Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hola dziewczęta, a co się z Wami dzieje??? Wstawać śpiochy 😜 😜 😜
Ja się nie wyspałam przez mojego A... Obudził mnie głupek niedawno no i ja już wstałam, bo spać nie mogłam, poza tym jakoś głowa mnie boli dzisiaj, taki ciężki łeb mam... Pewnie ciśnienie takie na dworze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki Ja dopiero wstałam znów cała noc meczyły mnie skurcze i to coraz mocniejsze juz myślałam że sie zaczyna a tu znowu dupa blada!
Ah ta moja niunia to dopiero ćwiczy moją cierpliwość!
Ide szykować obiadek a potem na spacer może coś ruszy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj w nocy miałam jeden skurcz jak podczas miesiączki, zaczęło boleć w podbrzuszu, nasilało się i wtedy ból przechodził do krzyża i zaraz puściło... i cisza.. 🤨 Ja mnie tak będzie po jednym skurczu łapać to się załamie, bo jak tylko jakiś poczuję to mam nadzieję, że to może już, a tu nic 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I Ja się witam, Emcia przykro mi, że się nie udało, zrobić dziadkowi prezentu. Dziś Ja spróbuje teściowi zrobić na urodzinach niespodziankę, ale jak na razie nic się na to nie zapowiada ;-(. W nocy boli mnie tylko krzyż i krocze i nic poza tym. M. to już łazi za mną i tylko jak coś kwęknę to się pyta skurcz? Chyba go walnę dziś jak dalej tak będzie pytał, przecież powiem mu jak dostanę skurczy ;-) z reszta raczej sam usłyszy ;-) To miłego dnia laseczki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kobitki! 🙂 ja tylko zaglądam powiedzieć, że dalej w Dwupaku.. Raczej nie będę dziś zaglądać, bo sobie uświadomiłam, że to może być ostatnia niedziela we dwoje 😉 no i postanowiłam troszkę czasu spędzić z mężem..no ale jakby coś się zaczęło to od razu daję znać! 😁
o m corazon fajnie, że się odezwałaś 🙂 jak tam Amelka? 😘
eMKa a ja już myślałam, że Antek zrobi kawał babci i na złość 😜 no ja nie wiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle wczoraj wieczorem przyjechali koledzy męża i ja siedziałam sobie spokojnie na kanapie,w sumie to w połowie leżałam i złapał mnie skurcz w łydce..i mówię: " o kurde skurcz mnie złapał", a kolega siedzący najbliżej mnie z przerażeniem: "co już?!", no a ja się zaczęłam śmiać i mówię, że w nodze..odetchnął, ale normalnie pobladł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też witam 🙂)))
Oj ale sobie pospałam 🙂 stwierdzam, że na moją bezsenność powinnam codziennie chodzić na takie imprezki. Po tym jak wczoraj napisałam w nocy posta to zasnęłam od razu i dopiero niedawno się obudziłam... wcześniej tylko siku. Ogólnie to spać mi się cały czas chce....
Niunia, powodzenia dla Ciebie na imprezce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, u mnie nocka oki, przebudzam sie zeby sie przewrócic na drugi bok ale zaraz zasypiam wiec nie jest zle.
tuska ja sie cały czas smieje ze sie nie moge doczekac miny mojego męża jak to bedzie juz, cos mi sie zdaje ze faceci beda pardziej przerazeni niz my! 🙃
Niunia duzej wyzerki na urodzinach zycze, tuska miłego dnia z mężem
m corazon napisz koniecznie jak sie mała sprawuje!
a mój mąz juz do mnie pędzi z UK bedzie pewnie jutro nad ranem - mówił że ledwo udało się zapakowac wszystkie nasze rzeczy do samochodu i przyczepki wiec dobrze ze mnie przy tym nie było bo pewnie się działo!
Ja ide się do wanienki wyłożyc, umyc włoski zeby się tak niedzielnie poczuc. Na pewno po kapieli bede zmeczona jakbym maraton przebiegła 🙂
miłej niedzieli brzuchatki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey moje brzuchatki.Widze,ze wszystkie dalej w dwupaku 😉A szkoda.Nusia baw sie dobrze na imprezie i poskacz troche,to moze Pawelek sie w koncu zdecyduje na wyjscie.Mnie tez dzis nie bedzie,bo zaraz z mezulkiem z domu wybywamy zrealizowac wczorjaszy plan.W koncu jak to Tuska napisala to ostatnia niedziela tylko we dwoje 🙂 🙂A jesli chodzi o noc,to spalam dzis jak dziecko i tylko kilka razy siku wstawalam.Ale od razu zasypialam dalej.Samopoczucie mam zajebiste tylko cycki tak strasznie mnie bola 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dopadła jakaś niestrawność chyba... Mam wrażenie, że mam napompowany żołądek, a zjadłam dzisiaj tylko banana i kinder kanapkę, do tego mam gazy i taki jakiś wzdęty brzuch, ciągle latam do kibla, ale tylko sobie "popierduje" że tak powiem i mnie mdli... :/ Może mi esputicon pomoże....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie znowu na @ pobolewa.. cholerka.. już powiedziałam do męża, że mogły by się skurcze zacząć, a nie takie pobolewanie tylko, bo normalnie mnie coś trafi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za utworzenie posta 😘
No my już w domku 🙂Opis poleci tam gdzie opisy porodów bo może nie wszystkie chcecie czytać 🤨
U nas wszystko ok chociaż jestem trochę wykończona ale z dnia na dzień jest coraz lepiej 🙂Z karmieniem straszne ceregiele bo nie chciał leniuszek jeść 🤢
A Wy dziewczyny nie próżnować tylko się rozpakowywać 😜
Niunia zawiodłaś mnie bo byłam przekonana że będziesz pierwsza 🤔
Byłam przekonana że urodzę po terminie a tu proszę -poleciałam ja bez objawowa 😉
Życzę Wam kochane takiego porodu jak mój 🙂
Trzymajcie się cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia napisał(a):
Dzięki za utworzenie posta 😘
No my już w domku 🙂Opis poleci tam gdzie opisy porodów bo może nie wszystkie chcecie czytać 🤨
U nas wszystko ok chociaż jestem trochę wykończona ale z dnia na dzień jest coraz lepiej 🙂Z karmieniem straszne ceregiele bo nie chciał leniuszek jeść 🤢
A Wy dziewczyny nie próżnować tylko się rozpakowywać 😜
Niunia zawiodłaś mnie bo byłam przekonana że będziesz pierwsza 🤔
Byłam przekonana że urodzę po terminie a tu proszę -poleciałam ja bez objawowa 😉
Życzę Wam kochane takiego porodu jak mój 🙂
Trzymajcie się cieplutko 😘

Oktawia a gdzie ten wątek o porodach? Bo bym chętnie poczytała lecz nie mogę znaleźć :P
Fajnie, że u Ciebie wszystko w porządku. Oj jak ja Ci zazdroszczę, że już po 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie melduje 🙂
Dzien Dobry Kobitki 🙂
U mnie dzis humor znakomity i nic jak narazie mnie nie boli, takze mam nadzieje ze bedzie sympatyczny dzien. Dzis Moj ma wolne i moze rzeczywiscie tak jak piszecie bedzie to nasza ostatnia niedziela tylko we dwoje 🙂 Choc sie nie nastawiam...
Oktawia ja rowniez czekam na linka 🙂 Jestem ciekawa opisu 😜 I bardzo sie ciesze, że u Was wszystko dobrze i ze juz jestescie sobie w domku. Napewno pierwsze dni sa ciezkie, ale wszystko zostanie wynagrodzone przez Nasze Kruszynki :*
Emka przykro mi, że moje przeczucia sie nie sprawdziły 😞 cos ostatnio intuicja mi szwankuje, a kiedys była niezawodna ... Ahhh i super zdjęcia... I jak powiesz jeszcze kiedys ze jestes gruba to naprawde nakopie Ci do d.... 😉
M coronzan fajnie ze do Nas zajrzałas 🙂 Napisz jak Amelka sie miewa...
Niunia baw sie dobrze :*
Cos jeszcze chciałam do Was napisdać ale juz zapomniałam 🙂
No nic moze pozniej jeszcze do Was zajrze ...
Buzka i miłego dnia życze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja miałam sobie posiedzieć z mężem, bo ostatnia niedziela może we dwoje, a on skoki włączył i zasnął 😞 ech.. no cóż niech śpi,bo już dziś idzie na noc do pracy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...