Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):
Na razie nic nie pisała, to może poród???
Samantka, a Tobie ten czop to wyleciał??? Jak to wygląda?
Bo ja miałam cały czas taką białą wydzielinę, ale rzadką. A teraz zauważyłam coś innego, konsystencji gluta (żelowate) :PPP tylko biało przezroczyste...


No mi coś takiego podobnego do gluta, może coś jak gęsty, gęsty budyń wyleciało, ale wlaśnie nie było podbarwione krwią i nie jestem do końca pewna czy to czop, a kolor to miało taki biało żółtawy... może troszkę beżowy... już więcej nic takiego mi nie wyleciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie mam konta na fb. Ale nawet na tym małym zdjęciu widać, że fantastycznie wyglądasz w ciąży 🙂 Mi dziś moja siostra pstryknęla parę fotek bo tak jej sie podobał mój duży brzuś, ale jak ja je obejrzałam to byłam lekko podłamana - wyglądam jak małe słoniątko 😁, ale już niedługo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... właśnie mi biedna Niunia napisała, że wraca do domku, bo to znowu kolka nerwowa. Kurde te dzieciaki nasze to ćwiczą tę naszą cierpliwość, że hej... tylko, że takie akcje to wykańczają człowieka psychicznie... strasznie mi szkoda Niuni 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Emka - w duzej mierze zależy co na siebie włoże - dziś miałam super wygodną, ale jednak "na maxa workowatą" tunikę, w której wyglądałam na 2 x większą niz w rzeczywistości 🙃 i jak się zobaczyłam na zdjęciu to siadło mi moje dobre samopoczucie odnośnie wyglądu...

Kurcze - biedna Niunia 😞

A dla mnie opcja porodu wydaje się być tak odległa - nie w sensie że mogę przenosić, ale tak jakby mnie to w ogóle nie dotyczyło, jakbym miała dokońca chodzić z brzuszkiem 🙃 Dziwne mam przemyślenia - chyba czas na sen - mój mózg odpocznie i moze nie będę już miała takich irracjonalnych myśli. Dobranoc dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to się zawiodłam... Szkoda, że to fałszywy alarm...
Ja też mam wrażenie, że zostanę z brzuchem:P:P Tak bardzo bym chciała, żeby się zaczęło...
Ja też zmykam.. Idę coś obejrzeć, właśnie jakiś film się zaczął na Polsacie i może zasnę... A poza tym to znowu mam zgagę!!!! 😞 Co jest dziwne, bo brzuch mi się obniżył...
No to miłej nocki brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulek ja też jakoś nie myślę o porodzie. W sensie takim, że to tak naprawdę tuż tuż. Nie jestem w stanie sobie w ogóle wyobrazić skurczy ani bólu, bo do tej pory nic nie miałam takiego... nawet wczoraj się cioci swojej pytałam jak czuć te skurcze... hehe... 🙂)) a co będzie potem??? Zupełnie nie wiem.
Słodkich snów i spokojnej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny! A już miałam nadzieję, że Niunia po, a pod koniec czytam, że wraca do domu 😞 kurna te nasze dzieciaczki coś nie chcą się z nami witać i faktycznie ćwiczą naszą cierpliwość 😜 jak piszecie o tym czopie to mnie chyba też zaczął powoli odpadać ten czop, bo już z dwa razy miałam taki grudek biało-przeźroczysty takie coś rozciągliwe, tylko wy kiedyś mówiłyście, że to konsystencji galaretki jest, a u mnie to bardziej takie budyniowate 😉 nie wiem jak to opisać ;/ no a ja muszę jeszcze dziś popindalać na zakupy, żeby coś kupić na obiad i skończyły mi się już wkładki.. później wrócę i poprasuję ostatnią turę ubranek, którą mam w domu, bo następna przyjedzie chyba w czwartek, ale ja mam nadzieję do tej pory się rozpakować 😉 mieszkanie też ogarnę mniej więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, dzięki za wsparcie. Niestety to fałszywy alarm, chociaż nie fałszywy, bo ta kolka nerkowa to nie za fajna sprawa. Miałam taki ból, że na prawdę myślałam, że rodzę. Straszne to jest. Dostałam zastrzyk i pół godziny musiałam łazić po korytarzu w szpitalu, myślałam, że padnę z bólu ;-( Teraz jest ok, ale boję sie, że to wróci, już drugi raz tak miałam ;-( Jadę na badania wątrobowe będę później. Jak coś się zacznie dziać to napiszę sms. I lekarz powiedział, że dalej nie mam rozwarcia, a brzuch jest nisko ;-) Czekam dalej na Niuncia ;-) A już wczoraj wszyscy w rodzinie mieli nadziej, a tu Pawełek ani rusz ;-) Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że dzidzie nie chcą w ogóle wychodzić heh:p no będziecie musiały jeszcze poczekać 🙂 Ja to nie poganiam tego mojego, bo strasznie boję się porodu.... choć chciałabym już go zobaczyć i przytulić 🙂 Od jakiś dwóch tyg. mam ból brzucha, jak miesiączkowy, a od tyg. robi się twardy co jakiś czas... :/ mam nadzieje, że to nie są jeszcze skurcze przepowiadające, bo mam jeszcze troszkę czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tygrysek_1990 ale nie masz się czym przejmować, bo skurcze przepowiadające można mieć nawet do miesiąca przed porodem, a poza tym macica Ci się już przygotowuje powoli do porodu, dlatego masz takie bóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny.Wlasnie nadrabialam z napieciem te 10 stron co mnie wczoraj nie bylo.I jak dochodzilam do konca,to bylam pewna,ze przeczytam,ze niusia mama zostala.A tu dupa.Kurcze,kochana,tak mi przykro 😞 Trzymam za ciebie kciuki na badaniach.A ja wpadlam na chwile i znikam dalej.Bede dopiero wieczorem.Mam pare rzeczy do zalatwienia przed jutrzejszym masazem.Bo naprawde mam cicha nadzieje,ze moze jednak mnie po nim ruszy 🙂Ale jak to mowia,nadzieja matka glupich:P Dzis w nocy snilo mi sie,ze malutka do domu w foteliku przynieslimy i lezalam z nia na lozku i mowilam do niej.Moze to jakis znak,bo mi sie zadko cos sni,a jesli juz to sie zazwyczaj spelnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bóle są normalne, bo ja też je miewałam już będąc w 36tc, a mnie się zaczął w sumie wczoraj 40tc i dalej jak widzisz jestem w dwupaku 😜 z resztą tu u nas tylko 4 mają ze sobą swoje maleństwa już.. coś te marcowe dzieci leniwe będą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widocznie 😜 powiedziałam, że im tam jest widocznie za dobrze! 😜 trzeba je jakoś wygonić stamtąd..tylko tu już było tyle sposobów wypróbowanych i dupencja! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj dziewczyny coś malutko piszą, no ale Monisia coś załatwia, Niunia na badaniach 😉 hmm.. ale czemu reszty tu jeszcze nie ma 😜 może się zaczęło! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po weekendzie!
Niunia szczerze miałam nadzieję, że po tej wycieczce nad zamarzniętym morzem i "u Marioli" 😜 w końcu pobudzisz Małego Niuńcia. Bedzie dobrze jeszcze troszkę 🙂

Emka sama widzisz, że Twoja obecna figura "pobudza" a nie "usypia" bynajmniej Twojego ukochanego. Zresztą wyglądasz bombowo.

Oktawia dziekujemy za opis porodu. A dlaczego nie byłas z mężem, jeśli można zapytać?

Marta, a jak Wy się macie. Jejku Twoja Malutka już jest prawie 10 dni po tej stronie brzuszka.

Monisia, Tuska - nie przeforsuj się zanadto z tym "bieganiem"

Aniulka ten stan "uczucia wieczności" podobno tez jest typowym w końcówce ciąży, takze szykuj się Maleńka 😜

Samantka jutro mamy wizytę, może się czegoś dowiemy 😉 No a w środę eMKa... 🙂

U mnie "wielka cisza" - tradycyjnie brak objawów, tylko nasz Syneczek jakiś wzmożenie aktywny się zrobił - jest tak silny i ruchliwy, że wydaje mi się, jakbym wokół pępka miała ślady uderzeń (takie niby siniaki 😁).

Dobrego dnia Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałam na około pępka takie czerwone krawiczki, przestraszyłam się, ale mąż się śmiał, że pewnie mały coś mi tam wbijał, kopał i w ogóle i dlatego takie wyszły.. no a mój jest dużo mniej aktywny już 3 dzień.. a te "krwiaczki" to chyba serio przez te ruchy maluchów, bo odkąd mały się mniej rusza to one zniknęły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Jestem wlasnie u siostry i wpadlam zobaczyc co ciekawego sie dzieje,a tu wszyscy jeszcze spia 😁 😁 Ja to chyba uzalezniona jestem od brzuszka naprawde.A jesli chodzi o wiosne,to nieprawda,co u nas pogoda byla caly tydzien a i tak malutka nie chciala wyjsc.Tuska chyba ma racje,leniuszki z tych marcowych dzieciatek 🙂Dobra,znikam bo moje panie sie juz wyszykowaly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki! To sobie pospałam, dopiero zwlokłam dupkę z wyrka 🙂 Jak widać seks nie pomógł, moja Mała zadziora jak siedziała tak siedzi 🙂 No cóż, się nie dziwię, bo u mamusi najlepiej 🙂 🙂
No Gerda ja już nie mogę doczekać się tej wizyty... Mam nadzieję, że usłyszę, żz moja szyjka jeszcze bardziej się skróciła i jeszcze bardziej rozwarła, a najlepiej niech mnie do szpitala do porodu już wyśle.. hehehhe.... Wiecie tak sobie myślę, że u mnie ta szyjka już jest podatna, rozciągliwa i rozwarta, więc seks powinien pomóc, a tu dupa...
Tygrysek te bóle są całkiem normalne i wcale na nie nie za wcześnie, bo mogą występować już w ósmym miesiącu i wczoraj przeczytałam, że wcale nie muszą zwiastować rychłego porodu, bo właśnie mogą występować nawet 5 tyg przed porodem.... 😞 Załamka... bo już myślałam, że u mnie niedługo, wczoraj miałam znowu skurcze i mega twardnienie brzucha, no ale nic...
Aaa tygrysek, Ty chyba kiedyś tu z nami pisałaś tylko avatar miałaś z tygryskiem o ile się nie mylę... Bo coś mi świta... Zaglądaj częściej 🙂
Dobra już kończę, bo wiem co sobie myślicie 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...