Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunia, a jaki masz laktator? Ja odkupiłam od koleżanki ręczny Tommee Tippie, bo ona nie miała pokarmu i nie używała. Ręczny był dobry jak był nawał pokarmu, bo w ok. 10 min miałam ściągniętego pokarmu od 150 do 200 ml z jednej piersi.

Dodam, że w szpitalu przy nawale pokarmu i jak odciągałam dla małej jak leżała dobę pod lampkami (karmiłam ją przez strzykawkę) korzystałam ze szpitalnego lakotora elektrycznego też Medeli i był super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja się nałaziła w tej Ikei, teraz odpoczywam, kupiłam dla małej kocyk i pościel i sobie kilka pierdół...
Co do laktatora to ja mam medeli ręczny... jakoś bardziej jestem przekonana do tych ręcznych, bo słyszałam od koleżanek, ze te elektryczne słabo ciągną i mimo iż nie trzeba pompować ręką to trwa to wiele dłużej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam jeszcze jedno pytanie. Pamiętam, że kilka z Was kupowało tą komodę z IKEI http://allegro.pl/ikea-kullen-komoda-szafka-5-szuflad-gratis-i1477576542.html I jak? Jesteście zadowolone? Ja teraz nadrabiam zaległości w zakupach, bo mąż czekał z nimi aż wyjdziemy ze szpitala.

A w ogóle muszę Wam powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona tym jak zakochany jest w naszej córeczce 🙂 Myślałam zawsze, że faceci wolą synów a on ... nawet do mnie tak czule nie mówi 😁 fajnie jest być rodzicami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja kupiłam sobie taką lampkę do czytania, pudełka składane, takie ozdobne, na różne rzeczy, świeczki, pościel, no i kocyk i pościel dla małej i wieszaczki... może o czymś zapomniałam jeszcze, ale dzisiaj to tak skromnie, przy okazji pojechałam, bo mama się wybierala...
A ta komoda co na allegro dałaś link to chyba podróba bo te komody mają nazwę MALM... przynajmniej tak mi się wydaje... i wydają się jakieś troszkę inne na tych zdjęciach... Akurat dzisaij odpoczywałam na przeciwko tej komody i mi się właśnie rzuciła ta nazwa w oczy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A już wiem, jest i seria kullen, ale dziewczyny chyba kupowały tą malm, temu mi się pomyliło.. to link http://www.ikea.com/be/fr/search/?query=malm U kilku znajomych widziałam takie komody i jak dla mnie są spoko 🙂 Sama bym kupiła, ale nie mam miejsca już na takie rzeczy 🙂 🙂 Chyba że zmienimy meble w sypialni 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mcorazon, Samantka ma rację to są komody Malm, Ja mam tą http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40053930, nawet mam dwie. Jestem z nich bardzo, bardzo zadowolona ;-) Polecam, ale nie wiem czy te z Twojej strony to oryginał, bo w Ikei nie widziałam 5-cio szufladowej bez piątej szuflady na pół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffffff uporałam sie z prasowaniem 🙂 Nie wiem dziewczyny ale te naciskanie na dole nie jest ciagłe tylko z przerwami i teraz jak prasowałam to zauwazyłam ze wystepuja w przerwach 10-15 min ... Dziwne, ale chyba skurcze to nie sa bo mało bolesne... i wcale nie miesiaczkowe ...
A teraz co u Monisi, pisała do mnie godzine temu, ze zel dalej nie działa, wyje z bolu pleców i brzucha, ze błagała o cos przeciwbolowego, ale skurczy nadal nie ma i czeka na lekarza... Tak strasznie sie meczy 😞 Bardzo mi jej szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uwielbiam ikee 🙂 🙂 Jest tam tyle rzeczy, że czasami nie wiadomo na co patrzeć :P Często jadę tam bez celu, a i tak się zostawia 100-150 euro heh... bo to, to się przyda, a to tamto, a mój A. chodzi tylko kręci nosem.. hehe 🙂 🙂
A co do tej serii kullen to ja też jej nie znałam, myślałam, że tylko Malm jest...
Moja córka to ma pokój z Ikei... Wszystko tam kupiłam, od mebli, po zasłonki, rolety dywan i ramki.. hehe.. nawet ręczniczki z kapturkiem, pościel, pieluchy tetrowe itp... oj dużo by wymieniać, ale w ikei praktycznie wszystko jest 🙂 i najważniejsze, że całkiem rozsądne ceny, bo jak zaszłam raz do sklepu meblowego takiego zwykłego, to myślałam, że padnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Matko, Ja się teraz boję tego poniedziałku, że mi też będą chcieli wywoływać i też tak będę wyła. Niech się ten syn szybko rodzi, dziś lub jutro.


Ja coś czuję, że u mnie też będzie wywoływany... bo ostatnio na prawdę dużo robię i nic 🙂 🙂 Ale już tak o tym nie myślę, co będzie to będzie.. wytrzymam... bo muszę :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem wiem 🙂 już pisałam ze jestem szczesliwa Mama, ale jeszcze nienarodzonego Syneczka ...
Tez sie obawiam ze bede miała wywoływany porod, ale co My mozemy ??? Chyba nie przyspieszymy same tego 😞 A szkoda ze nie mozna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...