bolą. Następnym razem rozmrożę pizze 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Monisia i Ty się 3 naleśnikami najadłaś??? Ja to takich z samym dżemem to około 10 potrafię wchłonąć... z patelni 28 cm :p i to zawsze, nie tylko jak w ciąży jestem :P
A Ty Niunia to chyba rozmroziłaś tę pizzę?????? 🤪

Zazwyczaj ograniczam sie do dwoch,tylko dzis bylam strasznie ich spragniona 😁 Ja nie wiem,gdzie ci sie te 10 miesci,ja bym miala jedzenia na tydzien 😁 Niusia kolorowych snow.Ja czekam az moj mecz skonczy ogladac.I nudzi mi sie.A moja cora dzis chyba w ogole nie spi.Caly czas sie dupa na prawo i lewo wypina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytka, trzymam kciuki, żebyś już urodziła to swoju ukochane dzieciątko.

Ja wróciłam od ginekolog i okazało się, że podniesienie się z leżenia działa - szyjka trochę zmiękła, skróciła się położniczo do 1cm, rozwarcie na opuszek, a główka bardzo nisko. Przy badaniu poszło mi parę kropli krwi, ale to podobnież normalne przy badaniu rozwarcia. No i Dzidzia wyszacowana na 3,48 kg. Ginekolog powiedziała, że pewnie waży jednak trochę mniej, no ale z pomiaru wychodzi jak wychodzi...

Dzisiaj przekonałam się ile radości może dać np. umycie lodówki jak się nie mogło tego robić samemu tyle czasu 😉

Hmmm... i ciągle bym jadła, a buzia już okrąglutka jak pączuszek. Plus 19kg!

Aaaa... no i nie dziwię się, że główka Synka nisko - w końcu wkłada dużo wysiłku, żeby się jak najgłębiej wwiercić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaspere to Twój Maluszek ładnie podrósł 🙂)) a mój dalej kruszynka 🙂)) no ale w Tatusia pewnie poszedł, bo Tatuś też duży nie był.
Kilogramami się nie przejmuj, buzią jak pączuś też nie 🙂 zwłaszcza, że niedługo tłusty czwartek (joke) 😁 ciekawe czy doczekamy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaspere to teraz juz pozostaje tylko czekac na malenstwo 😁 I tak jak emka pisze,kilogramami sie nie przejmuj.U mnie jest juz 15 na plusie,a gebe mam jak pilka do kosza 😁 😁 Po ciazy bede sie tym martwic,teraz malutka jest najwazniejsza 🙂Dobra,ja znikam spac,bo rano do szpitala na ktg i usg.Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia co to dwa naleśniki... całe nic :P Ja to zjadam zawsze 4 czasami 5, tylko ja robie takie grube naleśniki :P:P A teraz coś mi się chce, ale nie wiem co... Pewnie już wszystkie śpicie, albo w łóżkach leżycie, a ja będę się męczyć... :/ Jak ja już bym chciała urodzić... Dzisiaj się narobiłam jak wół, ale chyba nic z tego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Jak ja niestety dobrze rozumiem Te, które mają problemy z zaśnięciem... Ja też codziennie muszę wyczekać na moment, kiedy zmęczenie jest większe niż dyskomfort związany chociazby z wielkim brzuchem i spacerami do toalety...

A z tymi kilogramami to też mam nadzieję, że bieganie przy Małym szybko zrobi swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ciągle myślę o porodzie... Zastanawiam się kiedy i jak to się zacznie... chyba się nie doczekam... Idę i ja się położę... coś jeszcze obejrzę i może uda się zasnąć. Mój A to już od 11:00 chrapie, kurcze, ja to bym chciała tak jak on, nawet gdy się o 22:00 kładzie to zaraz śpi... Raz się pytałam jak to robi, to powiedział, że się wyłącza i o niczym nie myśli... Ale jak tu o niczym nie myśleć...
Kurczę jeszcze jutro muszę do pracy jechać, co miesiąc muszę wypełniać taką kartkę z godzinami pracy, nawet gdy nie pracuję.. masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jespere napisał(a):
To naleśniki nie wystarczyły? 😉 Ja to z kolei piłabym jak smok, a jak idę do toalety to nie za wiele z tego wychodzi.... Chyba nasiąkam jak gabka wodą...

naleśniki to na obiad były ponad 6 godzin temu, więc zdążyłam zgłodnieć... a ja już 16 kg mam na plusie hihi
a co do spania, to ja w 2 miesiącu ciąży non stop spałam... ojjj chciałabym tak znów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam 11 kg na plusie, ostatnio myślałam, że strasznie przytyłam przez 2 tygodnie bo opychałam się na noc itp, a jak stanęłam na wadze to aż mnie zamurowało, bo tylko 400 gram mi przybyło... Dodam, że ważona jestem ciągle u lekarza, bo ja wagi nie posiadam... Może to i dobrze :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi najbardziej poszło w uda, biodra i tyłek... brzucha nie mam wielkiego, ale właśnie taka szeroka się zrobiłam 🙂)) na buzi też okrągła... ostatnio patrzyłam na fotki z lipca, gdzie 60 kg ważyłam i mi się wtedy wydawało, że ja taka gruba jestem :PPP a jak teraz popatrzyłam, to jak chucherko 😁 ogólnie to mi średnio 2 kg na miesiąc przybywało 🙂)) tak systematycznie 🙂)) ciekawe ile teraz po dwóch tygodniach będzie. Niestety mój lekarz to ma taką zwykła wagę, a nie elektryczną... i chyba jej nie tarują, bo zawsze jest jakoś dziwnie... no, a ja przeciez nie będę tam nagle ustawiać równiutkiego zera 😁DDD bo jeszcze mnie wygonią z gabinetu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
No ja brzuch tez mam spory, ale nie ogroomny :P Na twarzy też przytyłam i może w biodrach... pupa i te sprawy... Mam nadzieję, że po porodzie to stracę... Chciałabym znowu ważyć 60 kg 🙂 Przy moim wzroście 172cm by było idealnie :P 🙂

Samantka to ja bym chciała 60 kg przy 165 cm... znaczy chciałabym 55 kg, no ale.... wolę założenie bardziej realistyczne :PPP to teraz ile ważysz? jeśli mogę zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
samantka napisał(a):
No ja brzuch tez mam spory, ale nie ogroomny :P Na twarzy też przytyłam i może w biodrach... pupa i te sprawy... Mam nadzieję, że po porodzie to stracę... Chciałabym znowu ważyć 60 kg 🙂 Przy moim wzroście 172cm by było idealnie :P 🙂

Samantka to ja bym chciała 60 kg przy 165 cm... znaczy chciałabym 55 kg, no ale.... wolę założenie bardziej realistyczne :PPP to teraz ile ważysz? jeśli mogę zapytać.


Ooo teraz to nawet nie pytaj... 80 kg 🤪 🤪... Przed ciążą mi się przytyło troche i chciałabym wrócić do tej wagi z przed 2 lat czyli 60 - 62 kg... Bo tak to ważyłam różnie 68, 70, a raz to nawet 72... Tylko, że ja mam ciężkie kości po mamuśce... Pamiętam jak ona mi opowiadała, że w szkole zawsze była najchudsza ze swoich koleżanek, a ważyła najwięcej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...