Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

samantka napisał(a):

Tak w ogóle to fajnie by w sumie było, żeby moja mała się urodziła w terminie... to by były 4 urodziny z rzędu, bo 10 marca ma mój brat cioteczny, 11 rodzony, 12 moja mamcia i 13 ja mam termin :P hihi... Ale jakby wylazła 27 lutego też bym się nie obraziła... 27 to dzień moich urodzin, a luty Artura 🙂 🙂


w każdym razie wspominała o 27 lutego 😜

Hmmm, może rzeczywiście maluszek zrobi im prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam pytanko do tych dziewczyn ktorym czop odchodził, czy za kazdym razem gdy robiłyscie siusiu wydostawał sie on na zewnatrz, czy czasami??? Bo ja juz zwariowałam i teraz to juz nie jestem pewna czy to było własnie to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!!! U mnie wszystko ok..Dzięki za troskę, Ale żadnego smsa nie dostałam, może źle numer podałam, jak doładuję konto to wyślę do którejś z was smsa i wtedy będzie wiadomo.. Na razie to tylko euraka mam na koncie, a muszę mieć w razie telefonu alarmowego do A. :P Ogólnie to nie miałam siły nawet wejść na brzuszek, mam dużo do nadrobienia, ale już dzisiaj nie dam rady.. Ciągle coś mnie boli, skurcze czasami się powtarzały, a jak nie one to te kłucie mi nie daje normalnie funkcjonować... Normalnie opadam z sił, chociaż udało mi się zdrzemnąć w dzień... Zaraz idę pod prysznic i jak legnę to już nie wstaję... Tak więc już dzisiaj chyba mnie nie będzie, a jakbym zaczęła rodzić, to na pewno do którejś z Was napiszę 🙂 No to miłego wieczorku... Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc własnie właczyłąm tego poruna. zobaczymy co to takiego..
acha znajomi własnie przywieżli mi łóżeczko i...jest nielopmletne! nie ma spodu (to na czym dziecko ma spac, jednej szczebelki i jakies takie lekkie i niestabilne, wiec decyzja jest ze łóżeczko jednak kupimy...!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka to dobrze, ze u Ciebie ok, a w końcu kto ma jutro te urodzinki od Ciebie 🙂 🤨

Marta niech się dokształca, później nas będzie wspierała.

Emka a nie zatrułaś się czymś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gerda, nie miałam czym się zatruć... ale faktycznie czuję się jak w pierwsze dni miesiączki, kiedy zdycham.
Ten Piorun to jakaś bajka. Ja zrezygnowałam. Za to na dwójce ma być jakaś komedia romantyczna to zobaczę czy warto...
A tak poza tym to ja coś mam dziwne przeczucia, a mój kot oszalał i biega za mną jakbym miała mu uciec gdzieś. A do tego gada i gada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...