Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja zawsze ustepywałam miejsca i przepuszczałam ciężarne, tak samo strasze osoby, wiec strasznie wkurzaja mnie takie sytuacje !!!! Emka, nie mów chop :P Jeszcze masz czas... 🙂 Niunia moge przenosic troszke, bo u mnie nawet czop przestał wypadac... 😞 No nic bede sie zaraz zbierac do łózeczka, chociaz powiem Wam, ze mimo przespanych niecałych 4 godzin poprzedniej nocy, wcale nie jestem spiaca 😞 Znów bede sie meczyła 😞 Dobranoc Mamusie i Brzusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli ja tez zawsze ustepowalam.Nawet teraz bedac w 9 miesiacu ciazy jak widze kogos chorego czy straszego to nadal ustepuje.To juz jest kwestia wychowania przez rodzicow,ale sama najlepiej wiesz,jak w tym kraju jest z wychowaniem.A najgorzej jest w Londynie,bo tu jest pelno czarnych i hindusow.Ja mam zamiar dzis sluzej posiedziec,to moze w nocy troche pospie.Bo jak bede miala jeszcze jedna bezsenna noc to sie chyba jutro z rana powiesze 😉Spijcie slodko dziewczyny,ja ide sobie ksiazke poczytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny! Ja już na nogach 😞 w sumie to się wyspałam, bo nawet wcześnie wczoraj poszłam się położyć, no ale oczywiście minęło troszkę czasu zanim zasnęłam 😞 no i nie dość, że budzę się na siusiu to te cholerne skurcze w łydkach drugą noc z rzędu mnie łapią 😞 no i od wczoraj bardzo często chodzę do toalety, ale nie mam biegunki, tylko brzuch boli jak przy biegunce 😞 a rozpakowała się, któraś może w nocy? 😁 ja smsa nie mam żadnego, ale może jednak 😜
weekend się zaczął, więc pewnie mało znowu będziemy zaglądać.. mój mąż jeszcze dziś poszedł na rano, więc do 15. siedzę sama..poczekam do 9.i idę na zakupy, bo muszę coś na obiad kupić i ogólnie sobie coś na śniadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
A Marta już chyba Nas nie lubi, bo tylko na lutówkach pisze 😜 😜

Ej Niunia!! Ja sie tak nie bawie :P....
Lubie was tylko teraz bardzo trudno jest byc z wami na bierzaco. Zobaczysz jak bedziesz z malym w domu to tez nie bedziesz miala na nic czasu. Wczesniej mi sie wydawalo, ze napewno bede wszystko czytac ale nie da rady..Poza tym nie bede was meczyc narazie o kupkach, ulewaniu itp 🙂 Poki co cieszcie sie brzuszkiem...ja jeszcze chcetnie pochodzilabym z brzuszkiem i pojadla slosyczy..
Dzisiaj bylam w sklepie i jak zobaczylam slodkie to musialam wyjsc, bo normalnie na wszystko mialam ochote..Bardziej niz przed ciaza..
Uciekam, bo mala placze...Pozdrawiam
I tesknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja.Tuska glosik oddany 🙂Oczywiscie wczoraj zasnac nie moglam i za dlugo nie pospalam,ale jakas taka wypoczeta sie czuje.Nie wiem,co mi jest,ale juz 3 noc z rzedu strasznie sie poce i mam bardzo mocne uplawy.Pewnie sie koncze 😁 😁 Tuska ja tez na meza czekam,bedzie po 11 i wtedy tez nie bede za duzo zagladac...no chyba,ze ktoras zdecysuje sie rodzic 😁 😁 To co innego 🙂Marta domyslam sie,ze nie masz przy malutkiej za wiele czasu.Fajnie,ze sie odezwalas 🙂Emka a jak z toba?Zaczelas w nocy rodzic? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie z zakupów wróciłam, nałaziłam się i nic.. nawet ani razu nie zakuło mnie nic.. mały się nie rusza, w ogóle się nie czuję jak kobieta ciężarna.. jedynie psychika trochę siada, ale cóż..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cześć Wam.
Niestety muszę Was rozczarować, bo nie urodziłam :PPP do 4 się męczyłam i zasnąć nie mogłam, tak mnie ten brzuch napierdzielał.... a potem do tego doszedł głód... więc musiałam zjeść i dopiero zasnęłam. Niestety dalej ten brzuszek boli jakbym skręt kiszek miała 😞((( a Antek cicho siedzi. Tuska ja też do kibla non stop biegam, ale siku... zwłaszcza w nocy, dosłownie co 15 minut, ale tak po trochę. Tylko, że jak nie pójdę to ten brzuch jeszcze gorzej mnie ściska.
Miłego dzionka Wam życzę. Teraz trochę pozaglądam, a potem pewnie też zniknę, więc się proszę nie martwić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Emka jakieś czeskie cedeczka Cię biorą 🤪
Powodzenia na dzisiejszej imprezie u Taty, żeby też było tak "gumisiowo" 😎 i najedz się słodkości.

Ja to już odliczam weekendy, ile ich jeszcze spędzimy we dwójkę, zanim nie pojawi się nasz Synuś - cyfra 2 lepiej brzmi niż liczba 14 dni 😁 no chyba, że przenoszę, ale tak bardzo tego nie chcę - boję się, że łożysko nie da mu tyle jedzonka, ile potrzebuje.

Poza tym troszkę chciałam pomóc Męzowi w sprzątaniu chatki i lipa - kilka skłonów, bardziej energicznych ruchów i znowu ku omdleniu - nie mam zielonego i fioletowego pojęcia, czemu tak mam 😮

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia, przecież wiesz, że żartowałam. My też tęsknimy, jeszcze trochę i znów będziemy miły wspólne tematy ;-) a Ty jako doświadczona będziesz Naszym mentorem ;-),
Emcia i gdzie Antoś? Miałaś się mnie słuchać i urodzić i co? Olałaś mnie ;-(
Ja uciekam nad morze, w końcu mam z kim tak pójść, wszystko jest zamarznięte, więc pochodzę po morzu 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa widziałyście, jak posegregowane zostały miesiące wg dat - super sprawa, tylko u nas ze zdjęciem grupy może być cienko, chyba że jakiś kolaż zrobimy 😎

Niunia my też się dziś wybieramy, ale później, tylko nie zasadzaj sie za daleko wgłąb 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę troszkę ogarnąć mieszkanko, zresztą jak zwykle 😜 ja nie wiem ja sprzątam codziennie, a na drugi dzień znowu bajzel.. kurna! 😠 no jakby mój najdroższy syn wyszedł tak jak ma, to ten weekend jest ostatni we dwójkę 😉 no ale mój syn jest mega wredny i na pewno wyjdzie po terminie..jak ja bym chciała cholerka urodzić nawet dziś, a tu wieeeeeelka DUPA! no poród nic nie wskazuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Aaa widziałyście, jak posegregowane zostały miesiące wg dat - super sprawa, tylko u nas ze zdjęciem grupy może być cienko, chyba że jakiś kolaż zrobimy 😎

Niunia my też się dziś wybieramy, ale później, tylko nie zasadzaj sie za daleko wgłąb 😠
Bardzo się cieszę, że Wam się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...